Суспільство
Як отримати фінансування бізнес-планів: стартує новий проєкт для підприємців
Стартує новий проєкт “Розвиток громад в Україні через соціальне підприємство”. ІСАР Єднання спільно з IZ – Vielfalt, Dialog, Bildung запрошує реєструватись.
Яка мета проєкту?
Проєкт має на меті сприяти сталому розвитку громад завдяки підвищенню спроможності місцевих НУО. Фахівці допоможуть генерувати дохід для розвитку вашої громади та покращення її фінансової життєздатності і незалежності.
Що буде відбуватись на проєкті:
- Планується навчання на змішаному тренінговому курсі. Буде три п’ятиденні тренінги та п’ять онлайн модулів для всієї команди організації. В сумі – тренінговий курс триватиме 7 місяців.
- Консультаційну підтримку тренерів і спеціалістів.
- Можливість отримати фінансову підтримку успішним бізнес-планам, які організації розроблять під час навчання.
Читайте також: Стартував конкурс для неурядових організацій щодо протидії торгівлі людьми
Вимоги до організацій
- Ви маєте бути здатними залучати фінансування в громаді та спрямовувати ресурси на її розвиток.
- До навчання і створення соціального підприємства має бути залучена вся команда організації.
- Організації, мають бути готові брати участь у всіх навчальних заходах проєкту. Щонайменше 17 робочих тренінгових днів протягом 7 місяців з березня по жовтень 2020.
Отримати більше інформації про проєкт і реєстрацію можна за лінком тут bit.ly/apply_ednannia
Останній день подачі документів – 16 лютого 2020 року.
Суспільство
Новий міст сполучає навколишні села, а також Миколаївську та Херсонську області. Об’єкт відновили завдяки фандрейзинговій платформі UNITED24, АВТ «Баварія» та Державній спеціальній службі транспорту.
Про це повідомили в Миколаївській ОВА.
«Для людей дуже важливе це сполучення між населеними пунктами, яке було зруйновано під час вторгнення. У січні 2023 року на цьому місці ми відкривали тимчасовий дерев’яний міст. Також у Снігурівській громаді через підрив росіянами Каховської ГЕС усі мости були підтоплені», — сказав голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Міст почали будувати у серпні 2024 року, а в експлуатацію ввели 19 грудня. Його довжина складає 54 метри, а ширина проїзної частини — вісім.
Читайте також: На Київщині відбудували міст через річку Ірпінь (ФОТО)
Окрім спонсорської підтримки у фінансуванні, з обласного бюджету спрямували 10,7 мільйона гривень. З цієї суми за три мільйони придбали будівельні матеріали, а за 7,7 мільйона облаштували покриття мосту й підходів до нього.
Нагадаємо, що в Ірпені відбудували ТРЦ, який зруйнували окупанти.
Фото: фейсбук-сторінка Миколаївської ОВА
Коментарі