Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

“Богдан” презентував в Україні пікап нового покоління

Опубліковано

Компанія «Богдан-Автотрейд» – офіційний дистриб’ютор автомобілів JAC в Україні, презентував у Києві новий пікап JAC T8. Про це повідомляє прес-служба корпорації.

Чим особливий автомобіль?

Спроєктований на базі новітньої міжнародної платформи 8-го покоління, JAC Т8 уособлює в собі сучасні тенденції виробництва пікапів та представляє найвищий рівень Made in China. Пікап JAC T8 охоплює повний спектр оновлення в стилі, потужності, безпеці та комфорті. Поєднуючи розкішний дизайн SUV та продуктивність комерційного автомобіля, JAC T8 створений і для комфортного життя, і для ефективної роботи.

«Слоган нової моделі «Легко жити, легко працювати» відображає оновлене застосування пікапа JAC. Завдяки інтелектуальним функціям та новому інтер’єру цей утилітарний автомобіль відтепер пропонує більше розкоші та комфорту, аніж інший автомобіль цього класу. 

Кому підійде новий пікап?

Завдяки універсальному застосуванню нова модель може зацікавити сім’ю, фермерів та мікробізнес. Серед ключових переваг нового пікапа JAC T8 слід відзначити модний спортивний дизайн, великі габарити, посилену систему безпеки, просторий інтер’єр та потужний дизельний двигун.»

Розроблений в італійському науково-дослідному інституті JAC, дизайн Т8 виражає красу позашляхових моделей JAC і підкреслює новий ексклюзивний стиль пікапа.

Містка вантажна платформа розміром 1520ммх1520ммх470мм, яка може перевозити до 900 кг, пропонує нові можливості для різноманітних навантажень та перевезень.

Залежно від комплектації JAC T8 оснащується 2.0-літровим бензиновим або дизельним двигуном. В цей час застосування новітньої технології забезпечує таку ж потужність і крутний момент, як і традиційний 2,5-літровий двигун. Високоефективний 2.0-літровий дизельний двигун генерує максимальну потужність 139 к.с. і максимальний крутний момент 320 Нм. Нагадаємо, що цього року на четвертій міжнародній виставці електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine 2019, «Богдан-Автотрейд» – офіційний дистриб’ютор автомобілів JAC в Україні, представив новий продукт – електрокросовер JAC iEV7S.

Про співпрацю

У 2012 році компанія “Богдан – Автотрейд” підписала ексклюзивну дистриб’юторську угоду з автомобільним концерном China Anhui Jianghuai Automobile Co., Ltd (JAC) на реалізацію легкових автомобілів JAC в Україні.

7 грудня 2013 року на автомобільному заводі корпорації “Богдан” в Черкасах розпочалося виробництво автомобілів JAC з локалізацією понад 51%. Виробничий цикл включав зварювання кузовних панелей, фарбування і ґрунтовку, збірку з використанням комплектуючих понад 30 українських постачальників. Черкаський завод корпорації “Богдан” може випускати до 180 тис. автомобілів в рік, займає територію площею 251,4 тис. кв.м. У його будівництво було вкладено понад 330 млн доларів. Завод оснащений сучасним обладнанням: зварювальними лініями JAC, роботизованими фарбувальними лініями Eisenmann і KUKA, системами контролю Carl Zeiss.З 2018 року ТОВ “Богдан – Автотрейд” розпочинає офіційно продавати комерційну техніка JAC N-серії.  JAC N56  – сучасний малотонажний вантажний автомобіль оновленої N-cерії виробництва JAC MOTORS з вантажопідйомністю шасі 3450 кг, що розроблено і зібрано з урахуванням новітніх технологій і досягнень в області автотранспорту. JAC N-75 – це один з сучасних вантажних автомобілів до 5-ти тонн від відомого світового китайського виробника, який розроблено більш безпечним і комфортним у порівнянні з аналогами за рахунок збільшення жорсткості конструкції кабіни при одночасному зменшенні її ваги.

Технології

“Повір”: в Києві анонсували програму, яка допоможе школярам з освітою

Опубліковано

У Києві відбулася презентація платформи “ПОВІР”, яка призначена для допомоги школярам у подоланні освітніх прогалин та втрат. Цей пілотний проєкт буде тривати до кінця 2024 року і об’єднає близько 2 тисяч учнів.

Про це повідомив Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

фото: Михайло Федоров

Про ініціативу

Через пандемію COVID-19 та повномасштабну війну Україна зазнає значних втрат у сфері освіти. Велика частина дітей перейшла на дистанційне або змішане навчання, що вплинуло на їхні досягнення та академічні успіхи. Динаміка та результати навчання наших учнів і учениць у різних областях значно постраждали.

Згідно з останніми даними дослідження PISA, українські школярі відстають від своїх однолітків з інших країн на період від 1,5 до 2,5 років навчання.

фото: Михайло Федоров

Читати також: Нацгварція показала знищення ворожого паливозаправника на східному напрямку (ВІДЕО)

Міністр підкреслив, що подолання освітніх втрат та розвиток софт- і хард-скілів є нагальним завданням, яке потрібно вирішувати вже зараз, незалежно від закінчення війни. Саме тому команда EdCamp Ukraine разом з профільними державними інституціями представила національну платформу “ПОВІР”. Це готовий та зручний інструмент для покращення знань з української, англійської мов, математики, а також розвитку софт-скілів.

Вже незабаром на цій платформі почнуть навчатися 2 тисячі учнів, а подальшим кроком буде масштабування проєкту.

Цього року планують запустити освітній застосунок Мрія, який повністю змінить підхід до навчання, допоможе будувати індивідуальні освітні траєкторії й досягати успіху.

“Разом з МОН продовжуємо впроваджувати зміни в освіті, ініційовані Президентом Володимиром Зеленським – від садочків до університетів. Дякую освітянам, громадськості, які разом з нами трансформують освіту, створюють класні ініціативи та роблять все для того, щоб виховувати майбутнє покоління”, — сказав Михайло Федоров.

Нагадаємо, що “Це крафт” продовжив реєстрацію на грантовий конкурс “Револьверний Фонд”.

Також ми повідомляли, що комедія “Мій карпатський дідусь” вже доступна на Netflix.

Фото: Михайло Федоров

Читати далі

Технології

WSJ показали процес створення далекобійних БПЛА в Україні

Опубліковано

Анонімний виробник одного з українських далекобійних дронів продемонстрував свої можливості та розповів про процес виробництва безпілотників.

Про це повідомляється в Мілітарному з посиланням на репортаж видання The Wall Street Journal.

фото: The Wall Street Journal

Що відомо про завод

У середині підприємства, розташованого на заході України, десятки робітників у захисному одязі займаються виготовленням елементів фюзеляжу майбутнього безпілотника.

Під час репортажу робітники продемонстрували процес формування обшивки літального апарату із скловолокна, а також виробництво механічних деталей.

За словами працівників, завод, що виробляє ударні дрони з дальністю польоту до 800 кілометрів, запрацював лише півроку тому.

П’ять місяців тому це приміщення було абсолютно порожнім“, – сказав один з працівників.

Читати також: Українські волонтери створюють з супутникових тарілок реалістичні муляжі мінометів

Що відомо про дрони

Наступним викликом для розробників стало масштабування виробництва дронів до рівня, що задовольняв би потреби Сил оборони. Наразі 75 осіб працюють на виробничій лінії, яка розпочинається з пресування скловолокна в матриці у формі крил, хвостової та носової частин.

Після 11 годин застигання в печі деталі збираються у невеликий літак із розмахом крил 2 метри. У фюзеляж на іншому заводі встановлюються двигун і вибухівка.

Завод може виготовляти 1-2 фюзеляжі на день. Щоб збільшити потужність, власник нещодавно придбав другу піч для полімеризації заготовок фюзеляжів. Планується розширення приміщення та найм ще 50 чоловік для роботи у дві зміни.

Паралельно підприємство продовжує розробляти іншу модель безпілотника з очікуваним радіусом польоту понад 1000 км.

Нагадаємо, що в Україні створюють жіночий підрозділ управління БПЛА.

Фото: The Wall Street Journal

Читати далі

Технології

Українські волонтери створюють з супутникових тарілок реалістичні муляжі мінометів

Опубліковано

Команда помічників капеланів Громадської організації “Військові капелани Києва” виготовляє реалістичні муляжі мінометів, використовуючи для цього старі супутникові тарілки. За їхніми словами, такі “Ghost Mortars” замовляють військові з метою вводити в оману ворожі дрони на передовій.

Про свою розробку вони повідомляють в соціальній мережі Х.

Про переробку

Для бази фейкового міномета використовуються супутникові тарілки. Виробники закликають надсилати їм непотрібні антени через службу “Нова пошта”. Стан антен не має значення, проте важливий їхній розмір – підходять лише тарілки з радіусом близько 90 см.

Читати також: “Укрпошта” показала тестування нового транспорту для листонош

За їхніми заявами, вони вже отримали 6 таких антен, а ще 5 знаходяться в дорозі.

“Ми отримали запит від військових. Ми робимо фальшиві міномети, щоб ввести в оману ворожі безпілотники на нульовій позначці. Ми ділимося цим, тому що ці міномети не можна буде відрізнити з висоти й, звісно, не буде інформації про їхнє місцеперебування. З міномета йде дим, майже як зі справжнього”, – відзначають волонтери.

Нагадаємо, що в Україні створюють жіночий підрозділ управління БПЛА.

Також ми повідомляли, що ЄС готується продовжити “транспортний безвіз” з Україною на ще 12 місяців.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство3 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство4 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство4 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

РЕКЛАМА: