Суспільство
Вибухотехнік втратив стопу під час розмінування, але знову стоїть на ногах (ВІДЕО)
Коли ЗСУ визволили Харківщину, Влад примчав із Закарпаття розміновувати область. Це коштувало йому стопи — нарвався на протипіхотну міну. Але сьогодні він знову ходить і готується повернутися на службу.
Історію закарпатського вибухотехніка Владислава розповідає ШоТам.
«Наступив на протипіхотну міну, дістав поранення. Колеги допомогли отримати першу домедичну допомогу, викликали швидку», — Владислав, вибухотехнік поліції.
Владислав — працівник вибухотехнічної служби поліції. Знешкоджувати вибухівку почав ще до повномасштабного нападу росії.
«Хотілося допомагати людям. І вирішив, що ця професія підійде мені якнайкраще, щоб реалізувати бажання допомагати суспільству», — Владислав, вибухотехнік поліції.
А ще він захоплювався бойовими мистецтвами і представляв Україну на міжнародних змаганнях. Але після 24 лютого чоловік повністю присвятив себе розмінуванню українських земель.
Влад розміновував деокуповані території Київщини та Харківщини. Під час виконання одного із завдань у Харківській області він і наступив на міну.
Читайте також: Голос громади, або Про магію ефективної комунікації між владою та населенням
Коли оговтався від вибуху, то побачив: немає стопи. У Чугуєві Владові зробили операцію. А за кордоном — реампутацію та протезування.
«Протезування, і в протезі проходжу реабілітацію, щоб найшвидше міг повернутися до роботи», — Владислав, вибухотехнік поліції.
Нині Влад проходить реабілітацію у США та готується до повернення на службу. А його мрія після перемоги — навчати молодь бойових мистецтв.
«Представляти на міжнародних змаганнях, як і раніше, нашу країну на чемпіонатах Європи й світу. І допомагати молодому поколінню розвиватися», — Владислав, вибухотехнік поліції.
Нагадаємо, ШоТам розповідав про добровольця «Хмару», який бореться за зір і вірить у Перемогу.
Також читайте історію, як господар навів вогонь ЗСУ на власну ферму, щоб знищити окупантів.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі