Суспільство
Вчитель хімії створив вибухову пісню, щоб учні вивчили таблицю Менделєєва (ВІДЕО)
Учитель Іван Заболотських підсадив своїх учнів на хімію та рок. Щоб не мучити малих, запакував елементи у трек гурту “Queen”.
Ця хімічна рок-співанка підірвала цілу школу у Києві.
“Гідроген, гелій, літій, берилій, бор, карбон”, – звучить трек.
Так учитель Іван Заболотських вчить малих таблиці Менделєєва. Та завдяки римі і ритму моментально запам’ятовують порядок елементів.
Читайте також: Хто такий Іван Марчук: історія українця-генія сучасності (ВІДЕО)
“Я просто настукував ритм і раптом зрозумів, що елементи ідеально лягають на мелодію”, – каже Іван Заболотських.
Івану Заболотських 26 років і його співанка замінила багацько нудних вправ.
“Раніше нам доводилося писати багато нудних диктантів на повторення”, – згадує Іван Заболотський.
“А тепер співанка – наш хіт. Діти підбирають музику на різних інструментах і грають А ще виправляють інших вчителів, коли ті роблять помилки. Я підрахував, що рок-співанка на 50% підвищує результати знань з теми. Я вражений”, – каже Іван Заболотських.
Читайте також: Змінюють систему: як волонтери в Україні контролюють поліцію і суди (ВІДЕО)
Іван не лише співає, але і вивчає з дітьми сполуки за фільмами.
“Сірка була у “Костянтині”, а нітрат срібла знищував вампірів у “Іншому світі”, – пояснює Іван Заболотських.
Зараз його учні стають хімічними рок-зірками у соцмережах.
“Співаємо, коли треба перенаправити їхню енергію – клас наче перетворюється на концертний зал”, – розповідає Іван Заболотських.
Нагадаємо, у міжнародному конкурсі Global Teacher Prize у списку із 50 фіналістів опинилися двоє українських вчителів – Олександр Жук із Запоріжжя та Наталя Гладких із Києва.
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі