Суспільство
Британська компанія Revolut першою долучилася до «Дія City» та відкриє 100 техвакансій в Україні
Одним із перших резидентів «Дія.City» стане міжнародна фінансова компанія Revolut, що має офіси в 36 країнах світу.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту «Дія.City», що презентували напередодні.
Під час презентації проєкту менеджер британського стартапу Revolut відзначив, що компанія хоче інвестувати в Україну та створювати тут робочі місця.
Відзначається, що «Дія.City» — це унікальний правовий та податковий простір для IT-галузі з вигідними умовами для розвитку технологічного бізнесу, зокрема продуктових компаній та стартапів.
«Дія.City» передбачає комфортне податкове навантаження на рівні спрощеної системи оподаткування:
можливість вибору корпоративного податку — 9% ПнВК чи 18% податку на прибуток;
спеціальні ставки для працівників IT-компаній: ПДФО — 5%, ЄСВ — 22% від мінімальної зарплати, військовий збір — 1,5%.
Читайте також: Зміна прописки та допомога для ВПО: Мінцифри додало 6 нових послуг в «Дія»
Крім цього, запроваджено гнучку та прозору форму взаємодії зі спеціалістами, елементи англійського права для залучення венчурного капіталу, механізми захисту інтелектуальної власності компаній.
Переваги Дія.City цікаві не лише українським компаніям. Умови поширюються на територію всієї країни та не можуть погіршуватися упродовж 25 років. Вступ до «Дія.City» — добровільний: до нього легко приєднатися та легко з нього вийти.
Дізнатися про умови та подати заявку на резидентство можна за посиланням.
Про Revolut
Revolut – фінтех-компанія, запущена у Лондоні у 2015 році. Одним із засновником компанії є українець Влад Яценко. Оцінка компанії становить $33 млрд, це найдорожчий стартап Великої Британії. Продуктом Revolut користується 16 млн користувачів у 36 країнах. Завдяки йому можна робити грошові перекази між різними країнами, робити аналітику витрат, інвестувати в акції публічних компаній. У липні сервіс залучив від інвесторів ще $80 млн, але його оцінка не змінилася.
Нагадаємо, на порталі Дія.Бізнес запустили сервіс аналітики стану українського бізнесу.
Фото: facebook.com/revolutapp.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі