Суспільство
Він зробив для неї сережки і полонив серце: історія ювелірного бренду Denma
Дівчина зі Львова підписалась на сторінку улюбленого ювеліра із Херсона – так почалося кохання, якому судилося пережити відстань, сумніви, війну…
Ніжно-щемливу історію про двох закоханих, які заснували бренд Denma та роблять прикраси про любов до України, розповідає ШоТам.
Він – ювелір із Херсона, вона – дизайнерка зі Львова. Війна підштовхнула їх прийняти рішення, на яке вони не наважувались. Тепер пара живе разом і плекає ювелірний бренд Denma.
Історія кохання Дениса та Зоряни почалася із прикраси
«Мені подарували сережки від Дениса. Так ми пересіклися вперше, і я підписалась на його сторінку. А потім в один момент, напевно, років через 2 ми списались в Інстаграмі. З того дня не було жодного дня, коли б ми не спілкувались», – Зоряна Боярська, співзасновниця бренду прикрас Denma.
Закохані мріяли жити разом, але в обох діти звикли до рідних міст.
«Можна сказати, що ця обставина, ця жахлива ситуація допомогла нам з’їхатись нарешті», – Денис Максимов, ювелір, співзасновник бренду прикрас Denma.
Читайте також: З окупації – на Волинь. Як сімейна лікарка рятує сільську медицину в Піддубцях
Ані інструменти, ані матеріали вивезти з Херсона майстер не встиг. Зоряна допомогла оговтатись від пережитого та надихнула на перезапуск бізнесу.
«Ми навіть не планували разом працювати, але неочікувано для нас вийшов такий тандем спільний», – Зоряна Боярська, співзасновниця бренду прикрас Denma.
Тепер вони розробляють ескізи прикрас разом
Зоряна тестує кожну на зручність та практичність. У тандемі з’явилась серія «Колос» та особливі підвіски.
Вони мають обрис України, а сердечко можна розмістити у рідному місті.
«Ми вирішили, що варто додавати серденько у те місто, в якому болить. Так на моєму кулончику – Херсон, на Зоряниному – Львів…» – Денис Максимов, ювелір, співзасновник бренду прикрас Denma.
Із кожної проданої прикраси Denma відправляють 10% на ЗСУ. Покупець самостійно обирає, куди саме перерахувати внесок.
Denma готуються реалізувати особливий проєкт – прикраси з гільз
«Буквально сьогодні волонтери «Українського невидимого фронту» нам передали цілий набір гільз. На цій гільзі має бути написано «Слава Україні». Тут просвердлені два отвори, зверху чи знизу – це вже ми подивмось. І це буде як кулон або як брелок на ключі. І мають продати всі ці гільзи і передати 100% доходу на ЗСУ», – Денис Максимов, ювелір, співзасновник бренду прикрас Denma.
«Ми плануємо працювати, не зупинятися, наскільки це можливо. Не зупинять нас обстріли, як про це мріє наш ворог», – Зоряна Боярська, співзасновниця бренду прикрас Denma.
Читайте також: Прикраси, які наближають перемогу. Як херсонська ювелірна майстерня Denma отримала друге життя у Львові
Нагадаємо, ювелірний дім OBERIG дарує обручки військовим, які одружуються під час війни.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі