Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

На Рівненщині монтують WіM-комплекси для зважування вантажівок у русі

Опубліковано

Поблизу Сарн триває будівництво одразу двох комплексів для зважування в русі вантажівок на дорогах М-07 Київ-Ковель-Ягодин та Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Рівненської області.

Найближчим часом почнуться роботи з будівництва такого ж комплексу на півдні області поблизу Острога.

Розташування майбутніх комплексів WIM підібрані так, щоб максимально захистити дорожню мережу Рівненської області від так званого “перевантажування”. Адже на північному сході Рівненської області розташована значна кількість гранітних кар’єрів, продукція з яких вантажівками перевозиться до центральної частини області та за її межі автодорогою Н-25, а також на захід автодорогою М-07.

Читайте також«Непустир»: як у Добропіллі мешканці перетворили звалище на публічний простір

Водночас піщані кар’єри на півдні Рівненської та півночі Хмельницької області забезпечують потреби будівельної галузі регіону піском та ґрунтосумішами і системного габаритно-вагового контролю на межі Рівненської та Хмельницької областей не здійснювалось взагалі.

Як працює WiM?

Майданчик перекриває дорогу по всій ширині, а фіксація руху здійснюється цілодобово. Навантаження на кожну вісь вимірюється як мінімум у трьох послідовних точках. Автоматично зчитується номерний знак, габаритні розміри, загальна маса, навантаження на кожну вісь та кожне колесо окремо, кількість осей, швидкість руху тощо. Вплив людського фактору відсутній. Похибка визначення загальної маси транспортного засобу не перевищує 5 %.

Усі дані передаються до відповідального органи — Укртрансбезпеки.

Уся статистика по системі Weight-in-Motion буде відображена на одному ресурсі. Укравтодор запустив портал зі статистичною інформацією системи «Зважування-в-русі».

Читайте такожМіжнародний день сексу: Як працює український секс-шоп Lovespace (16+)

Нагадаємо, на Київщині звели новий пішохідний міст.

Як ми повідомляли раніше, ЄБРР дасть Україні 65 мільйонів євро кредиту на дорожню інфраструктуру.

Усі фото: rv.ukravtodor.gov.ua.

Технології

Українські студії Ubisoft взяли участь у створенні нової частини Assassin’s Creed

Опубліковано

В розробці Assassin’s Creed Shadows відповідає студія Ubisoft Quebec, однак їм надає підтримку одразу 14 інших студій. Представники Ubisoft Ukraine Studios у коментарях для GameDev DOU підтвердили, що до розробки гри залучали команди з Києва та Одеси.

Про це повідомляє Ubisoft Ukraine Studios.

фото: Assassin’s Creed Shadows

“Ми горді тим, що наші команди в Києві та Одесі беруть участь у розробці франшизи Assassin’s Creed протягом багатьох років, і з нетерпінням чекаємо релізу разом з фанатами бренду по всьому світу”, – повідомили в Ubisoft Ukraine Studios.

Реліз Assassin’s Creed Shadows запланований на 15 листопада 2024 року. Гра буде доступна на ПК, PlayStation 5 і Xbox Series X/S.

Читати також: Влітку вийде український шутер про ковбоїв A Twisted Path to Renown: коли саме (ВІДЕО)

Що відомо про Assassin’s Creed Shadows

Події гри розгорнуться в у феодальній Японії в 1579 році під час періоду Аджучі-Момояма. Якщо ви вже переглянули серіал “Шьогун”, то гра запропонує вам ігрову альтернативу, оскільки цей період характеризується активною діяльністю португальських купців у Японії, різноманітними християнськими місіонерами, а також великою кількістю самураїв та ніндзя.

У грі, на відміну від попередньої частини Mirage, знову буде масштабний відкритий світ, приблизно відповідний за розміром Assassin’s Creed Origins. Розробники підтвердили наявність двох протагоністів: Ясуке та Наое.

Гравцям буде надано можливість вільно перемикатися між персонажами. Однак у деяких сюжетних квестах буде обмеження на героя, за якого потрібно грати.

Щодо Ясуке, відомо, що він базується на реальній історичній особистості – самураї африканського походження, який потрапив до Японії з єзуїтським місіонером та з часом став служити Оді Нобуназі.

Нагадаємо, що в Київській області відкрилась перша мобільна аптека: де саме.

Також ми повідомляли, що Укрпошта випустила нові марки до Дня вишиванки.

Фото: Assassin’s Creed Shadows

Читати далі

Технології

Влітку вийде український шутер про ковбоїв A Twisted Path to Renown: коли саме (ВІДЕО)

Опубліковано

Студія Game-Labs з Києва, відома завдяки грі This Land Is My Land, оголосила дату виходу свого нового екстракційного шутера A Twisted Path to Renown у ранній доступ на Steam. Розробники також представили трейлер до виходу гри.

Про це повідомляють на сторінці Steam.

“Відмічайте свої календарі, адже починаючи із 6 червня 2024 року гравці Steam зможуть дослідити непрощений Дикий Захід. Мародерство та стрілянина – це лише початок того, що нас чекає”, – повідомляють в анонсі на сторінці проєкту в Steam.

Про гру

Згідно зі словами розробників, на цьому етапі розробки гри з’являться нові гвинтівки, військові та бандитські угрупування, перероблена балістика куль та нові боси, розкидані по світу гри. У студії планують тримати A Twisted Path to Renown у ранньому доступі від 18 до 24 місяців.

Також планується додавання активності, в рамках яких гравець зможе займатися такими справами, як управління промисловістю, наймання персоналу та торгівля на динамічній карті. Введення спільних проєктів, таких як будівництво залізниць, сприятиме залученню спільноти, тоді як система морального вибору додасть складності діям гравців, змушуючи їх вибирати між законослухняністю та злочинністю

Читати також: Мікробізнеси можуть отримати грантову допомогу від Help – Hilfe zur Selbsthilfe: хто може взяти участь

A Twisted Path to Renown – це PvEvP extraction-шутер зі складною економікою та системою крафту. Дія гри розгортається в Америці 1899 року.

“Створюйте свою власну історію, з автентичними наборами зброї, дикими тваринами, NPC або іншими гравцями, які можуть бути смертельними викликами для непідготовлених. Будьте готові запрошувати інших шукачів пригод у свою команду або йти вперед як самотній вовк-виживач”, – описують геймплей гри Game-Labs.

Нагадаємо, що в КиївЦифровому запустили нове опитування щодо назви парків та провулку.

Також ми повідомляли, що між Славутичем та Києвом відновлено пряме залізничне сполучення.

Фото: A Twisted Path to Renown

Читати далі

Технології

У Києві запустили портал для захисників та захисниць: представлені понад 40 послуг

Опубліковано

Київ став першим містом в Україні, де запустили сервіс “Портал захисників та захисниць”, який забезпечуватиме прямий доступ до всіх послуг, гарантованих містом киянам-захисникам та киянкам-захисницям, а також їхнім родинам та родинам загиблих.

Про це йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації.

Зараз портал працює в режимі бета-версії.

“Цей інноваційний сервіс спростить багато процесів для киян-захисників та киянок-захисниць, а також їхніх родин і родин загиблих. Одна з основних проблем, з якою вони стикаються, – розпорошеність інформації про їхні права та можливості. Послуг, пільг та додаткових гарантій насправді багато, але все – у різних структур”, – заявила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Які сервіси передбачені

Головне призначення порталу – запровадити універсальний гнучкий сервіс, який допоможе зробити взаємодію з міськими установами більш оперативною, без додаткових реєстрацій та максимально безбар’єрною.

Читайте також: Активісти обговорюють розвиток Житнього ринку: як долучитися

Портал працює за принципом “єдиного вікна”. Зараз на порталі вже представлені понад 40 різноманітних послуг. Серед них соціальні, медичні, освітні та інші.

Перші 10 послуг вже можна оформити онлайн, і надалі ці переліки доповнюватимуться.

Для того, щоб побачити перелік послуг, необхідно зареєструватися й пройти верифікацію в “Особистому кабінеті”.

Користувачі одразу можуть подати заявку або ж ознайомитися із процедурою отримання послуги, якщо вона потребує офлайн оформлення.

Нагадаємо, в Україні за перший квартал з’явилося дев’ять індустріальних парків.

Фото: Мілітарний

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство4 дні тому

«Я співаю руками»: як перекладачка жестової мови Уляна Шумило розвиває музичний інклюзив

Вона однією з перших почала перекладати українські пісні жестовою мовою. Найпершими її «ручними каверами» стали...

Суспільство7 днів тому

Школа — це не тільки уроки! Це вчителі, які разом зі своїми учнями розвивають малі громади

Їхні учні отримують високі оцінки за сортування сміття, знімають документальні ролики про рідне село та...

Можливості1 тиждень тому

«Хліб був як делікатес»: ця пекарня з Чернігова однією з перших запрацювала після деокупації області. Відновитися допоміг грант

Пекарня «Flavor bakery» майже «однолітка» маленької Соні. Їм обом 2,5 роки. Дівчинка ледь не щодня...

Можливості1 тиждень тому

Вчити англійську навіть під час війни. Мовна школа у Чернігові відновила роботу після ракетного удару завдяки гранту

Стільці перекинуті й вкриті уламками скла. Стеля впала, а двері вирвані. Це наслідки у школі...

РЕКЛАМА: