Економіка і бізнес
Бренд одягу та взуття Miracle Kids розширив виробництво завдяки гранту
Бренд одягу та взуття Miracle Kids відновив та розширив виробництво завдяки гранту єРобота.
Про це повідомили у Міністерстві економіки України.
Людмила Кирилова — співвласниця бренду. Перші кроки для неї були непростими: треба було розібратись, як працює фешн-індустрія.
Тільки почало все налагоджуватись, сталась епідемія ковіду, але криза дала новий поштовх — Miracle Kids об’єднав декілька магазинів дитячого одягу навколо себе. Саме в цей час Людмила прийшла до рішення створювати одяг не тільки для дітей, але й для їх батьків – «сімейні луки».
Новим викликом для бізнесу стало повномасштабне вторгнення.
Читайте також: Від прокурорки до майстрині. Історія засновниці бренду La Chica, яка навчає українок вишивки прикрас
Про урядову грантову програму «Власна справа» Людмила дізналась від брата, який пішов захищати країну, і вирішила спробувати отримати грант. Все вийшло! Грантові гроші вона витрачені на нове обладнання, що дало змогу нарешті відновити й розширити виробництво та збільшити оберти бізнесу.
«Десь наприкінці березня 2022 я відкрила інстаграм магазину і побачила запити від клієнтів: Чи ви вже відкрились?. Так я зрозуміла, що є попит і треба братись до роботи», — розповідає вона.
Про грант
Нагадаємо, урядовий проєкт єРобота містить грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як чинні підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі приймання заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.
Нагадаємо, у центрі Києва відкрили книгарню на грант єРобота.
Також ми розповідали, як у Києві на грант відкрили студію кухонних меблів.
Окрім того, на Житомирщині на грант підприємство завдяки модернізації збільшило обсяг виробництва у 2,5 раза.
Фото: facebook.com/mineconomdev.
Економіка і бізнес
Люксембург та Україна підписали Меморандум про взаєморозуміння, за яким сторони втілять проєкт «Підтримка відновлення Криворізького району».
Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України.
За словами віцепрем’єра Люксембургу Ксав’є Бетеля, цей проєкт підвищить якість управління процесом відновлення на місцях. Разом із тим співпраця передбачає створення нових робочих місць та стимулюватиме економічний розвиток району.
У межах меморандуму Люксембург допомагатиме Кривому Рогу в тому, аби забезпечити дітям безпечну та якісну освіту та покращити професійно-технічну освіту.
Читайте також: Швеція відновлює село на Херсонщині, яке в 1782 році заснували шведи
«Новий етап співробітництва спрямований на розбудову регіональної та місцевої стійкості, створення передумов для подальшої відбудови та розвитку Криворізького району та міста Кривий Ріг. Меморандум надасть можливість будувати надійну та розвинену інфраструктуру, покращувати умови життя для місцевих жителів. Ця співпраця також є черговим кроком інтеграції України в європейську спільноту», — сказав міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.
Нагадаємо, що документальний фільм «20 днів у Маріуполі» отримав дві нагороди на премії Grierson.
Фото: Unsplash
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо про оновлення?
- новий інтер’єр і екстер’єр з покращеним лакофарбовим покриттям та сучасними табло;
- вдосконалену систему кондиціювання;
- вакуумні туалети для комфорту пасажирів;
- маркування шрифтом Брайля для зручності людей з порушеннями зору;
- нове освітлення з індивідуальним керуванням;
- стандартні розетки та порти USB і Type-C для зарядки пристроїв біля місць пасажирів.
Загалом, з початку повномасштабного вторгнення, «Укрзалізниця» вже відновила 33 плацкартні вагони, забезпечивши більш комфортні умови для пасажирів.
Нагадаємо, що виставка Укрзалізниці зібрала рекордну кількість відвідувачів (ФОТО).
Фото: «Укрзалізниця».
Коментарі