Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Зручна та стильна: сім українських брендів базової нижньої білизни

Опубліковано

Гарна нижня білизна – невід’ємна річ у гардеробі кожної жінки. І комплекти не обов’язково мають бути мереживні. Українські бренди створюють круту базову білизну на кожен день. І якщо мереживо краще приховати на святкові події, то базова білизна знадобиться щодня. До того ж це набагато зручнiше. Тому знайомтесь з крутими українськими виробниками стильної базової білизни.

1. Феміністична білизна у fem.bra

“Не змогла знайти зручний ліф для себе, тому створила власний”, – каже Катерина Лисенко, засновниця бренду fem.bra. Дуже часто виробники білизни запускають рекламу зі словами “наші вироби сподобаються твоєму чоловікові”. А як щодо жінок? Адже зазвичай така білизна є незручною та й носити її шкідливо.

Катерина захотіла зробити щось важливе для жінок, тому створила якісну і зручну базову білизну. Що бренд має на увазі під “зручною білизною”? Це м’яка, анатомічна, безкаркасна форма, відсутність резинки під грудьми, а також застібка спереду. У fem.bra не використовують кісточки, пуш-ап, паролон, синтетику та мереживо. Цим бренд наголошує, що всі груди прекрасні такими, які вони є, який би досвід не пережили до того. Крім того, тут можна знайти і домашній одяг, і купальники.

Читайте також: «Не для нього, а для себе» — як у fem.bra створюють феміністичну білизну

“Ми відшиваємо білизну зі стрейч-куліру найвищої якості: 95% бавовни й 5 % еластану. Тканина дає достатньо підтримки та не перетягує судини. Вона майже не розтягується й після прання приходить у форму” ,  – каже Катерина.

Де купити: сайт

Ціни: комплект в середньому коштує 1000 гривень.

2. Бамбукова білизна від NA•TILI

“Білизна створена для жінок, які дбають про себе та навколишнє середовище”, – так позиціонує себе бренд базової білизни NA•TILI. Три дівчини Лєна, Яна, Алла об’єднались заради одного проєкту. Цікаво, що засновницям прийшла ідея створити бренд, коли вони дивились на балерин. Їх костюми були немов друга шкіра, тому дівчата захотіли зробити щось таке для повсякденного носіння. 

Крім того, засновниці прагнули, щоб їх бренд приносив користь світу, адже найбільше не хотілось створити ще одне джерело екологічної катастрофи. Тому вся білизна NA•TILI створена з бамбукового матеріалу від сертифікованих постачальників.

Серед асортименту є базові комплекти бюстгальтерів та трусиків нюдового відтінку.

“Ми прагнемо змінити ставлення жінок до свого тіла. Не гнатися за стереотипами і любити себе в білизні без кісточок та пуш-апів”, – кажуть засновниці. 

Де купити: Інстаграм

Ціни: топ – 800 гривень, труси – 400 гривень.

3. Білизна для всіх знаків зодіаку від U-R-SO

Це бренд жіночої білизни, купальників та одягу для відпочинку, який створили чотири подруги у Києві у 2016 році. U-R-SO стали першими в Україні, хто випустив колекцію з переробленого пластику.  Крім того, бренд мінімізує відходи виробництва, утилізує залишки тканин та пакує вироби в картонні коробки без скотчу.

Основна місія U-R-SO – дати можливість жінкам щодня почувати себе комфортно та сексуально. В асортименті — ліфи, топи, труси та боді на будь-які смак та фігуру, а також бралети, які можна носити як самостійний предмет гардероба. Тут є комплекти і нюдових відтінків, і яскравих кольорів – червоний, помаранчевий, персиковий, небесний. Бренд не використовує пуш-апи, металеві каркаси та поролон і докладає максимум зусиль, щоб завдяки якості білизну можна було носити довше.

Читайте також: Українська і розкішна: вісім брендів мереживної жіночої білизни

У U-R-SO є різні колекції білизни – хвиляста нюдова, кольорова, рубчик, базова. А ще вони випустили астрологічну капсульну колекцію: 12 базових трусів для кожного знаку зодіаку. Вся білизна зшита з тонкої та ніжної бавовни.

Де купити: сайт

Ціни: труси з астрологічної колекції – 588 гривень, базові ліфи – 800 гривень, топи – 600 гривень.

4. Leaf Lingerie – білизна для кожної

“Білизна для будь-якої тебе”, – кажуть про свій бренд у Leaf Lingerie. Та й справді, їхні моделі підкреслюють, що кожна жінка є прекрасною. У їхніх лукбуках з’являються справжні дівчата з найрізноманітнішою зовнішньою.

Бра від бренду Leaf Lingerie комфортні та м’які, жодних кісточок та поролону. Всі вироби зроблені з якісної бавовни та трикотажу. Всі моделі базових відтінків – чорні, білі, сірі, червоні. Часто виробник доповнює труси та ліфи сіточкою або мереживом.

Де купити: Інстаграм

Ціни: 400 грн за труси, 800 грн за бюстгальтер.

5. Світ яскравих трусів у Pantiesbox

Цей український бренд дивує різноманітністю яскравих принтів на своїх виробах. Раніше Pantiesbox спеціалізувався лише на виготовленні бавовняних трусиків, а тепер в асортименті можна знайти і боді, і мереживні труси, і чоловічі моделі.

Особливості бренду є “трусики по підписці”. Ви можете за фіксовану ціну щомісяця отримувати бокс з трьома одиницями, дизайн яких не повторюється. Є як однотонні моделі, так і труси з унікальними принтами. Білизна на 95% складається з бавовни.

Бренд часто підіймає багато важливих тем, що стосуються любові до тіла та його сприйняття. Шрами, розтяжки, наслідки хвороб та операцій – тіло людини може змінюватись під впливом різних чинників, але це не привід любити його і себе менше. Тому  у Pantiesbox запустили фотопроєкт #історіятвоготіла, який надихнув багато жінок.

Де купити: сайт

Ціни: 140-300 грн за трусики.

6. Базова білизна з сексуальними вставками у Sea See You

“Головна мета – радувати дівчат красивою білизною, не забуваючи про якість і зручність. Ми створюємо модні трикотажні моделі з сексуальними вставками, розвіюючи міф про те, що зручна білизна виглядає як «бабусина». Sea see you – це білизна, яке допомагає кожній дівчині відчути себе сексуальною і забути про дискомфорт”, – кажуть засновники українського бренду Sea see you.

Тут можна знайти красиву базову білизну на кожен день. Трикотаж розбавляють сексуальні акценти: мереживо, вирізи та особливий крій, що підкреслює округлі форми.

Читайте також: Як спокусити француженок жіночою білизною з України. Історія від власниці Zhilyova Lingerie

У бренду є стильні набори білизни з топами, а також бра без кісточок. Крім того, тут можна придбати набори трусів, а також мінімалістичні купальники.

Де купити: сайт

Ціни: 100-200 – за трусики, 400-500 – за ліфи.

7. Стильна базова білизна від Wake Up

Український бренд створює концептуальну білизну на кожен день з ніжних та делікатних до тіла тканин, а якій комфортно, жіночно та красиво. Своїми виробами Wake Up хоче зруйнувати стереотип про те, що базові прості фасони в лаконічних кольорах – це буденно і нецікаво.

“Сучасний світ вимагає від жінки бути скрізь, усім і одразу і при цьому залишатися собою, пам’ятати, яка ти є насправді! Наш бренд саме про це : про жінку в шаленому ритмі сучасного світу. Наша білизна – це про сучасну сексуальність та чесну красу, де ти – на першому місці”, – кажуть у Wake Up.

В асортименті бренду є мінімалістичні комплекти, бавовняні комплекти в рубчик, моделі з ніжної мікрофібри та лаконічні купальники. В колекціях переважають нюдові відтінки. У своїх бюстах бренд не використовує твердих чашечок і технологію пошиву з пуш-ап, замість цього ретельно розробляють модель. За допомогою моделювання лекал та крою вироби можуть забезпечити одночасно коригуючу та візуально-приваблюючу функцію.

Ціни: 950 грн за комплект.

Коментарі

Суспільство

Коли в українських школах будуть канікули: рекомендації МОН

Опубліковано

Цьогоріч Міністерство освіти і науки України (МОН) надало школам можливість самостійно визначати дати та тривалість канікул, зважаючи на безпекову ситуацію в регіоні.

Водночас МОН опублікувало орієнтовні дати осінніх канікул на 2024 рік.

Ключові моменти

Початок і закінчення навчального року

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №841 від 23 липня 2024 року, навчальний рік розпочався 2 вересня 2024 року і триватиме до 30 червня 2025 року.

Орієнтовні дати канікул

    • Осінні: 28 жовтня – 3 листопада 2024 року.
    • Зимові: 30 грудня 2024 – 10 січня 2025 року.
    • Весняні: 24 – 30 березня 2025 року.
    • Літні: 30 червня – 31 серпня 2025 року.

    Читати також: В Україні стартував проєкт із навчання жінок-водійок автобусів

    Самостійне визначення канікул

    Педагогічні ради навчальних закладів мають право самостійно вирішувати питання щодо структури та тривалості навчального року в межах затверджених урядом дат. Зокрема, вони визначають:

      • Тривалість навчального тижня та дня.
      • Тривалість занять і перерв між ними.
      • Форми організації освітнього процесу.

      Врахування потреб учнів

      При визначенні структури навчального року школи повинні зважати на освітню програму, навчальне навантаження, вікові особливості учнів та їхній фізичний, психічний та інтелектуальний розвиток.

        Підсумок

        МОН пропонує орієнтовні дати канікул, але надає школам автономію в організації навчального процесу. Це дозволяє більш гнучко адаптувати графік навчання та відпочинку до потреб учнів і регіональних умов.

        Нагадаємо, що МОН змінило терміни подання на держгрант на здобуття вищої освіти: до коли можна подати заявку.

        Фото: Freepik.

        Коментарі

        Читати далі

        Суспільство

        Активісти реставрують мозаїку на дитячій художній студії імені Осташинського: фото та як подопомгти

        Опубліковано

        Активісти на чолі з авторкою проєкту Child of Socialism, Ельмірою Еттінгер, розпочали реставрацію мозаїки на дитячій художній студії імені Осташинського, що розташована на вулиці Павла Скоропадського біля станції метро «Площа Українських героїв».

        Про це повідомляє Elmira Ettinger.

        фото: Elmira Ettinger

        Ініціатива виникла після того, як Ельмірі написав юнак, який розповів про мозаїку та мрію школи відновити її, проте коштів на це немає.

        фото: Elmira Ettinger

        Читати також: Фільм «Сентиментальна подорож до планети Параджанова» представлять на Варшавському кінофестивалі

        фото: Elmira Ettinger

        Спільно з художником Олександром Богомазом, активісти розпочали демонтаж старої мозаїки, адже вона була у критичному стані — під нею утворилися порожнини до 10 см, і частини мозаїки відпадали. Наступний етап — гідроізоляція стіни, укріплення конструкцій та облаштування нової мозаїки.

        фото: Elmira Ettinger

        На всі роботи потрібні кошти, і Ельміра Еттінгер шукає підтримку від держави, меценатів та небайдужих. Усі охочі можуть задонейтити на матеріали за посиланням.

        фото: Elmira Ettinger

        Нагадаємо, що у Львові відбудеться «Молодвіж». Захід присвячений памʼяті Ярини Базилевич, яка разом з сімʼєю загинула під час атаки.

        Фото: Elmira Ettinger.

        Коментарі

        Читати далі

        Суспільство

        США і Україна розробляють заміну радянським системам С-300

        Опубліковано

        США спільно з Україною працюють над розробкою нових систем, які мають замінити радянські зенітні комплекси С-300 та авіаційні ракети Р-27. Про це повідомив міністр оборони США Ллойд Остін на 24-му засіданні контактної групи з питань оборони України в Рамштайні.

        Про це заявив міністра оборони США Ллойд Остін

        «За підтримки кількох європейських компаній Сполучені Штати працюють разом з Україною над розробкою та виготовленням заміни для зенітного комплексу С-300 класу “земля-повітря”, а також ракети Р-27 класу “повітря-повітря”», — сказав Остін.

        Читати також: США оголосили новий пакет військової допомоги Україні: що відомо

        Остін не уточнив, що саме мається на увазі під «заміною» у розрізі зенітного комплексу, але ймовірно, йдеться про розробку аналогу радянської зенітної ракети, який можна буде використовувати з існуючими українськими системами.

        На початок російського вторгнення Україна мала близько 25–30 дивізіонів С-300ПТ/ПС, але нині головною проблемою є гострий дефіцит зенітних ракет до цих систем. Наявні ракети серії 5В55 більше не виготовляються і недоступні на світовому ринку.

        Нагадаємо, що український інженер створив візуалізацію тривалості повітряних тривог в Україні: як це працює.

        Фото: Володимир Зеленський.

        Коментарі

        Читати далі