Суспільство
Вийшов перший трейлер комедії «Мої думки тихі 2»
Хітова комедія «Мої думки тихі» з Ірмою Вітовською та Андрієм Лідаговським отримає продовження.
Про це пише Нове українське кіно.
У новому фільмі Антоніо Лукіча головний герой Вадим нарешті знайде собі дівчину.
До створення сиквела залучена команда першого фільму — сценаристом та режисером-постановником комедії виступає Антоніо Лукіч, фільм продюсує Дмитро Суханов та його компанія Toy Pictures. Продовження також отримало бельгійських співпродюсерів.
Читайте також: Два українські мультфільми потрапили до програми фестивалю у Франції Annecy 2021
«Перша частина буквально провокувала нас на продовження цієї історії. Ми свідомо не робили кліфгенгерів, але розуміли, що історія може отримати природне продовження. Наш фільм називали «першою смішною українською комедією, а зараз ми хочемо зняти перший хороший український сиквел», — коментує режисер Антоніо Лукіч.
Сюжет
За сюжетом минуло кілька років. Вадим живе «нормальним життям» — він знайшов собі роботу, дівчину та навіть квартиру. В нього все прекрасно, аж поки мама не приїжджає з Бельгії лікувати зуби. Хто б міг подумати, але стоматологічний туризм матері стає не тільки справжнім випробуванням для молодої пари, а й приводом до розкриття страшних таємниць сімейства Ротт… Матір не змогла відпустити його в Канаду — чи зможе вона відпустити його в доросле життя?
Нові актори
До ролей матері та сина повернуться зірки «Мої думки тихі» Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський. Наречену грає студентка КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого Кароліна Мруга, яку Антоніо Лукіч примітив на знімальному майданчику свого серіалу «Секс, інста і ЗНО». Для акторки роль стане дебютом у повнометражному кіно. У епізодах продовження також з’явиться акторка, зірка шоу «Холостячка» та переможниця проєкту «Танці з зірками» Ксенія Мішина.
Читайте також: Збираємо самі: українські бренди меблів, які можуть конкурувати з IKEA
Зйомки продовження проходили у Києві. Частина сцен мала бути відзнята у Бельгії, проте через закриті кордони та карантинні обмеження цей етап виробництва поставлено на паузу. У трейлері зазначається, що продовження комедії вийде у прокат «скоро, наскільки це можливо», з огляду на карантинні обмеження та пандемію.
Також автори обіцяють «ще більше драми, ще більше жартів про зріст, ще більше глибинних риторичних питань, абстрактні кадри з глибоким символізмом, автоцитати та обережний продакт плейсмент».
Довідка
«Мої думки тихі» — одна з найуспішніших авторських комедій в історії українського кіно: фільм вийшов у прокат у січні 2020 року та зібрав аудиторію у 120 тисяч глядачів.
Повнометражний дебют Антоніо Лукіча було вперше показано на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де «Мої думки тихі» удостоїлись Спеціальної премії журі.
Читайте також: Комбуча, або чайний гриб: 5 українських виробників та де можна купити
Українська прем’єра відбулася в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю, де фільм отримав приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський).
Стрічку було відзначено чотирма преміями «Золота Дзиґа» від Української кіноакадемії: за найкращі фільм, жіночу роль, сценарій та повнометражний дебют (премія «Відкриття року»).
Читайте також: “Так” українському кіно! Як працює онлайн-кінотеатр Takflix
Нагадаємо, запустили марафон фільмів «Обери своє кіно» до 30-ї річниці Незалежності України.
Як ми повідомляли раніше, українську стрічку «Пропала грамота» оцифрували і виклали онлайн.
Головне фото: cinema.in.ua.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі