Технології
Армія Королівства Марокко придбала український комплекс боротьби з безпілотниками
Збройні сили Королівства Марокко придбали український комплекс боротьби з безпілотниками «Буковель-АD» виробництва вітчизняної компанії ТОВ “ПРОКСІМУС”. Про це повідомляє Defense Express.
Одна з найсучасніших у світі систем
«Буковель-АD» була придбана Марокко у рамках нової програми зі зміцнення оборони Королівства від різного роду новітніх небезпек. При цьому місцеві ЗМІ наголошують, що ця українська система є однією з найсучасніших систем такого класу.
Вітчизняний комплекс радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами був відправлений до Марокко у червні цьгоріч. Комплектація системи не відома, а його вартість склала 50 тис. доларів.
Варто додати, що за деякою інформацією, новинка від ТОВ “ПРОКСІМУС” зацікавила цілу низку країн Близького Сходу. Зокрема, мова йде про Марокко, Алжир, ОАЕ, Туніс та Єгипет (військові останнього начебто теж придбали такий комплекс – прим. ДЕ).
Читайте також: Україна розробляє ударний безпілотник нового покоління із Туреччиною
Що варто знати про «Буковель-АD»?
«Буковель-АD» призначений для раннього виявлення БПЛА противника та повного блокування сигналів передачі даних, управління та навігації (GPS/ГЛОНАСС).
Ключовим елементом цього рішення є наземна станція, що складається з модулів виявлення, управління та генерації завадових сигналів.
Станція може монтуватися як на машині підвищеної прохідності, так і на тринозі, і здатна ефективно працювати на відстані до 15 км, що цілком достатньо як для прикриття складів, так і будь-яких інших об’єктів. Особливістю комплексу є блок генерування помилкових сигналів управління, які збільшують ймовірність втрати керованості ворожого БПЛА.
Відзначимо, що наразі система вже закуплена Міністерством оборони України та експлуатується в зоні проведення ООС.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі