Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Еко-шуби і зимові пальта від українських виробників

Опубліковано

Натуральне хутро залиште тваринам, їм воно потрібніше. А зігрітися вам допоможуть зимові пальта та еко-шуби, які пропонують українські виробники. Ми зібрали 8 брендів, які у яких можна придбати теплі та яскраві вбрання для холодної зими.

Vivalon

Бренд використовує італійську вовну та українські тканини, а фурнітуру закуповують на фабриці Mabo, яка є постачальником для Burberry. Vivalon існує вже 16 років і їх клієнтами стали понад 160 тисяч людей.

Пропонують і еко-шуби з утеплювачем, і зимові пальта. Багата палітра кольорів, тож кожен знайде собі верхній одяг.

Ціни: від 4500 гривень.

Olēnich

Молодий бренд, заснований в 2016 році, пропагує повільну моду та екологічних одяг. Тож на сайті Olēnich можна придбати еко-шуби, пальта та інший одяг.

Колекція Olēnich SS20 складається з екологічних матеріалів: дизайнерка вірить у моду без жорстокості та використовує екошкіру, щоб нагадати, що виглядати витонченим можна без жорстокості до тварин. 

Ціни на шуби: від 10 тисяч гривень.

Nugastudio

Персикові шуби, капюшони та утеплювачі – так можна не тільки не змерзнути, а й підняти собі настрій літніми кольорами. Бренд шиє вироби з хутра, який замовляє на українських фабриках, а всередині знаходиться утеплювач. Тож морозу можна не боятися. 

Маленький сюрприз: до всіх шуб в комплекті йдуть рукавички.

Ціни: від 3400 гривень.

MiLu

Український бренд, який просуває цінності екологічності і турботи про природу через свої продукти. Тут можна придбати шуби, у виробництві яких використовуються овеча шерсть, вплетена в трикотажну основу. Виробники стверджують, що їх шубки витримують до -20.

Серед товарів бомбери, шуби різної довжини, безрукавки та чоловіка куртка. Є навіть варіант для дітей. Кольори як спокійні, типу бежевого, так і яскраві. 

Ціни: від 4410 гривень (акційна ціна).

Читайте також: Які незвичні прикраси пропонує нова генерація українських ювелірів

REVELIN

Бренд створили в 2016 році, з тих пір український виробник створює різний одяг для жінок, від літніх платтів до зимових пальт. Яскраві кольори та утеплена шуба не залишать вас байдужими, адже вироби REVELIN витримують сильні морози. Відшивають як довгі еко-шуби, так і короткі.

Ціни: від 2500 гривень (акційна ціна).

T.B.Coatss

Цей бренд – справжня знахідка для тих, хто хоче виділятися. Адже тут немає спокійних кольорів та звичайних фасонів. Дизайнерка Тоня Бондаренко створює яскравий і, що головне, теплий одяг з шерсті, і вміло поєднує різні кольори в одному виробі. 

Ціни: пальто на фото – 11,500 гривень.

Whoisit 

Ще один бренд для сміливих та яскравих, що створює незвичні речі. Серед зимової колекції леопардова еко-шуба та пальто з вовни зі значками.

“Для інтелектуалів, естетів, простих смертних”, – описують свою аудиторію власники бренду.

Whoisit є переможцем конкурсу “Design It. 2016” від Vogue Ukraine, а також конкурсу “Design It. 2017” в категорії “Кращий молодий бренд” від Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Ціни: еко-шуба 6000 гривень, пальто 5600 гривень (акційна ціна).

Dolcedonna

Український бренд вишуканого жіночого одягу за демократичними цінами від дизайнера Олени Голець. Зимові пальта і шуби тут як для справжніх леді, так і для охочих бути особливим. Еко-шуби та вовняні пальта зігріють взимку та піднімуть настрій розкішним дизайном.

Ціни: еко-шуби від 3400 гривень, пальта від 2700 гривень.

Читайте також: Сукня на Новий рік: шість варіантів блискучих образів від українських брендів

Суспільство

Латвія оголосила про новий пакет військової допомоги для України: що до нього ввійде

Опубліковано

Уряд Латвії схвалив передачу Україні нового пакету озброєння. До нього ввійдуть, зокрема, зенітні установки та безпілотники.

Про це заявила прем’єр-міністерка країни Евіка Сіліня в соцмережах.

Так, офіційна Рига передасть на потреби Сил оборони зенітні установки NBS (імовірно — Mantis) і тактичні безпілотні системи спостереження. За словами посадовиці, це допоможе Україні «покращити як протиповітряну оборону, так і розвідувальні можливості».

Читайте також: Дружина військового напекла та передала більше 3 тонн випічки на фронт

Кожною поставкою ми показуємо нашу підтримку народові України в боротьбі проти росії, яка є найбільшою загрозою для миру та безпеки у світі. Латвія виділяє 0,25% свого ВВП на рік на військову допомогу Україні. Ми продовжимо підтримувати Україну як на двосторонньому рівні, так і разом із нашими союзниками», — підкреслила прем’єрка Латвії.

Нагадаємо, Мінветеранів анонсувало запуск Е-посвідчення для ветеранів у “Дії”.

Фото: Мілітарний

Читати далі

Суспільство

144 мільйони за 7 днів: як українці купували облігації у “Дії”

Опубліковано

Українці за сім днів у застосунку “Дія” купили облігацій на 144 мільйони гривень. Облігації у застосунку “Дія” з’явилися тиждень тому під назвою “Бахчисарай” та “Макіївка”.

Про це повідомляє “Дія”.

“Підтримуйте країну, Сили оборони, задавайте тренди, а ще — обирайте назву для наступної військової облігації в Дії. Перейдіть у Твіттер Дії і напишіть назву міста, яким назвати наступну військову облігацію у Дії”, – повідомили у Дії.

Військові облігації в Дії названі на честь окупованих рідних міст. Загалом зараз доступні цінні папери:

  • Бахчисарай;
  • Керч;
  • Джанкой;
  • Євпаторія;
  • Макіївка;
  • Сімферополь;
  • Асканія Нова;
  • Ялта;
  • Залізний Порт;
  • Нова Каховка.

Читайте також: 10 благодійних ініціатив, які будуть корисними для жителів Харкова та області

Що таке облігації

Облігації — це цінні папери, які випускає держава. Як працює система:

  1. Ви купуєте облігації;
  2. Держава користується грошима;
  3. Повертає вам їх у визначений день із гарантованим прибутком.

Так українці вже придбали 4+ мільйона облігацій, а з уже виплачених заробили 94+ млн гривень. Гроші, які ви вкладаєте, працюють – вони перетворюються на амуніцію, техніку, медикаменти, зарплати медикам та військовим. Потреби фронту зростають – наша підтримка теж має рости.

Нагадаємо, Михайло Федоров повідомив, що військові облігації — це цінні папери й дієвий спосіб підтримати українську економіку та армію.

Фото: Дія

Читати далі

Суспільство

Литва планує спорудити школи-бомбосховища у 6 областях України

Опубліковано

Литовці планують побудувати нові школи-бомбосховища в 6 областях України — на Херсонщині, Одещині, Донеччині, Запоріжжі, Миколаївщині, Сумщині та Чернігівщині. Саме завдяки цій ініціативі відбудеться побудова нових шкіл-укриттів. За його словами, окрім 6 областей ще один такий об’єкт можуть спорудити на Харківщині.

Про це заявив голова литовської програми з відбудови України Co-create Future of Ukraine Артурас Жарновскіс в інтерв’ю «Укрінформу».

«У чому ідея? У деяких українських регіонах діти через повномасштабну війну не можуть ходити до шкіл. Це величезна проблема. А якщо пригадати ще й попередні ковідні обмеження, то виходить, що це вже четвертий шкільний рік, коли діти не ходять до шкіл», — каже Жарновскіс.

Читайте також: У столиці реставрують памʼятка архітектури «Літаюча тарілка»: вона збереже свою автентичність

За його словами, будівництво таких шкіл відбуватиметься «з нуля» — тобто в тих місцях, де раніше не було укриттів. У нових закладах передбачать і антирадіаційний захист.

«Вкотре повторюся: наша мета, аби діти могли повернутися до освітнього процесу з безпосереднім спілкуванням одне з одним і з учителями. А в інших умовах такі приміщення-бомбосховища можна буде використовувати по-різному: для спортивних, культурних занять, будь-якого дозвілля в позаурочний час», — запевняє литовський посадовець.

Жарновскіс також запевнив, що будівництво шкіл-бомбосховищ в Україні зможуть закінчити до кінця 2024 року.

Нагадаємо, раніше ми пояснювали, як стати оператором БПЛА.

Фото: Укрінформ

Читати далі