Суспільство
З’явилася онлайн-бібліотека аудіокниг, що входять до програми ЗНО
Мінцифри підтримало проект «Слухай», що передбачає створення онлайн-бібліотеки аудіокниг для Зовнішнього незалежного оцінювання.
Про це повідомили у пресслужбі відомства.
«На карантині усі перейшли на навчання онлайн. Нові цифрові рішення у сфері освіти набули особливої актуальності. Проєкт «Слухай» влучив просто в ціль — запропонував озвучити книги з програми ЗНО в аудіоформат. Ми і надалі підтримуватимемо такі соціальні ініціативи, які сприяють побудові цифрової держави», – розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Зазначимо, що вже можна прослухати добірку із 60 аудіокниг із творами української літератури, що входять до програми ЗНО.
До озвучки долучились: Володимир Шумко, Марта Адамчук, Ната Жижченко, Олена Кравець, Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Степан Казанін, Юрій Великий, Володимир Мартинець, Анастасія Оруджова, Володимир Шумко, Марта Адамчук, Ната Жижченко, Ліля Ребрик, Даша Астаф’єва, Гарік Корогодський, Тетяна Будь та інші зірки.
Довідка
«Проект «Слухай» — про нову українську ідентичність. Це бібліотека нового покоління з великою соціальною місією — зробити освіту більш інклюзивною та пристосованою до нового світового порядку», – додав автор проекту, громадський діяч Олександр Барабошко.
«Слухай» вже отримав фінансування, і це дасть змогу наростити базу літератури на платформі та підвищити впізнаваність серед українців.
Читайте також: Печиво замість знижок та інтер’єр із відходів. Як працює вінницька екокав’ярня PicNic
Нагадаємо, Аlyona alyona заспівала хіп-хоп і оголосила тест на цифрову грамотність.
Як ми повідомляли раніше, українська мова стане обов’язковою під час ЗНО.
Головне фото: toretsk.city.
Суспільство
Новий простір відкрили у молодіжному центрі Білої Церкви. Коворкінг створили у межах проєкту «#МолодьТуТ» програми «Мріємо та діємо».
Про це повідомили в Київській ОВА.
У хабі можна навчатися та працювати з власними пристроями або з гаджетами центру на безоплатній основі. Програму «Мріємо та діємо» впроваджує Глобальна організація розвитку й освіти IREX за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine.
Читайте також: У квітні пройде третя «Книжкова країна» на ВДНГ: що там буде
«Коворкінг створили разом із молоддю: вони обговорили й запропонували своє бачення дизайну приміщення. Ми підтримали їхні ідеї, провели ремонт, облаштували простір сучасною технікою та зручними меблями. Результат — комфортний і надихаючий простір, який відповідає потребам молоді», — написали в IREX in Ukraine.
Нагадаємо, що українські школярі отримали 50 тисяч доларів на соціальні проєкти: які саме.
Фото: фейсбук-сторінка IREX in Ukraine
Коментарі
Суспільство
Пасажири залізниці відтепер можуть не лише подорожувати, а й отримувати нагороди завдяки оновленій програмі лояльності «Залізні друзі» в офіційному застосунку «Укрзалізниці».
Про це повідомляє «Укрзалізниця».
Досягнення та бонуси
Оновлення включає спеціальні досягнення, за які нараховуються додаткові «обіймашки» — внутрішня валюта програми.
Наприклад, після купівлі п’яти квитків для улюбленців пасажири отримають досягнення «Володар джунглів» і 500 бонусних обіймашок.
За зібрані досягнення можна виграти подарунки від партнерів програми «Залізні друзі».
Читати також: «Укрзалізниця» пришвидшить денний потяг між Дніпром і Харковом
Подарунки
Перші п’ять пасажирів, які здобудуть певне досягнення, отримають подарунки від партнерів:
- чайний сомельє — подарунки від Gemini;
- кавовий гурман — сюрприз від Idealist;
- володар джунглів — бонус від MasterZoo;
- контрабандист — подарунок від Have A Rest;
- улюбленець долі — бонус від Uklon;
- екстраверт — призи для подорожей від Kilogames;
- скелелаз — сертифікати від SPACE Group;
- агент 007 — подарунок від MasloTom;
- рання пташка — пропозицію від OneLove;
- посол Гуцульщини — подарункові бокси від Gorgany.
Як долучитися
Нові функції та можливості вже доступні в застосунку «Укрзалізниці». Завантажуйте або оновлюйте застосунок, тестуйте нововведення та ставайте частиною «Залізних друзів».
Нагадаємо, що «Укрзалізниця» запустить ретропотяг на найстаршій та найдовшій вузькоколійці в Європі.
Фото: «Укрзалізниця».
Коментарі
Суспільство
На Черкащині продовжують будувати сучасну систему реабілітації. У Звенигородському районі відкрили нове відділення, яке забезпечує пацієнтів усім необхідним — від кваліфікованих спеціалістів до сучасного обладнання.
Про це повідомляє начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Інфраструктура реабілітації зростає
Нині в області функціонують реабілітаційні відділення у чотирьох кластерних лікарнях. Ще один об’єкт перебуває на етапі облаштування.
За дорученням Президента України, до кінця року реабілітаційні відділення мають з’явитися у кожній громаді, де є лікувальний заклад.
Нагадаємо, що у Києві відкрили сучасний реабілітаційний центр для важкопоранених військових (ФОТО).
Фото: Ігор Табурець.
Коментарі