Суспільство
Екологічна канцелярія для школяра: де купити в Україні
Зовсім скоро діти повернуться до навчання, а тому шкільні ярмарки зараз переповнені спантеличеними мамами, а полиці магазинів ламаються від різноманітності канцелярії.
Проте, завдяки шкільному приладдю можна зробити своїх дітлахів трошки еко-відповідальними. Як? Ми розкажемо це на прикладах українських виробників, у яких можна купити еко-продукцію для маленького школяра.
Екологічні зошити
Де купити: Kiri sketch
Ціни: зошит – 240 гривень, ручка – 10 гривень, блокноти – 150 гривень
Зошит – це один з найголовніших атрибутів школяра. А екологічні зошити можна придбати у Kiri sketch. Це перша в Україні фабрика еко-канцтоварів. Вони використовують натуральні матеріали: бавовну, льон, джут, дерево, корок, якісний папір вторинної переробки.
Товари марки “Kiri sketch” відрізняє сучасний дизайн, висока якість виконання і актуальний асортимент: блокноти і планінги, альбоми для малювання і Скетчбук, папки і органайзери, офісне приладдя.
Ручки з макулатури
Де купити: Ековарня
Ціни: 2,5 гривень
Констянтинівські школярі разом з педагогами запустили стартап з виготовлення ручок з макулатури.
Всередині ручки знаходиться стрижень з пастою, а саму ручку и ковпачок виготовляють із паперу. Ручки продають на шкільних ярмарках та у Фейсбуці.
Наразі, для виготовлення еко-ручок залучені 12 школярів, більшість з них учні 10-11 класів, допомагає учениця з 6 класу. У дітей багато інших ідей. У планах виготовляти пенали з б/у джинсів. Але для цього необхідна швейна машинка.
Олівці, що проростають
Де купити: Brinjal
Ціни: один олівець – 35 гривень, набори – від 125 до 295 гривень, а підставки – 290 гривень.
Хочете мати унікальні олівці, які після використання не потрібно викидати у смітник, більше того, з них ще й виросте рослина? Саме такі можна придбати у бренду Brinjal .
Такий екологічний олівець буде не лише корисним для школяра, але й привчить до відповідальності, бо з них можна вирощувати власні овочі, зелень та прянощі. Кожен такий, здавалось би, просто канцелярський виріб, замість ластику на кінці має капсулу з насінням рослини. Замість того, щоб викинути олівець після використання, потрібно просто занурити капсулу у вологий грунт. І все. Через деякий час проросте рослина. Це може бути базилік, салат, рукола, петрушка, помідор, шпинат, м’ята, меліса та ін.
А ще тут можна придбати набори для вирощування і еко-підставки під канцелярію.
Щоденник з кавових горняток
Де купити: Зелений птах
Ціни: щоденник коштує 20 грн, зошит – 25.
Ініціатива “Зелений птах” робить з кавових стаканчиків щоденники та зошити для школярів. Але ще переробляють упаковку ТетраПак та Елопак. Активісти вирішили збирати по офісах Києва вживані горнятка. Щоб зробити зошит на 75 сторінок переробляється 620 горняток. Трохи менше – у щоденники, блокноти та папір для фліпчартів.
Завдяки такому щоденнику, школяр отримуватиме не тільки теоретичні знання під час навчального процесу, а матиме практичний досвід як їх застосувати. А на першій сторінці щоденника дитина може ознайомитись з тим, як був виготовлений її помічник з оцінками.
Екологічний пенал
Де купити: Digital Wool Company
Ціни: 75 гривень
Пенал для олівців виконаний з приємного на дотик еко-повсті. У такий пенал можнапокласти вісім олівців, а завдяки використаному матеріалу вони будуть надійно утримуватись всередині.
А чохол не пошкодиться навіть впавши на підлогу, на відміну від пластикових, до яких всі звикли.
Ланч-бокси
Де купити: Yummi gear
Ціни: 229 гривень
Куди ж без екологічного боксу для їжі, щоб школярі могли підкріпитись. Ви ж звикли класти їжу в лоточок і пакетик? Ні, забудьте про те. Благо, в Україні вже з’явилось багато виробників, у яких можна придбати екологічні ланч-бокси.
Yummi gear пропонує трисекційний ланч-бокс, виконаний з екопластика, з сировини, що розкладається (перероблені волокна пшениці, солома, рис). Не токсичний і після утилізації повністю розкладається протягом декількох років.
Цілісна кришка щільно закриває відразу відразу всі секції, і їжа, яка перебуває в кожній з них не буде змішуватися. Тому в один бокс можна покласти і обід і десерт.
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі
Суспільство
Ольга Олефіренко: від мрії до власної ферми
Ольга Руднєва: засновниця центру Superhumans
Про премію «100 жінок року»
Коментарі
Суспільство
Олені святого Миколая від ВО «Українські рубежі»
Дві тисячі подарунків для дітей від БФ «Твоя опора»
Благодійний проєкт «Старість НА радість»
Набір тепла та світла від БФ «Старенькі»
- плед;
- світлодіодний ліхтар-лампа;
- термос із нержавіючої сталі на 1 літр;
- комплект постільної білизни з двома наволочками;
- ковдра;
- подушка;
- листівка зі словами підтримки (їх теж можна залишити на сайті).
«Миколай в домівку» від «Домівки врятованих тварин»
Іграшки своїми руками для котів і собак від UAnimals
«Іграшки не тільки розважають, а й знімають стрес у тварин, які перебувають у притулках, допомагаючи їм залишатися активними та щасливішими», — пишуть організатори.
Коментарі