Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Що подарувати на Миколая дітям? Бюджетні варіанти від українських брендів

Опубліковано

Всі ми з дитинства чекаємо ранку 19 грудня, щоб прокинутись і знайти під подушкою купу подарунків від Миколая. А тепер, коли ми вже дорослі, хочеться зробити свято дітям. Але де ж придбати подарунок на Миколая? В цьому вам допоможуть українські бренди, у яких можна знайти і корисні солодощі, і дитячі іграшки, і круті настілки.

Якщо солодощі, то тільки корисні!

Найперше, що хоче побачити дитина під подушкою вранці 19-го грудня – пакунок з солодощами. Але щоб зубки вашого малюка не постраждали від цукру та хімічних добавок, краще обирати корисні альтернативи. Благо, українські виробники створюють смачні льодяники, цукерки, шоколад та морозиво. І все це корисно. У бренду Gogodza можна придбати льодяники зі справжніх висушених лісових ягід чи шматочками фруктів, які залиті карамеллю. Виробники не використовують синтетичних барвників та хімічних обробок. А на свята Gogodza пропонує льодяники у мішечках від самого Миколая! Вашому малюку точно сподобаються такі солодощі, а коштують вони 180 гривень (за середню упаковку з 16 льодяників), 260 гривень (за сімейну упаковку з 24 льодяників).

А екобренд “вezCAXAPA”виготовляє цукерки із сухофруктів, горіхів, насіння, клітковини, прянощів. Всі солодощі без цукру, меду, глютену, штучних барвників і консервантів. Незвичайне поєднання смаків вразить як дітей, так і дорослих. Запакуйте в яскраву обгортку – і чудовий подарунок готовий. А ціна таких цукерок 30-170 гривень.

Читайте також: Солодощі без шкоди для фігури: топ українських виробників

Крім цукерок, чудовим варіантом подарунку на Миколая для дітей стане коробочка пастили. У Pastila.tanina продукція виготовлена на 100% з фруктів та ягід. 200 грамів такої смакоти коштує 220 гривень.

Найкращий подарунок на Миколая для дитини –  іграшка

Українські бренди іграшок настільки розвиваються, що втруть носа будь-якому іноземному виробнику. Наприклад, у Dimokl toys можна придбати дитячі іграшки, предмети інтер’єру та багато іншого. Всі забавки орієнтовані на багатосторонній розвиток дитини, виготовлені з деревини Карпатських лісів за німецькими технологіями. Якщо раптом ви не знайшли бажану річ, можете зробити індивідуальне замовлення. Ціни, в середньому, від 300 гривень.

Ще один крутий подарунок на Миколая для дітей – вігвами, зроблені за мотивами наметів, які ми всі майстрували в дитинстві з того, що було під рукою. Sunny Bunny виготовляють такі халабуди вручну, для пошиття використовують міцну щільну бавовну та якісні елементи декору. Ціна такого вігваму – 2000 гривень. А ще бренд виготовляє різноманітні дитячі іграшки. У виробника BigEcoToys є будиночки для ляльок та лялькові меблі, про які так мріяли всі діти 90-х. А тепер їх легко купити в українського бренду, до того ж за доступною ціною. BigEcoToys влаштував акцію спеціально до Новорічних свят і знизив ціни на іграшки до мінімуму.  До речі, вибір меблів чималий, їх можна придбати як набором, так і окремі предмети. 

Величезні розмальовки та мега конструктори

Найкращий подарунок на Миколая для дітей – це розвивайки. А саме розвивайки від українських виробників. Магічна головоломка від “JakTak” допомагає розвивати фантазію, спостережливість та посидючість. Завдяки такій екологічній іграшці діти зможуть вивчити кілька цікавих трюків та вигадати власні фокуси. А коштує вона 350 гривень.

Читайте також: Купуй українське: шість виробників дитячих іграшок

Бренд OKroshka виготовляє цікаві величезні розмальовки! Вони призначені для залучення малюків до творчості, розвитку у них дрібної моторики, а також проведення навчальних ігор (наприклад, розмальовки, які допомагають дитині вивчити алфавіт). Таке заняття здатне відірвати діток від електронних іграшок – приставок, смартфонів, планшетів, комп’ютерів. Та ще стіни і шпалери будуть не ушкоджені. Ціна таких розмальовок – 75 гривень.

Часто малюки просять придбати конструктори? ChicBox  виготовляє українське Лего на максималках. Тут можна придбати величезний конструктор з екокартону, з якого можна побудувати все що завгодно. Діти мають простір для прояву креативу, адже картон можна прикрашати малюнками та аплікаціями, а також будувати по-справжньому великі споруди. Ціна такого конструктора – 849 гривень.

Українські настілки – подарунок для всієї родини

Настільні ігри завжди дарують гарний настрій та об’єднують гравців різних поколінь. А ще це чудовий подарунок, у який ви зможете грати всією сім’єю. BombatGame займається виробництвом українських настілок для будь-якого віку. Тут можна і ляльку одягати, і поринути у фантастичний світ Сталі і Магії, і в морський бій пограти. Настілки є на будь-який смак. Їх ціна, в середньому, 300 гривень. А завдяки грі “Дата” можна підготуватись до ЗНО та вивчити визначні події нашої історії. У комплекті 100 двосторонніх карт з яскравими і прикольними ілюстраціями (чого тільки вартий Уолтер Уайт з пачками гривневих купюр чи вікінг князь Олег). На одній стороні картки вказано назву події, а на іншій її дату. Карти розділені на чотири різнокольорові колоди. Грати можуть 2-4 гравці. Ціна – 320 гривень.

Якщо ваш малюк полюбляє проводити різноманітні досліди, то чудовим подарунком для нього стане набір для домашніх наукових інструментів. Завдяки такій грі можна провести цікаві експерименти, виростити хімічних змій, створити справжній вулкан та приготувати чорнила. Набір з експериментами з хімії та фізики підходять для дітей від 8 років. У наборі є великий і яскравий журнал-інструкція, щоб юний вчений зміг провести всі досліди самостійно або разом з батьками. Ціна – 100-550 гривень.

Посади дерево разом з дитиною

Привчайте дітей турбуватись про екологію змалку! Тому можна подарувати набір, з якого ви всією сім’єю можете виростити власну рослину! Бренд Екокуб виготовляє такі. У наборах є все необхідне – спеціальний живильний ґрунт, насіння, інструкція і горщик з натурального дерева.

Читайте також: Екологічна канцелярія для школяра: де купити в Україні

У виробника можна також придбати куби для вирощування гранату, ромашки, базиліку, бузку, кінзи, соняшнику та ін. Але головне – разом з дитиною ви зможете виростити ялинку, яку потім будете прикрашати на новорічні свята. Ціна – 200 гривень.

А у Brinjal є не тільки куби для вирощування рослин, а квітуча канцелярія. Кожен такий, здавалось би, просто канцелярський виріб, замість ластику на кінці має капсулу з насінням рослини. Замість того, щоб викинути олівець після використання, потрібно просто занурити капсулу у вологий ґрунт. І все. Через деякий час проросте рослина. Це може бути базилік, салат, рукола, петрушка, помідор, шпинат, м’ята, меліса та ін. А на свята бренд підготував подарункові бокси з арома канцелярією, іграшками зі стабілізованим мохом, живою підставкою та іншими екологічними товарами. Ціна квітучої канцелярії – від 35 гривень за олівець. 

Суспільство

Рух «Єдині» запускає новий курс з переходу на українську мову

Опубліковано

Для усіх охочих відкрита реєстрація на 25-й курс із вивчення української мови від руху «Єдині».

Про це повідомляє  Київська міська державна адміністрація.

«Сьогодні, 6 травня, стартують базовий курс підтримки для новачків у переході на українську та складніший, поглиблений граматичний курс від всеукраїнського руху «Єдині». Амбасадором 25-го курсу став Євген Кот, зірковий хореограф і режисер-постановник», – йдеться в повідомленні.

Тривалість кожного курсу – 28 днів. Долучитися можна з будь-якої точки світу.

Навчання повністю безоплатне. Реєстрація – на сайті.

Як зазначають у КМДА, 20 квітня «Єдині» відсвяткували другу річницю з дня заснування. За цей час відбулось понад 7 800 зустрічей розмовних клубів української мови, до проєкту долучились 500 волонтерів.

Читайте також: Укрзалізниця приготувала Великодні обіди для Харківщини – фото

Наразі в межах проєкту щотижня відбувається 55 розмовних клубів на тиждень.

Наступна мета «Єдиних» – допомогти 1 000 000 земляків опанувати мову.

Нагадаємо, у Києві відбудеться виставка, присвячена культурній спадщині європейських країн на сході України.

Фото: Укрінформ

Читати далі

Суспільство

Стало відомо, скільки сімей отримали кредити на житло за програмою “єОселя”

Опубліковано

9 757 родин отримали кредити на суму понад 15,2 млрд грн у рамках урядової програми єОселя з моменту її старту. За минулий тиждень видано 264 кредити на загальну суму 467 млн грн.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Серед отримувачів:

● 124 військовослужбовці та силовики;
● 23 педагоги;
● 17 медиків;
● 1 науковець;
● 81 родина без власного житла;
● 9 ВПО;
● 9 ветеранів.

Читайте також: Google запускає додаткову програму грантів для українських стартапів на 10 мільйонів гривень

Про проєкт

єОселя – нова програма доступного кредитування житла, ініційована Президентом України.

Кредитування

  • Пільгова  ставка на весь термін  кредиту —  3%
  • максимальний строк кредиту — 20 років
  • мінімальний початковий внесок — 20%
  • кредитують банки-учасники програми: Ощадбанк, ПриватБанк, Глобус Банк, Укргазбанк, Sky Bank

Нагадаємо, британець українського походження проїде на велосипеді 7 тис. км для допомоги дітям в Україні.

Фото: єОселя

Читати далі

Суспільство

Вільне для вільних: зооволонтерка з Бахмута евакуювала понад 150 собак (ВІДЕО)

Опубліковано

Зооволонтерка Марина Шажко отримала Всеукраїнську зоозахисну премію від UAnimals. Це відзнака для людей, які самовіддано рятують тварин і дбають про них. Інакше про Марину й не скажеш, адже понад 10 років вона разом з подругами рятувала собак Бахмута, потім евакуювала їх на Дніпровщину, а тепер будує притулок з нуля. Як одна собачка змінила життя Марини, евакуацію та мрії на майбутнє, дивіться в новому випуску ШоТам.

“Шістьох, на жаль, ми так і не знайшли. Я про них постійно думаю та згадую. Це біль на все моє життя. Я Шажко Марина, народилася у місті Совєцьк Калінінградської області. Коли мені було пів рочку, ми повернулися на Донеччину. І мама обрала місто Бахмут – тоді він був Артемівськ. Там я вже росла. До 16 років у мене не було тварин. Коли мені було 16 до мене у вікно залетів папуга. Моя бабуся навчила його розмовляти, і він дуже любив говорити “Марішка, вчи уроки!” Після папуги був котик, а потім вже була собака. І з цієї собаки – Бобочка її звали, саме із неї почався мій шлях до зооволонтерства.

Це був 2009 рік, і в нашому місті міська влада боролася з безхатніми тваринами, шляхом кривавих відстрілів. Ми знали, що кожного понеділка та четверга, їздить машина, і люди, які у ній, вбивають місцевих тварин. Кожен понеділок і четвер, коли їздила така машина, я прокидалася о 4 ранку та дивилася, якщо ця машина буде їхати, то я буду бігти на вулицю і рятувати нашу Бобочку”, – згадує Марина.

Одного понеділка Марина таки врятувала собаку та забрала її додому. А у 2011 році жінка створила притулок для тварин “Лада”. Коли у 2014 році почалися обстріли, були проблеми зі світлом.

Читайте також: Квітуча історія захисника України з Одеси (ВІДЕО)

“Ми знаходилися на території комунального підприємства. Був перевищений ліміт використання електроенергії і світло відключили. Так 3.5 роки ми були без нього. Ми з ліхтарями робили усю роботу: обробляли тварин, лікували їх, годували”, – каже волонтерка.

Щойно Марині з волонтерами вдалося налагодити життя притулку, почалося повномасштабне вторгнення.

“Ще коли був перши приліт, це було 1 серпня, ми почали шукати територію. Наша волонтерка Ольга евакуювала свою родину у Вільне. Я їй зателефонувала і попросила її, щоби вона звернулася до сільського голови з проханням щось знайти тут. Ольга пішла до сільського голови, і він запропонував оцю територію, але оренда території – 15 тисяч гривень. Ми розуміли, що це дуже дорого. Наприкінці серпня був ще один приліт біля нашого майданчика і тоді уламки пролетіли через увесь майданчик і впав у будучку нашої твариночки – собачки Дади. Я для себе зрозуміла, що це знак. Наступного дня я зателефонувала власнику цієї території. Сказала, що ми згодні на 15 тисяч гривень, і ми будемо вивозити тварин, – згадує зооволонтерка.

Дівчата знайшли волонтерів і за один день евакуювали усіх тварин.

“Я виїхала із першою партією тварин, і вже тут на місці, ми їх розташували. Це був дуже важкий день”, – розповідає зооволонтерка Людмила.

“Ми вигрузили усіх собак, то ми видихнули з полегшенням. Бо забрали всіх. У нас зараз більше 200 тварин, це 145 тварин, які ми вивезли з Бахмута, і 60 тварин ми прийняли із зони бойових дій – це Донеччина, Харківщина, Херсонщина. Зараз у нас будується медичний кабінет, для того, щоби ми мали можливість лікувати тваринок. Також у нас в планах є побудувати вигульний майданчик. Після війни я хочу об’їхати кожне місто та кожне селище нашої України”, – підсумовує Марина.

Нагадаємо, у Бразилії подружжя українців створило понад 120 тисяч писанок за 40 років.

Фото: ШоТам!

Читати далі