Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
дитячі іграшки дитячі іграшки

Суспільство

Купуй українське: шість виробників дитячих іграшок

Опубліковано

Коли діти просять купити чергову іграшку, напевне, вони показують пальчиком на Лего, Монстр-Хай чи Ляльки Лол. А що ви чи ваша малеча знає про українські дитячі іграшки? Ні, вони зовсім не схожі на похмурі ляльки чи машинки, які знайомі кожному дорослому з дитинства. Щоб купити подарунок чи порадувати свою дитину, не потрібно обмежуватись іноземними виробниками. Українські бренди настільки розвиваються, що втруть носа будь-якому Лего. Тому порадуйте свого малюка made in Ukraine-іграшкою.

Гігантські розмальовки від OKroshka

Щоб вберегти шпалери та стіни від червоного фломастера – купуйте розмальовки OKroshka. Це український бренд незвичайних та корисних розмальовок, які відрізняються великим розміром, а також пізнавальним і оригінальним сюжетом, здатним зацікавити не тільки дітей, а й дорослих. Частина з них – це розмальовки для підростаючого покоління художників. Вони призначені для залучення малюків до творчості, для розвитку у них дрібної моторики, а також для проведення навчальних ігор (наприклад, розмальовки, які допомагають дитині вивчити алфавіт). Таке заняття здатне відволікти діток від електронних іграшок – приставок, смартфонів, планшетів, комп’ютерів. 

Читайте також: Топ топів: 37 неймовірних українських виробників, якими захоплюється Україна і світ

Ідею великих розмальовок засновник Володимир Бовсуновський підгледів за кордоном. Спочатку хотів продавати іноземні в Україні. Але на практиці виявилося, що дешевше намалювати та надрукувати свої розмальовки. Знайшов типографію, художника та запропонував співпрацю. І зараз OKroshka – відомий бренд, який популярний в усьому світі. Коштують розмальовки від 39 до 350 гривень.

Каляки-Маляки

Що зазвичай мами роблять з малюнками своїх чад? Ставлять на видне місце, або складають на полицю з такими ж 1000 витворами мистецтва. А в Україні є проєкт, який оживляє малюнки маленьких художників. Варто лише відправити фото шедевру і ваш малюк отримає максимально схожу іграшку за 7-10 днів. Нерівні лінії, несиметричні посмішки та нереальні персонажі – все це оживе з паперу у реальність.

Бренд “Каляки-Маляки” створили дві мами, які як ніхто знають, як для малюків важливі їх творіння. Тому захотіли втілити мрії в реальність. Ціна “живого малюнку”, в середньому, 899 гривень.

Конструктор-гігант від ChicBox

Це бренд українського Лего на максималках. ChicBox займається виробництвом дитячого конструктора з екокартону. З нього можна побудувати замок для принцеси, ігровий будиночок, лабіринт – все, що забажає душа малюка.

Це блоки, які кріпляться між собою як деталі великого конструктора. На думку виробника, такий конструктор дає дитині простір для прояву креативу, адже їх можна прикрашати малюнками та аплікаціями, а також будувати по-справжньому великі споруди. Всі ці дитячі іграшки можна розмалювати. Одна упаковка включає 80 кубиків подвійних і 20 кубиків одинарних у розібраному вигляді.

Читайте також: Топ-10 стильних українських еко-брендів

На сайті ChicBox ви можете переглянути відео-уроки про те, як побудувати лабіринт чи ігровий будиночок. Ціна такого величезного конструктора – 849 гривень.

Dimokl toys – екологічні іграшки

Це екологічний бренд українських дерев’яних іграшок від цілої майстерні. Дмитро Пелих разом з дружиною Галиною та двома доньками створюють не тільки цікаві, а й корисні іграшки для малюків. А дві доньки є справжніми експертами та поціновувачами батьківського бізнесу.

У Dimokl toys можна придбати дитячі іграшки, предмети інтер’єру та багато чого іншого. Всі забавки орієнтовані на багатосторонній розвиток дитини, виготовлені з деревини Карпатських лісів за німецькими технологіями. Якщо раптом ви не знайшли бажану річ, можете зробити індивідуальне замовлення. Ціни, в середньому, 300 гривень.

Фокуси разом з JakTak

“Як так?”, — спитаєте ви, коли візьмете в руки магічну головоломку від українського бренду “JakTak”. Ця іграшка стане чудовим подарунком для дитини, адже допомагає розвивати фантазію, спостережливість та посидючість. Але! Це крутий подарунок не лише для дітей, а й для дорослих. “JakTak” – це ще й антистрес, здатний зняти стрес після тяжких буднів, а також підняти настрій.

Завдяки такій забавці малюки зможуть здивувати сім’ю, вивчивши кілька цікавих трюків та придумавши власні фокуси. А на сторінці бренду можна підглянути різноманітні фокуси.

Читайте також: “Хотіли купити мою іграшку за 300$ замість 300 гривень”. Чому головоломка “ЯкТак” може стати новим символом Києва

“JakTak” — це виключно ручна робота з дерева, іграшка зроблена з екологічних матеріалів.  Її неможливо зламати, тому навіть не намагайтесь.  А коштує іграшка всього 350 гривень.

Sunny Bunny –  вігвами та іграшки

Всі діти люблять майструвати намети зі стільців, пледів чи подушок. Для них це місце, де можна заховатись, погратись чи почитати. Sunny Bunny модернізували дитячі намети і зробили вігвами. Їх виготовляють вручну, для пошиття використовують міцну щільну бавовну та якісні елементи декору. Вігвам легко транспортувати, і він не займає багато місця.

Крім цього, тут є різноманітні дитячі іграшки – овечки, котики, феї, слоники і зайчики. Наповнювачем для них служить гіпоалергенний синтепух, а всі ґудзики, намистинки та квіточки пришиваються дуже ретельно.

Цей бренд починався з невеличкого захоплення у декреті, а зараз Sunny Bunny підкорює міжнародний ринок своїми іграшками. Вігвами від бренду коштують 2000, а іграшки – 400 гривень.

Суспільство

В Київській області побудували баскетбольний майданчик на честь загиблого військового

Опубліковано

У Бородянці, що на Київщині, відбулося урочисте відкриття нового баскетбольного майданчика, спорудженого завдяки Благодійного фонду імені Іллі Грабара. Ілля Грабар був відомим музикантом та звукорежисером, котрий пішов захищати Україну під час повномасштабної війни та загинув під Бахмутом.

Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

фото: Федерація баскетболу України

Втілювання мрії в знак памʼяті

Ілля Грабар завжди прагнув допомагати дітям та молодим талантам у втіленні їхніх мрій, тому його сім’я вирішила реалізувати цю ідею. Його мати Людмила Голуб, дружина Марія Грабар і брат Назар Грабар заснували фонд, щоб робити добрі справи від ім’я Іллі.

фото: Федерація баскетболу України

Першим кроком в цьому напрямку став проведений у травні перший дитячий баскетбольний турнір пам’яті Іллі Грабара. Змагання відбулися у Бучанській Академії спорту.

Під час цього турніру виникла ідея побудувати сучасний баскетбольний майданчик. Спочатку планувалося його збудувати в Бучі, де проживав Ілля, проте доля звела матір Іллі з дітьми Бородянського академічного ліцею.

фото: Федерація баскетболу України

Читати також: ЄС готується продовжити “транспортний безвіз” з Україною на ще 12 місяців

Майбутні плани родини

Фонд Іллі Грабара не має наміру зупинятися на досягнутому. У родини загиблого героя є багато планів, серед яких є і баскетбольні ініціативи.

фото: Федерація баскетболу України

Наприклад, 25 травня запланований другий дитячий баскетбольний турнір пам’яті Іллі Грабара у Бучі. Крім того, у планах є будівництво волейбольно-баскетбольного майданчика саме у цьому місті.

Нагадаємо, що добро завжди повертається: історія пекарні, яка врятувала Чернігів від голоду.

Фото: Федерація баскетболу України

Читати далі

Суспільство

У столиці проведуть фестиваль української писанки

Опубліковано

30 квітня о 14:00 в інноваційному парку UNIT.CITY стартує Фестиваль української писанки задля підтримки елемента Національного переліку нематеріальної культурної спадщини «Українська писанка: традиція і мистецтво». 

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Під час фестивалю майстри зі всієї України презентуватимуть традиційні писанки своїх регіонів та проведуть майстер-класи з писанкарства. Також заплановано встановлення Світового рекорду з масового розпису писанок і тематичний благодійний аукціон від зірок шоубізнесу.

Читайте також: Француженка готує обіди для військових та відбудовує будинки у Гостомелі (ВІДЕО)

Крім того, під час заходу український шеф-кухар Євген Клопотенко проведе майстер-клас: «Як зібрати Великодній кошик».

Створені писанки передадуть захисникам на фронт за допомоги Міжнародного штабу допомоги українцям.

Подія триватиме з 14:00 до 18:00 за адресою вул. Дорогожицька, 3

Для участі в заході необхідно заповнити реєстраційну форму.

Акредитація представників медіа доступна за посиланням

Нагадаємо, у ДСНС нагадали правила пожежної безпеки на Великдень.

Фото: МКІП

Читати далі

Суспільство

МОЗ затвердило перші клінічні протоколи з лікування бойових травм

Опубліковано

Міністерство охорони здоров’я затвердило перші шість клінічних протоколів з лікування бойових травм.

Про це йдеться на сайті МОЗ.

“Міністерство охорони здоровʼя України затвердило перші шість клінічних протоколів серії стандартів медичної допомоги за напрямом «Бойова травма»; «Анестезія у пацієнтів із травмою»; «Гострий компартмент-синдром»; «Бойова торакальна травма»; «Бойові поранення: дебридмент та іригація»; «Висока двостороння ампутація»; «Судинна травма». Клінічні протоколи опрацьовано мультидисциплінарною групою, до складу якої увійшли спеціалісти з різних медичних напрямів, в тому числі бойові медики”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Дніпрі відкрили центр для громадських організацій та військових

Наступні сім протоколів з надання меддопомоги у разі бойових травм міністерство винесе на громадське обговорення найближчим часом.

У МОЗ додали, що ці та ще понад 20 протоколів, які будуть затверджені протягом 2024 року, є перекладом настанов з клінічної практики Joint Trauma System за напрямом «Бойова травма».

Нагадаємо,

Читати далі