Суспільство
В Україні відкриють завод з виробництва мінеральних добрив
Українська агрохімічна компанія Grossdorf в середині грудня відкриє завод з виробництва рідких добрив КАС у Вінницькій області. Про це повідомляється у прес-релізі компанії.
Завод матиме потужність 70 тис. тонн добрив на рік і обсяги зберігання – 3 тис. тонн. Це вже третій завод, який група Grossdorf запустить цього року.
“Наразі тривають роботи з виготовлення обладнання для заводу, далі воно пройде випробування на основному виробництві, буде перевезено в Хмільник і змонтовано. Орієнтовно ці роботи займуть півтора-два місяці. Таким чином, виробництво буде запущено до кінця 2018 року, й агровиробники цього регіону будуть забезпечені КАС вже у весняному сезоні 2019”, – зазначили в компанії.
Загалом до кінця року потужності Grossdorf з виробництва добрив досягнуть 480 тис. тонн.
Читайте також: Інноваційний завод запустили на Харківщині
У компанії також зазначили, що протягом останнього року її стратегія дещо змінилася. Якщо раніше акцент робився на залізничних перевезеннях, то зараз в компанії планують побудувати заводи в основних регіонах, де є значна потреба в добривах.
“У 2019 заплановано відкрити ще три підприємства з виготовлення КАС і два підприємства з виробництва компактованих добрив. Загальна виробнича потужність компанії в Україні до кінця 2019 року становитиме 700-800 тис. тонн рідких і 200-250 тис. тонн компактованих добрив”, – зазначили в Grossdorf.
Що варто знати про компанію і КАС?
Агрохімічна компанія Grossdorf (Черкаси) створена в 2016 році. Займається виробництвом, імпортом, транспортуванням добрив, а також наданням послуг щодо внесення безводного аміаку. Основна спеціалізація компанії – поставка основних добрив для точного землеробства. Потужність виробництва рідких добрив КАС становить 350 тис. тонн на рік.
КАС – це водний розчин аміачної селітри й карбаміду в співвідношенні 1:1. У ньому немає вільного аміаку, завдяки чому він має технологічні переваги перед твердими азотними добривами під час використання.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
- від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
- від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.
Коментарі
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі