Суспільство
Єгері FPV-дроном знищили Starlink на позиціях росіян (ВІДЕО)
Бійці 71 окремої єгерської бригади за допомогою FPV-дрона знищили термінал супутникового зв’язку Starlink на позиціях росіян.
Про це повідомили у Командуванні Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Українські десантники нагадали про повідомлення, що росіяни почали користуватися платформами супутникового зв’язку SpaceX, але досі відзняти їх не вдавалося.
Зазначається, що компанія кілька разів відхрещувалася від постачання агресору своєї продукції. Крадений або придбаний контрабандним шляхом модем помітили оператори розвідувальних дронів 71-ї єгерської бригади ДШВ.
«Наші fpv-дрони не стерпіли неподобства і твердо стали на сторожі міжнародного права та ділової репутації поважної компанії:). Коротше, нема в окупантів старлінка. Принаймні, в зоні досяжності бійців нашої бригади», — написали українські бойові єгері.
Читайте також: «Замовити Starlink – просто, але є нюанс». Як купити та налаштувати «коробку з космосу» від Маска
Про бригаду
71 окрема єгерська бригада – військове з’єднання у складі Десантно-штурмових військ Збройних сил України чисельністю у бригаду. Бригада була створена одразу після початку широкомасштабного вторгнення РФ. З’явившись як підрозділ Корпусу резерву, уже в квітні 2022 року підрозділи бригади вийшли з резерву та взяли участь бойових діях на Харківщині, а з червня 2022 року і на Донбасі.
Нагадаємо, артилеристи-єгері 71-ї бригади розтрощили базу окупантів.
Також дрони ССО відпрацювали на Донеччині, знищивши БТР та інженерну машину ворога.
Фото: Десантно-Штурмові війська ЗСУ.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі