Суспільство
Бренд меблів Roomio облаштував у Львові офіс-гуртожиток для працівників (ВІДЕО)
Український бренд меблів Roomio не просто релокувався з Харкова до Львова, а ще й облаштував для своїх працівників офіс-гуртожиток.
Як воно – жити разом з шефом, домашніми улюбленцями колег та через коридор від робочого місця, розповідає ШоТам.
Ви хотіли би пожити зі своїми колегами? А з шефом? А щоб можна було кота чи песика в офіс брати?
Уже пів року все це – звичні речі для меблевої компанії Roomio. Війна підштовхнула бренд на затяжний тімбілдінг.
З перших днів вторгнення разом волонтерили у Харкові: розвозили хліб та ліки. Разом, під обстрілами вивозили свої цехи до Львова.
Знайти житло для 20 працівників з родинами було нереально. Тож облаштувати собі дім-офіс вирішили самі.
«Нам пощастило знайти виробництво, поруч з яким були офісні приміщення, котрі ми облаштували під житло», — згадує керівник меблевої компанії Roomio Володимир Мисик.
«Приклали дуже багато зусиль, щоб облаштувати кімнати і побут. У нас є навіть тварини домашні тут», — каже керівник малярної дільниці на виробництві меблів Roomio Олексій Коваленко.
Разом працівники та шефи снідають і вечеряють, обирають серіали і настолки.
«Гуртожиток є гуртожиток. Є свої незручності. Але все ж тут класно, гарна атмосфера й інколи дуже-дуже весело», – впевнений працівник компанії Костянтин.
Попри війну такій дружній команді Roomio вдалося вийти на нові ринки. Тепер українські меблі замовляють навіть у Данії.
З лютого компанія фінансово допомагає нашим захисникам та захисницям. Більше замовлень на меблі – більше можливостей допомагати ЗСУ.
«Треба заробляти для того, щоб допомагати, щоб все повернулося назад в нормальне русло. Держава не може повністю забезпечити наш фронт, тому треба допомагати», – каже начальник виробництва меблевої компанії Roomio Артем Свірський.
Читайте також: «План народився просто в дорозі». Як компанія «ТАНА» з Луганщини евакуювала не лише виробництво, а й всю команду
«Якщо ми не пішли на фронт і не воюємо відкрито, ми маємо робити все від нас залежне, щоб підтримувати державну економіку і заробляти гроші, щоб ми могли підтримувати армію», — Володимир Мисик, керівник меблевої компанії Roomio.
Нагадаємо, знищене у Сєвєродонецьку підприємство постало з попелу і знову виготовляє товари.
Також ШоТам розповідав, як завод газового обладнання за два тижні запустив нове виробництво на Вінниччині.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі