Суспільство
Зі львівських вулиць евакуйовують покинуті автівки
У Львові працівники управління безпеки міста розпочали евакуацію покинутих автомобілів, які порушують правила благоустрою та заважають руху транспорту і пішоходів.
Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Поки в місті нарахували 67 таких адрес, де тривалий час розміщені покинуті автомашини.
“На нараді за участі голів районних адміністрацій та патрульної поліції було прийнято рішення про необхідність евакуації цих автомобілів та скерування відповідних листів-повідомлень їхнім власникам”, – зазначили у міській раді.
Читайте також: У Києві з’являться інспектори парковок: як вони працюватимуть?
Планується, що до кінця року приберуть всі автомобілі, які власники залишають на дитячих майданчиках, проїзній частині вулиць тощо.
Як власник зможе повернути авто?
Автівки повертатимуть після сплати штрафів. Якщо штрафи не будуть сплачені, то такі машини підуть на утилізацію як безгосподарне майно.
Інспектори надсилатимуть запити також власникам тих авто, які роками стоять у дворах, біля під’їздів, на тротуарах, іноді — без реєстраційних номерних знаків, і евакуйовуватимуть їх на спецмайданчики.
Процедура відбуватиметься відповідно до статті 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка визначає перелік обставин для евакуації транспортних засобів. Згідно з ним, інспектори з паркування мають законне право приймати рішення про евакуацію автівок, що перешкоджають руху, на арештмайданчик.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
У Вірнопіллі не було жодного вцілілого будинку
«Ніхто з нас і подумати не міг, що росіяни підійдуть так близько. Тоді був сильний мороз, зникли світло та газ, тому люди сходилися й разом готували їжу, а коли обстрілювали — ховалися у власні підвали чи в школі. Коли з’явилася артилерія, вирішили виїжджати з села», — пригадує Ольга Сускова, яка працює старостою Вірнопільського старостинського округу з січня 2024 року.
Залишилося лише 135 людей
«Нам повністю відновили електропостачання, а також підвели газ до тих будинків, де зараз живуть люди. Уже 20 будинків у селі нам відбудували за програмою “єВідновлення”. Багато людей хочуть повернутися додому».
Замість зруйнованої амбулаторії — мобільна аптека
«Не всі люди можуть поїхати до міста, не всі мають автомобіль, а літнім бабусям складно їздити навіть автобусом. Тому ці аптеки стали знахідкою для нас, бо тут великий асортимент ліків: від тиску, застуди та різних хвороб. До цієї аптеки завжди приходить десяток людей».
Їдуть у найвіддаленіші села, попри небезпеку
«У нас досі є проблеми зі зв’язком та інтернетом, тому навіть складно викликати швидку допомогу, якщо комусь погано. Ми дуже раді, що тепер в село приїжджає аптека», — ділиться Лариса.
«Я вже знаю багатьох бабусь і дідусів по іменах. І коли вони кажуть: “Дякуємо, ці ліки мені допомогли” — це найкраща для мене подяка».
Коментарі
Суспільство
Про проєкт
- Житловий блок — призначений для чотирьох працівників пекарні, які наразі проживають у неприйнятних умовах.
- лекційну залу для освітніх заходів, майстер-класів та зустрічей у межах Академії супроводжуючих, де навчатимуть соціальних терапевтів;
- кінотеатр і простір для відпочинку, де можна буде дивитися фільми, обговорювати їх і просто спілкуватися за чашкою чаю.
Коментарі