Суспільство
Британське видання Dezeen написало про інтер’єр київської квартири (ФОТО)
Світове видання про архітектуру та дизайн інтер’єру Dezeen написало про інтер’єр київської квартири від української дизайнерки Ольги Фрадіної.
Про це пише БЖ.
Зазначається, що йдеться про квартиру площею 45 квадратних метрів, що розташована у радянській п’ятиповерхівці і належить молодому модельєрові.
Читайте також: Чому будинок із химерами називають дивом на Волині? (ВІДЕО)
План поверху та самої квартири перероблювали повністю, щоб врахувати всі вимоги клієнта:
- перенесли стіну, що розділяла, ванну кімнату та вітальню,
- розташування кухні та спальні також змінили.
Завдяки цьому у ванній змогли розмістити повнорозмірну душову кабіну, а в коридорі встановили вбудовану систему зберігання речей.
Читайте також: Про дитсадок на Дніпропетровщині написали у світовому виданні ArchDaily
Було створено один простір відкритого планування з обідньою зоною, домашнім кабінетом, шафою для одягу, чайним салоном і столиком для чайних церемоній. Двері у спальню також прибрали, замінивши на занавіску.
Кольорова гама інтер’єру – цегляні стіни, пофарбовані в темні кольори, у поєднанні з меблями із дерева, ротанга і бамбука.
У квартирі використовується чимало деталей від українських виробників – набір глечиків для молока та каші від студії кераміки 8 Komora, чайний столик від Staritska Maysternya.
Читайте також: Український архітектор увійшов до ТОП-10 найкращих дизайнерів світу
Нагадаємо, дизайнер показав квартиру-мазанку у київській висотці.
Також з’явилося відео унікального Будинку Шкруба, що виграв архітектурну премію у США.
Як ми повідомляли раніше, проєкт української дизайн-студії отримав золото на конкурсі у Лос-Анджелесі.
Усі фото: bzh.life.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі