Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
pidpryiemstvo Karpaty vyrobnytstvo skladovykh do avtomobiliv skoda pidpryiemstvo Karpaty vyrobnytstvo skladovykh do avtomobiliv skoda

Суспільство

У Франківську запускають нове виробництво складових до автомобілів Skoda

Опубліковано

Одне з найбільших державних підприємств “Карпати”, розширює виробничі потужності з виробництва складових до автомобілів Skoda.

На заводі готуються до відкриття нового проекту на три виробничі лінії. А це ще 1500 додаткових робочих місць. Приміщення облаштували за усіма сучасними вимогами, створили комфортні умови праці.

Про це повідомили у міській раді Франківська.

Генеральний директор виробничого об’єднання Дмитро Втерковський розповів, що основною вимогою замовника проекту – компанії “Skoda” – був високий рівень зарплати працівників. Також на заводі забезпечують повний “соціальний пакет”.

Читайте також: У Хмельницькому відкрили завод із виробництва обладнання для Volkswagen

“Зараз активно готуємо людей на новий проект: читаємо лекції і проводимо практичні заняття. Вже набрали 240 осіб. Думаю, що цього року ми відправимо першу партію продукції для ”Skoda Rapid”, – зазначив Дмитро Втерковський

Середня зарплата – 9 тис. грн

Підприємство має гарні перспективи, зокрема й створення додаткових робочих місць, збільшення зарплати, а отже, й податкових надходжень до бюджетів всіх рівнів.

Нині на заводі працює понад 3000 працівників, до кінця року планують набрати ще бодай 500. А до середини 2019 року на заводі мають працювати вже 4500 робітників.

Наразі середня заробітна плата на заводі становить 9000 гривень.

Читайте також: В Україні відкриють завод з виробництва мінеральних добрив

“Потужності зростають шаленими темпами. Основний інвестор – американська компанія – підприємству довіряє. Важливу роль у цьому відіграє компетентність і працьовитість наших людей, висока якість продукції. Загалом на «Карпатах» виробляють кабельне устаткування для таких автомобільних гігантів як «Mercedes», «Audi», «Skoda» тощо”, – пояснив директор підприємства.

Що варто знати про завод?

Держпідприємство “Карпати” – постачальник комплектуючих до автомобільної галузі. Підприємство виготовляє електрокабельну продукцію для автомобілів марок: “Volkswagen Touareg”, “Porsche Cayenne”, “Mercedes C-class”, “Mercedes E-class”.

У 2008 році виробництво кабельно-провідникової продукції атестоване за міжнародною системою якості ISO 9001:2000. За результатами аудиту підприємство щорічно підтверджує дотримання стандартів цієї системи з оцінкою “відмінно”.

  Усі комлектуючі, деталі та сировина для виготовлення кабельного джгута – іноземного походження та доставляється на підприємство на умовах давальницької сировини.

   [su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]

Натисни та коментуй

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Суспільство

На яких спеціальностях більше бюджетний місць для студентів

Опубліковано

З 1 липня абітурієнти можуть реєструвати особисті електронні кабінети. Через ці кабінети можна подавати заяви, завантажувати необхідні документи та обирати спеціальність. Проте багато випускників ще не визначилися, де вони хочуть навчатися і яку спеціальність обрати.

Потрібні спеціальності

1. Медичні працівники. Завжди потрібні та цінуються, держава виділяє багато бюджетних місць на медичні спеціальності.

2. Технічні спеціальності. Машинобудування, електроніка, радіотехніка та інженерія. Держава фінансує навчання таких фахівців, бо після війни Україна їх дуже потребуватиме.

Багато українських випускників обирають гуманітарні науки та економіку, такі як соціологія, психологія, юриспруденція, маркетинг, менеджмент. Однак ринок праці перенасичений такими фахівцями, і знайти роботу без досвіду важко.

Читати також: Укрзалізниця запустила сервіс спецзамовлень для військових: як скористатися

Бюджетні місця та конкурсні бали

На технічні та медичні спеціальності є багато бюджетних місць. Однак для вступу на ці спеціальності необхідно набрати щонайменше 150 балів.

Технічні спеціальності здебільшого пропонують великі державні виші, які не підпадають під реорганізацію. Це означає, що студенти можуть бути впевнені, що закінчать той виш, до якого вступили.

Навіть якщо не вдасться вступити на бюджет, контрактне навчання на технічних спеціальностях коштує значно дешевше, ніж на гуманітарних. Наприклад, рік навчання на інженера-радіотехніка в НТУУ КПІ коштує 27 900 гривень, що значно менше, ніж навчання на юриста.

Нагадаємо, що в Києві багатоповерхівку зробили електронезалежною: фото.

Фото: МОН.

Читати далі

Суспільство

У Львові реставрують найдавніший жіночий монастир: фото

Опубліковано

У Львові триває реставрація одного із найдавніших жіночих монастирів — колишнього монастиря сестер-бенедиктинок на Вічевій площі. Польські та українські реставратори взялися за відновлення ренесансного аттика вежі монастиря.

Про це повідомляє Суспільне.

Роботи, що розпочалися ще у 2021 році, були тимчасово зупинені через повномасштабне вторгнення, але зараз активно продовжуються за фінансової підтримки Міністерства культури та національної спадщини Польщі.

Читати також: Український стартап EFarm PRO розробив вже ДРУГУ технологію для розмінування 

Протягом двох місяців майстри очистять та укріплять камені, а також відновлять втрачені елементи аттика. Реставратори працюють над збереженням автентичного вигляду споруди та її скульптурних прикрас. Як зазначає реставратор Володимир Петришин, важливо зняти старий цемент, який шкодить каменю, щоб дозволити йому «‎дихати» і уникнути утворення моху.

Олена Савчук, одна з реставраторок, підкреслює значення ренесансної архітектури монастиря. Центральна фігура композиції — Діва Марія з немовлям, а також фігури святого Бенедикта та його учня Плацита. Вежа костелу прикрашена статуями і елементами декору, частина з яких вже була відреставрована.

Реставратори зосереджені на відновленні скульптурного завершення вежі, яка зазнала значних пошкоджень через атмосферні впливи. Софія Нагай, інша реставраторка, розповідає про плани завершити роботи до кінця літа, щоб повернути вежі її історичний вигляд.

Нагадаємо, як правильно поводити себе під час спеки: поради МОЗ.

Фото: Суспільне

Читати далі

Суспільство

52 000 сухпайків для ЗСУ від луцьких волонтерів (ВІДЕО)

Опубліковано

52 000 сухпайків передали на фронт волонтери з Луцька. Проєкт «Волинський сухпайок» розпочав роботу у 2014 році. У 2022 справу продовжили.

«Тоді ми склали десь 7 000 пайочків. Ці пайки — одноденний раціон харчування бійця на передовій», — розповідає Милослава Козань, координаторка проєкту «Волинський сухпайок».

Поживну та легку їжу надсилають усім, хто до них звертається. Особливу прихильність військових завоювали крафтові енергетичні батончики. Пан Віктор готує їх власноруч і називає «енергетичними бомбочками».

«Усе це необхідно для укріплення імунної системи військових, для відновлення сил, для боротьби з втомою», — розповідає Віктор Ружевич.

Туди обовʼязково додають сушені горіхи та фрукти — їх приносять небайдужі люди.

«Сушка сприяє доброму травленню в кишечнику, і воно легеньке. Хлопці собі в кишеню взяли й жують, смакують, перемагають», — каже Дарина Нагорнюк, волонтерка.

Крім їжі, в сухпайки кладуть таблетки для знезараження води, сухий спирт, сірники. Доставити воду на передову буває дуже складно, а ця таблетка може врятувати від спраги.

«Можна взяти будь-яку воду — навіть такого сумнівного походження — й кинути туди таблетку для знезараження води. На літр цієї таблетки вистачає. Ії (воду) потім можна пити», — каже Павло Савчук, волонтер.

Над складанням пайків щодня працюють по 4-8 людей. Серед них і переселенці. Та запаси продуктів вичерпуються. Волонтери намагаються закрити потреби всіх бійців, які до них звертаються.

«Шукаємо кошти, шукаємо людей, які можуть пожертвувати своїми ручками, коштами, й шукаємо так само фірми, які можуть щось проплатити», — каже Мирослава Козань.

Один набір вартує близько 250 гривень. На місяць волонтери надсилають на передову до 1 000. У кожній коробці на військового чекає дитяча листівка чи малюнок. Та обовʼязкова вдячність і любов волонтерів!

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство18 години тому

Історичний зміст у кожній прикрасі: як ювелірний бренд з Дніпра популяризує українську культуру

«Двозуб Святослава», Трипільські Мадонни й олійні каганці — це все про український бренд ювелірних прикрас...

Суспільство4 дні тому

10 000 горнят на мрію. Гончар з Хмельниччини повернувся з війни та будує майстерню, щоб допомагати військовим

Після повернення з фронту гончар Микола Величко в той же день подався до своєї майстерні...

Суспільство5 днів тому

«Не бійтеся бути тим, ким ви є»: 10 питань ЛГБТ-військовим про службу в армії, ставлення колег, війну та мрії

Українська армія завжди стояла на варті незалежності та суверенітету нашої країни, захищаючи її кордони і...

Суспільство7 днів тому

Робить тільки те, що приносить задоволення: як викладачка стала блогеркою після понад 20 років роботи в університеті

Під час розмови з цією жінкою мені захотілося дістати з полиці художню книгу та скоріше...

РЕКЛАМА: