Технології
З’явилась онлайн-гра, що допоможе підготуватись до ЗНО
Громадський простір “Освіторія” зробив онлайн-гру, де майбутній студент має “прокачувати” свого персонажа, відповідаючи на питання. Ці питання зможуть допомогти підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.
Платформа iLearn — це освітня онлайн-гра, в якій абітурієнти, які не мають можливості займатися з репетиторами, можуть підготуватись до ЗНО вдома.
Абітурієнт отримує стандартний прикид, але пізніше він зможе купити іншого персонажа, наприклад: графа Дракулу, Франкенштейна, відьму та інше.
Купувати їх можна за умовну ігрову валюту “Вчибакси”. Ці вчибакси учень отримує за проходження тестів, участь у вебінарах та різних курсах.
Всі можливості цієї гри повністю безкоштовні, та скористатися ними можна у будь-яку хвилину. Окрім вебінарів – вони розпочинаються за графіком у конкретну дату.
А от курси ж можна переглянути онлайн у будь-який час. Найчастіше, курс складається з 4-10 модулів. Під час його проходження учням дадуть можливість переглянути відеолекції, прослухати різні подкасти або прочитати електронний конспект. Наприкінці ж кожного модуля учень має скласти невеликий іспит — тестові завдання.
Тести, курси та вебінари проходять саме за предметами, які складають у ЗНО.
Онлайн гру iLearn заснувала команда громадського простору “Освіторія” у рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Фонду Східна Європа. Партнерами iLearn виступило Міністерство освіти і науки України та інші.
Зазначимо, що в Україні незабаром розпочинається проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Тест з математики складатимуть вже найближчого вівторка, 21 травня. Графік тестування раніше оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти.
Читайте також: В Україні реформують систему ЗНО: що і коли зміниться?
Згідно з графіком, 23 травня відбудеться тестування з української мови та літератури; 27 травня ЗНО з іспанської, німецької та французької мов; наступного дня – з англійської мови. 30 травня складатимуть тести з фізики, 4 червня проведуть ЗНО з історії України, 6 червня – з біології, 11 червня – з географії, 13 червня – з хімії.
Що варто знати про ЗНО?
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО, раніше також Зовнішнє тестування, ЗТ) — іспити для вступу до вишів в Україні. Комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до закладів вищої освіти.
Для випускників закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого вище переліку.
Також 2019 року державну підсумкову атестацію з української мови і літератури, математики або історії України у формі зовнішнього незалежного оцінювання проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року здобудуть повну загальну середню освіту.
Коментарі