Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

Відпочинок з наметом: п’ять українських брендів, які не підведуть

Опубліковано

Кажуть, хороше спорядження – це 50% вдалої мандрівки. Нащо вам ті орендовані намети, про які завжди обіцяють, ніби вони від холоду-дощу-морозу вбережуть? А потім ви просинаєтеся вранці з мокрими ногами і краплями дощу на лобі – яким чином вони опинились по цей бік намету?

А от якщо купувати українське, може статись що воно – овва! – не поступається закордонним брендам за якістю усього цього outdoor-приладдя. Ми знайшли п’ять брендів, котрим можна довірити свій відпочинок на природі. 

Terra Incognita 

Фото з сайту

Певно, найвідоміший серед туристів бренд. Щоправда, на сьогодні виробничі потужності бренду Terra Incognita знаходяться у Китаї. Але співвідношення “ціна-якість” змушує трохи лояльніше ставитись до цього факту. 

Їх намети бюджетні і якісні, є категорії як для початківців – котрі вибираються в гори один раз на рік – так і для бувалих мандрівників, яких хлібом не годуй – дай заночувати на карпатських верховинах у двадцятиградусний мороз. 

Сайт:  terraincognita.ua

Вартість двомісних наметів – від 2419 гривень

Вартість тримісних наметів – від 3388 гривень

Вартість чотиримісних наметів – від 3998 гривень

Red Point

Фото з сайту

Бренд Red Point з’явився на 7 років пізніше за Terra Incognita – у 2012 році. А проте їх спорядження для альпінізму та туризму чи не найзатребуваніше серед більш-менш професійних мандрівників, аніж конкурентів. 

Основні напрямки виробництва – наплічники, намети та спальники. Вони слідкують за стильним виглядом своїх продуктів, а розробка та тестування їх спорядження проходить під наглядом провідних спеціалістів.

Але і вони грішать тим,що перенесли виробництво до Китаю.

Сайт: redpoint.ua

Вартість двомісних наметів – від 5 604 гривень.

Вартість тримісних наметів – від 5 900 гривень.

Вартість чотиримісних наметів – від 10 240 гривень.

MOUSSON

Фото з сайту

Бренд займається виробленням не тільки туристичних наметів та спальних мішків, але і лінійкою товарів для барбекю та навіть садовими гойдалками. Словом, серйозно націлились на те, аби облаштувати з комфортом ваше дозвілля. Ціни на намети демократичні, а моделі підійдуть і для гірських мандрів, і для відпочинку за містом, і для усіляких літніх джазфестів. 

Сайт: https://mousson.ua/

Вартість двомісних наметів – від 2 331 грн

Вартість тримісних наметів – від 2 775 грн

Вартість чотиримісних наметів – від 3 861 грн

Тurbat

Фото з сайту

І знову Китай привертає увагу українських підприємців своїми виробничими потужностями. Український бренд наплічників та туристичного одягу Тurbat знаний більше туристичними наплічниками та термобілизною і флісовим одягом. 

Їх намети теж ніби непогані,але от модельний ряд біднуватий: по одній моделі на двомісний і тримісний намети – а вигляд повністю ідентичний, хоча й розроблений “мандрівниками для мандрівників, із особливою увагою до дрібниць”.

Сайт: turbat.info

Вартість двомісних наметів –  від 3995 грн

Вартість тримісних наметів – від 4995 грн

Travel-Extreme

Фото з сайту propohody.com

Компанія Travel-Extreme на ринку з 1995 року і пропонує широкий асортимент товарів для туризму, активного відпочинку та альпіністське спорядження власного виробництва. На сайті можна отримати консультацію та рекомендації щодо вибору спорядження.

Правда, вибір наметів у них біднуватий: на сайті нам вдалося знайти всього два двомісні намети – абсолютно однакових за зовнішнім виглядом з ціновою різницею в 1000 гривень. Легкі, але надійні, треба сказати. Такі можуть підійти любителям трекінгу та велотуризму.

Сайт: travel-extreme.com.ua 

Двомісні – 2615 та 2401 грн

Економіка і бізнес

«Приватбанк» подвоїв донати своїх клієнтів та передав лікарням Запоріжжя і Львівщини обладнання на понад 3,2 млн грн

Опубліковано

Три опорні медичні заклади Запоріжжя і Львівщини отримали медичне обладнання на понад 3,2 мільйони гривень. Ці кошти передав «Приватбанк» від подвоєних внесків своїх клієнтів.

Про це повідомили в пресслужбі «ПриватБанку».

Підтримали медичну інфраструктуру у благодійній програмі «Невідкладний донат: Допомога шпиталям та медзакладам України».

Благодійний фонд «ПриватБанку» передав:

  • дві сучасні ультразвукові діагностичні системи;
  • два новітні апарати для лікування складних ран;
  • хірургічне обладнання.

Читайте також: Міжнародна команда медиків відновили обличчя військового після атаки дрона (ФОТО)

«Ці засоби суттєво прискорять діагностику та одужання пацієнтів, і зокрема тих, хто потрапляє до лікарень з важкими пораненнями», — зазначили в пресслужбі «Приватбанку».

Від початку року у програмі «Невідкладний донат» 8 медзакладів отримали допомогу на загальну суму 12,8 мільйонів гривень.

Нагадуємо, що в «ПриватБанку» запустили продаж квитків на європейські залізниці.

Фото надали в пресслужбі «ПриватБанку»

Читати далі

Економіка і бізнес

«Укроборонпром» і аерокосмічна компанія Airbus уклали меморандум про співпрацю

Опубліковано

Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» та європейська компанія Airbus підписали Тристоронній меморандум про співпрацю під час міжнародного авіасалону в Ле Бурже. Документ передбачає навчання та підготовку фахівців українських підприємств товариства з технічного обслуговування й ремонту авіаційної техніки Airbus, що експлуатується в Україні.

Про це повідомили в «Укроборонпромі».

У межах першого етапу проєкту інженери українських заводів отримають доступ до технологічної документації та пройдуть первинну підготовку в технічних центрах Airbus. Після цього представники європейської компанії відвідають Україну, щоб сформувати групи інструкторів з-поміж вітчизняних фахівців і передати їм повний курс навчання.

«Серед світових високотехнологічних компаній підвищується довіра до нашого ОПК, зокрема до “Укроборонпрому” та його підприємств. Це доводить — ми обрали правильний шлях для розвитку і міжнародної співпраці. Впевнений, що попереду у нас нові перспективні партнерства з іноземними колегами як у сфері авіації, так за іншими напрямками роботи товариства», — розповідає генеральний директор підприєсмтва Олег Гуляк.

Читайте також: Jerry Heil приєдналася до збору UNITED24 «Вартові неба» після ракетного удару по її студії (ВІДЕО)

Про Airbus

Airbus – одна з провідних світових аерокосмічних компаній, заснована в 1970-х роках із головним офісом у Тулузі (Франція). Вона виробляє пасажирські та вантажні літаки (серії A320, A330, A350 тощо), військово-транспортні літаки, вертольоти й космічні системи, а також надає сервісні й інженерні послуги з обслуговування авіаційної техніки.

Нагадаємо, що Норвегія інвестує 580 мільйонів євро у розробку та виробництво морських дронів в Україні

Фото обкладинки: сайт Airbus

Читати далі

Економіка і бізнес

€1,5 млн на розмінування: Україна підписала угоду з Італією та ПРООН

Опубліковано

Італія анонсувала фінансовий внесок для підтримки гуманітарного розмінування України. Угоду на 1,5 мільйона євро офіційно підписали разом із Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Про це повідомили в Мінекономіки.

За даними відомства, договір має важливе значення для відновлення та відбудови країни. Це допоможе очистити землю і повернути людей додому Підписання провели в Києві за участі міністерки економіки України Юлії Свириденко, вона зазначила:

«Укладена угода є важливою для реалізації Національної стратегії з протимінної діяльності і дозволить реалізувати проєкти з очищення агроземель, розвитку інфраструктури, відновлення економічної активності на деокупованих територіях і сприяти поверненню громадян до своїх домівок».

За оцінками, які надало Мінекономіки, близько 138 500 квадратних кілометрів української території можуть бути забруднені вибухонебезпечними предметами. Додаткове фінансування дозволить розширити операції зі звільнення земель, покращити системи управління інформацією та підтримати спеціалізовані навчальні програми для людей з інвалідністю, ветеранів та постраждалих від вибухонебезпечних предметів.

Читайте також: Україна може стати першою країною поза ЄС, яку включать до зони безплатного роумінгу

Не перша співпраця

ПРООН у тісному партнерстві з Міністерством економіки України та Національним органом з протимінної діяльності з початку повномасштабного вторгнення підтримує розробку та випробування передових технологій для гуманітарного розмінування. Зокрема використання дронів, дистанційних сенсорів та систем штучного інтелекту  для навчання моделей виявлення вибухонебезпечних предметів.

Нагадуємо, що в Україні створюють перший жіночий екіпаж для перехоплення безпілотників.

Фото обкладинки: АрміяInform

Читати далі