Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

П’ять хобі, які можуть стати вашим бізнесом

Опубліковано

Працюєте на ненависній роботі, а вечорами випікаєте тортики, ліпите з глини чи майструєте щось? Перетворіть ваше хобі на заробіток. Так, це не так складно, як може здатись на перший погляд.

Головне зрозумійте, чим вам подобається займатись, а потім подумайте, як це перетворити у заробіток. Адже немає нічого кращого ніж займатись справою до душі. Наші герої вам для прикладу.

Пекарня на кухні

Якщо ви палко любите проводити дні на кухні, щось випікати та радувати своїх близьких смачними тортиками, то чому б не почати з цього робити бізнес. Зараз кондитерська справа є популярною, а для цього навіть не потрібно знімати окреме приміщення. Все можна робити в себе на кухні, так зекономите на оренді.

Жителька Сватового Луганської області Альона Пінчак звільнилася з дитсадка, щоб на замовлення виготовляти торти. Самотужки опанувала секрети кондитерської справи і мріє про власну майстерню. То чому цього не можете зробити ви? 

Зараз кілограм тортика коштує 300-400 гривень, а уявіть скільки замовлень в місяць ви можете робити та помножте цю сумму. Люди, які займаються випічкою, зазвичай розказують про себе в інтернеті та у соціальних мережах. Головне – мати гарні фото, щоб десерт хотілось скуштувати з першого погляду. А ще, радимо звернути увагу на солодощі без цукру. Зараз здорове харчування неабияк популярне, а звичайна плитка корисного шоколаду може коштувати близько 100 гривень. Благо, рецептів та курсів в мережі вистачає. 

Читайте також: ТОП-5 українських парфумерів, які вражають ароматами

Ляльки ручної роботи

Ви завжди любили щось ліпити чи майструвати з маленьких деталей? А може навіть з цього виходять ляльки чи інші фігурки? Так, і на цьому можна побудувати власний бізнес. Більше того, ляльки можна продавати навіть за $300. Саме так робить один з наших героїв Олександр Бесарабов, який на пенсії, щоб заробити грошей почав майструвати ляльки. А все, що для цього треба – це майстерня вдома та речі, куплені на барахолках. 

Не бійтесь розповідати про своє захоплення знайомим, може серед них з’являться ваші перші покупці. І звісно викладайте все в інтернет. Зараз з хендмейдом можна виходити і на закордонні ринки, завдяки таким платформам як Etsy чи Amazon. Іноземці часто купують якісь цікаві речі для себе і не бояться віддавати за це гроші.

Читайте також: “Mожна покурити шнурки?” Три історії про те, як побудувати бізнес на коноплях

Прикраси

Якщо для вас краще виготовити прикраси власними руками з того, що є під руками, а не купувати в магазині, то робіть їх і для інших. Один з наших героїв Віталій Тарабарін у Краматорську заснував власну ювелірну майстерню, зараз має клієнтів з різних куточків України та Європи. А починав все робити в себе вдома  з мінімальним набором інструментів. Та й навчитись самотужки робити не важко. Головне – спробувати. Навіть , якщо не виходить з першого разу, то не варто опускати руки. 

Прикраси можна продавати від 100 до 1000 гривень за одиницю, все залежить від того, які матеріали ви використовуєте. Публікуйте свої вироби хоча б у себе в Інстаграмі, і якщо вони заслуговують уваги, то сарафанне радіо не змусить себе довго чекати. Перші клієнти вже на підході.

Читайте також: Прийшов з війни – став бізнесменом. Сім надихаючих історій ветеранів

Скульптури з глини

Здавалось би, глиняний посуд не зацікавить аудиторію, тому це погана справа для бізнесу. Але, якщо ви вже вмієте щось ліпити з глини, то чому б не зробити щось креативне? Так робить Віктор Кущенко, який створює з глини китів, кашалотів, косаток, незвичайні ліхтарі у вигляді коралу та інші вироби для декору. 

Окрім готових виробів, в цій справі ще й можна заробляти на майстер-класах, де ви допомагатимете людям створювати щось власними руками. Звісно, якщо самі відточили майстерність. Так, якщо у вас немає вільної кімнати в квартирі, яку ви готові забруднити глиною, то краще орендувати окреме приміщення для творчості.

Але ця справа прибуткова, бо скульптури можна продавати за 1000-2000 гривень. І не варто забувати про іноземний ринок, де є багато любителів креативного. Але тут потурбуйтесь про те, щоб вироби приїхали до адресата цілими і неушкодженими.

Вироби з металу

Хто б міг подумати, що з брухту можна зробити прибутковий бізнес. І мова йде зовсім не про здачу металобрухту. Якщо ви любите щось зварювати з металу і з цього виходять якісь фігурки, то їх можна продати за чималі кошти. Так Сергій Демченко робить скульптури із старих запчастин у стилі стимпанк і продає їх за 2000 доларів. 

Читайте також: Чому вам треба займатись бізнесом на коноплях? П’ять аргументів “за” і три “проти”

Зараз багато ресторанів намагається креативно оформити дизайн закладу, тому можливо саме ваша фігурка буде до вподоби. Головне – продати перший виріб і тоді про вас дізнаються. А ще, з металу можна створювати маски чи годинники в стилі стимпанк.

Тоді ви станете цікавим іноземному ринку, де готові купити одну таку маску за 300 доларів. Через такі платформи як Etsy чи Amazon можна продавати свої вироби за кордон. 

Суспільство

Бійці ЗСУ показали, як розписують писанки на Великдень 2024 під Бахмутом

Опубліковано

Бійці ЗСУ показали, як розписують писанки Великдень 2024 під Бахмутом. Всі ці душевні традиції, які мають глибокі витоки українського етносу завжди об’єднували кожного з нас. Де б ми не були. У будь-якій частині нашої країни.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Так і саме зараз, львівські десантники продовжують зберігати тепло сімейних традицій та рідного дому.

Виконуючи бойові завдання на Донбасі та стримуючи ворога під Бахмутом, вони знаходять час, щоб написати великодні писанки та згодом передати їх до рідного Львова, у гарнізонний храм Петра і Павла.

Читайте також: Як військовому отримати відпустку закордоном

“Кожна писанка – індивідуальна, адже на них можна побачити: назви підрозділів, в яких проходять службу, символи України, ЗСУ, ДШВ та бригади. Кожен зможе відчути подих єднання через фото, на яких зображено створення цих унікальних писанок”, – повідомили у Генштабі.

Нагадаємо, “Щоденник нареченої Христа”: документальний фільм про черниць зʼявився на Takflix.

Фото: Генштаб ЗСУ

Читати далі

Суспільство

“Щоденник нареченої Христа”: документальний фільм про черниць зʼявився на Takflix

Опубліковано

Фільм Марти Смеречинської побудований на основі дворічних спостережень за життям понад 100 українських дівчат-черниць у сучасному греко-католицькому монастирі на заході України.

Про це повідомило Divoche.media.

Про фільм

Повнометражна стрічка режисерки Марти Смеречинської ґрунтується на дворічних спостереженнях за життям понад сотні українських дівчат-черниць у сучасному греко-католицькому монастирі на заході України. Серед них також була молодша сестра режисерки, Настя. Марта Смеречинська вивчає цю спільноту, взаємодіє з черницями та розвиває нові стосунки із близькою людиною.

Читати також: Послуга ОСББ в Київ Цифровому стала переможницею міжнародної технологічної премії

Фільм “Щоденник нареченої Христа” отримав дві нагороди на фестивалі Ukrainian Doc Preview Docudays UA 2020: East Silver Caravan Award та DOK Leipzig Award. Презентація стрічки відбулася на Marché du Film — Festival de Cannes у рамках секції Cannes Docs. Зараз його можна переглянути у всьому світі з англійськими субтитрами.

Онлайн-кінотеатр Takflix передасть 10% з кожного квитка фонду “Повернись живим”, ще 50% — творцям кіно. Дивитися «Щоденник нареченої Христа» можна тут

Нагадаємо, що в Київ Цифровому запустили опитування щодо перейменування вулиць.

Також ми повідомляли, що в Києві покажуть фотовиставку про знищену росією українську культурну спадщину.

Фото: Щоденник нареченої Христа

Читати далі

Суспільство

В Києві в ботсаду зацвіли півонії: фото

Опубліковано

У ботанічному саду імені Гришка квітковий рай. Бузок уже вибухає яскравим цвітом, а недавно розцвілися півонії.

Про це повідомили на офіційній сторінці ботсаду в інстаграмі.

Головним партнером бузку є півонія деревовидна, яка квітує одночасно з бузком. Це дозволяє підкреслити враження від квітування бузку та заповнити сад барвами та ароматом. Квіти півонії деревовидної мають діаметр близько 30 см, що сприяє підсиленню інтенсивності загальної кольорової палітри.

фото: ботсад
фото: ботсад
фото: ботсад
фото: ботсад

Фото: У Києві відбудеться виставка, присвячена культурній спадщині Донеччини й Луганщини

Про устрій дендрарію в ботсаду

Сезонність та динамічність парку можуть проявлятися найбільш повно, коли певні його ділянки, завдяки великій кількості квітучих рослин, перебувають у центрі уваги, а потім змінюють своє положення. Концентрація на певних ділянках одночасно цвітучих рослин дозволяє викликати у відвідувачів сильні емоційні враження. Цей прийом успішно використовував Леонід Іванович при створенні дендрарію. Кожного сезону тут відвідувачів очікує нова композиція барвистих квітів і листя.

У травні у сирингарії розцвітає понад півтори тисячі кущів бузку і деревовидних півоній.

Нагадаємо, що в Україні анонсували безоплатні курси англійської мови для ВПО.

Також ми повідомляли, що коргі Лакі з України став моделлю для пам’ятника королеві Єлизаветі II в Англії

Фото: ботсад

Читати далі