Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

Бренд одягу та взуття Miracle Kids розширив виробництво завдяки гранту

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Бренд одягу та взуття Miracle Kids відновив та розширив виробництво завдяки гранту єРобота.

Про це повідомили у Міністерстві економіки України.

Людмила Кирилова — співвласниця бренду. Перші кроки для неї були непростими: треба було розібратись, як працює фешн-індустрія.

Тільки почало все налагоджуватись, сталась епідемія ковіду, але криза дала новий поштовх — Miracle Kids об’єднав декілька магазинів дитячого одягу навколо себе. Саме в цей час Людмила прийшла до рішення створювати одяг не тільки для дітей, але й для їх батьків – «сімейні луки».

Новим викликом для бізнесу стало повномасштабне вторгнення.

Читайте такожВід прокурорки до майстрині. Історія засновниці бренду La Chica, яка навчає українок вишивки прикрас

Про урядову грантову програму «Власна справа» Людмила дізналась від брата, який пішов захищати країну, і вирішила спробувати отримати грант. Все вийшло! Грантові гроші вона витрачені на нове обладнання, що дало змогу нарешті відновити й розширити виробництво та збільшити оберти бізнесу.

«Десь наприкінці березня 2022 я відкрила інстаграм магазину і побачила запити від клієнтів: Чи ви вже відкрились?. Так я зрозуміла, що є попит і треба братись до роботи», — розповідає вона.

Про грант

Нагадаємо, урядовий проєкт єРобота містить грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як чинні підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі приймання заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Нагадаємо, у центрі Києва відкрили книгарню на грант єРобота.

Також ми розповідали, як у Києві на грант відкрили студію кухонних меблів.

Окрім того, на Житомирщині на грант підприємство завдяки модернізації збільшило обсяг виробництва у 2,5 раза.

Фото: facebook.com/mineconomdev.

Економіка

Український виробник весільних суконь масштабував бізнес завдяки гранту

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Український виробник весільних суконь масштабував бізнес завдяки гранту єРобота.

Про це повідомили у Мінекономіки України.

Олександр Григоренко з бізнес-партнером Олегом Бовкуном розвиває компанію із пошиття весільних суконь «Інночентія» більш як 10 років. Починали з двох співробітників в компанії, зараз в ній — майже 50. Засновники мали досвід у швейному виробництві та торгівлі весільними сукнями. Почали з посередництва, але згодом вирішили розвивати власне виробництво. Особливу ставку зробили на дизайн та якість і стали одними з найкращих виробників весільних суконь у світі.

Спочатку компанія не продавала свою продукцію в Україні – одразу орієнтувалась на зовнішні ринки. Сьогодні її сукні експортуються в більш ніж 40 країн світу: країни ЄС, США, Бразилію, Ізраїль та інші. Замовлення розписані на місяці вперед.

ита

Читайте також: Одягніть наречену в українське! Шість брендів, які створять незабутній образ

«Зараз нам доводиться більше думати про масштабування виробництва, ніж про розширення продажу. Ми весь час покращуємо та оновлюємо своє виробництво, пропонуємо нові рішення та ідеї», — пояснює Олександр.

Заявку на грант для переробних підприємств від Міністерства економіки подали, щоб закупити верстати для професійної машинної вишивки. Тепер виготовляють свій унікальний дизайн мережива та не залежать від постачальників. Окрім того, вишивальні машини – це супутнє виробництво і джерело додаткових доходів, яке дозволяє співпрацювати з іншими виробниками. Олександр зазначає, що нинішні умови на ринку є важким випробуванням. Але виходом стала інтеграція – це об’єднання із 15 колегами по цеху у виробничий кластер.

Основний офіс «Інночентія»  розташований у Чернівцях. Відкривають виробництво й у Вінниці. Це новий поштовх для розвитку бізнесу та пошуку робочих рук: у цій галузі потрібні висококваліфіковані спеціалісти.

Про грант

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розширення бізнесу. Одна з грантових програм – для переробних підприємств «Новий рівень», за якою  підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Знайомимо вас з героями-переможцями цієї програми.

Урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Нагадаємо, полтавська майстерня дерев’яних іграшок SABO завдяки гранту збільшила обсяги продукції.

Також українська компанія на грант налагодила виробництво цвяхів для європіддонів.

Фото: Мінекономіки.

Читати далі

Економіка

Запустили туристичний стартап з аудіолекціями та прив’язкою до геолокації

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

В Україні створили туристичний стартап  Flat Planet з аудіолекціями та прив’язкою до геолокації.

Про це повідомив підприємець Дмитро Дубілет.

Стартап прагне спростити та збагатити туристичний досвід через використання технологій та аудіоекскурсій.

Flat Planet пропонує користувачам можливість віртуальної подорожі за допомогою аудіоекскурсій, що прив’язані до геокоординат. На бета-версії застосунку вже доступно 120 екскурсій 45-ма містами Європи та США.

Читайте також«Замість руїн – будинки у скандинавському стилі». Як відбудувати громаду після окупації? Кейс Новобасанської ТГ на Чернігівщині

Flat Planet з’явився декілька років тому. Команда стартапу взяла курс на співпрацю з музеями та галереями, пропонуючи їм можливість створення та розміщення контенту для відвідувачів безплатно.

Flat Planet планує розпочати свою діяльність з 10 музеїв та галерей в Україні, а також 10 об’єктів у Європі або Сполучених Штатах. Команда Flat Planet вітає будь-які ініціативи зі співпраці та звертається до представників культурних установ із пропозицією приєднатися до цього інноваційного проєкту.

Нагадаємо, український лоукостер SkyUp створив книжку про подорожі для дітей з аутизмом.

Окрім того, в Івано-Франківську давні підземелля ратуші відкрили для туристів.

Фото: t.me/dmytro_dubilet.

Читати далі

Економіка

Ягідники Закарпаття запровадили нову технологію дозрівання лохини

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Фермерське господарство Green Farm із села Тарнівці на Закарпатті, що спеціалізується на вирощуванні лохини, планує розширити площу вирощування органічної лохини вдвічі та запроваджує нову технологію вирощування.

Про це йдеться у повідомленні компанії на офіційній сторінці у фейсбуці.

Новий урожай ягід, вирощених за новою технологією, планують зібрати у 2025 р.

«Ми вже зараз розширюємо площу плантацій вдвічі і запроваджуємо нову технологію дозрівання лохини в горщиках. Все для того, аби у 2025 році радувати наших поціновувачів ягідок найсмачнішим раннім урожаєм», – йдеться у дописі.

Читайте такожЗмінила ІТ на сільське господарство. Як фермерка з Бучі відновлює бізнес після окупантів

Ягідники Закарпаття обіцяють, що буде багато великих ягід раннього сорту Дюк. Додають, що садивні матеріали і технології привезли зі сертифікованих центрів у ЄС.

Про господарство

Green Farm розпочало роботу у 2015 рі. Першу лохину висадили на площі 3 га у 2017 р. Наразі господарство вирощує сорти Дюк, Блюкроп, Нельсон та Еліот.

Нагадаємо, вінницький селекціонер вивів першу у світі синьо-жовту кукурудзу.

Окрім того, 49-річний житель Чорткова Олег Сович відкрив першу буйволину ферму на Тернопільщині.

Також ми розповідали, як у Дніпрі створили вертикальну ферму з вирощування зелені у бомбосховищі.

Фото: facebook.com/greenfarmuzh.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство4 години тому

Як в Україні безкоштовно отримати протез. Досвід жителя Ізюма, який наступив на міну «пелюстку»

«Це було так неочікувано. Воно як бахнуло, то мене оглушило. Коли глянув на ногу, то...

Суспільство5 години тому

У селі на городі саджають картоплю, а вона — виноград. Ця вчителька з Полтавщини після закриття школи перетворила свої хобі на бізнес

Вчителька Ольга Рясна понад 30 років ходила на роботу через дорогу від свого дому й...

Суспільство6 години тому

Тисячі врятованих життів. Як львівський притулок опікується тваринами, що стали переселенцями

Якби пес Боні зміг сказати хоча б одне слово людською мовою, то це було б...

Суспільство7 години тому

«Якби можна було, я б виткала великий рушник, аби вберегти Україну». Як майстриня із Сумщини понад сорок років береже давнє кролевецьке ткацтво

Через руки цієї жінки пройшли тисячі кілометрів витканих рушників. Людмила Минтус — ткаля з містечка...

РЕКЛАМА: