Суспільство
В Україні відкрили лабораторію цифрових інновацій для агросектору
Компанія Сингента Україна (Syngenta) відкрила першу в нашій країні лабораторію цифрових інновацій (Digital Innovation Lab, ЛЦІ), яка пропонуватиме повний цикл розробки цифрових рішень для агросектору.
Про це повідомляє UNIT.City на своїй сторінці у Facebook.
Як йдеться в повідомленні, міжнародна агрокорпорація Syngenta відкрила в Києві у технічному парку UNIT.City лабораторію цифрових інновацій. Вона стала шостою в світі: попередні успішно функціонують у США, Китаї, Індії, Сингапурі та Великої Британії.
Київська Digital Innovation Lab – найамбітніша: пропонуватиме повний цикл розробки цифрових рішень для агросектору і відповідатиме за впровадження цифрових технологій задля підвищення ефективності сільськогосподарської діяльності у всій Східній Європі.
Чому це важливо?
Зазначається, що завдяки роботі лабораторії українські агрітех-стартапи отримають партнера для виходу на будь-який ринок; українські аграрії зможуть тестувати і впроваджувати передові технології; спеціалісти матимуть доступ до найкращих світових практик, інформації про актуальні проблеми галузі, аби створювати затребувані продукти.
Очікується, що діяльність ЛЦІ в Києві буде спрямована як на забезпечення цифровими інноваціями українських агровиробників, так і на обслуговування запитів аграріїв у інших країнах Європи.
Читайте також: На Волині зводять сучасний зерновий елеватор
Експерти вважають, що нова лабораторія стане провідним європейським майданчиком повного циклу розробки у digital агро, яка здатна швидко і якісно надавати свої сервіси.
Вона буде задіяна у повному циклі розробки готових рішень: від досліджень та моделювання тестових зразків цифрових продуктів до створення базової робочої версії продукту, інтегрованої з системами Syngenta, і подальшим масштабуванням цифрових продуктів.
Що варто знати про Syngenta?
Syngenta — велика транснаціональна корпорація, що займається виробництвом і продажем продукції для аграрної галузі: пестицидів та насіння рослин. Компанія є лідером з виробництва засобів захисту рослин і посідає третє місце на світовому ринку високоякісного насіння.
Від часу свого заснування Syngenta досягла значних успіхів і на сьогоднішній день є одним із лідерів світового агробізнесу, який оцінюється у понад 60 мільярдів доларів. До портфоліо Syngenta входить понад 80 засобів захисту рослин, а також велика кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур.
В українському відділенні компанії працює більше 300 фахівців, серед яких багато кандидатів сільськогосподарських наук. Метою компанії Syngenta в Україні є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії.
Частка Syngenta на ринку насіння соняшнику в Україні становить близько 35%, насіння кукурудзи – 7-8%, на ринку засобів захисту рослин – більше 20%.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
У Вірнопіллі не було жодного вцілілого будинку
«Ніхто з нас і подумати не міг, що росіяни підійдуть так близько. Тоді був сильний мороз, зникли світло та газ, тому люди сходилися й разом готували їжу, а коли обстрілювали — ховалися у власні підвали чи в школі. Коли з’явилася артилерія, вирішили виїжджати з села», — пригадує Ольга Сускова, яка працює старостою Вірнопільського старостинського округу з січня 2024 року.
Залишилося лише 135 людей
«Нам повністю відновили електропостачання, а також підвели газ до тих будинків, де зараз живуть люди. Уже 20 будинків у селі нам відбудували за програмою “єВідновлення”. Багато людей хочуть повернутися додому».
Замість зруйнованої амбулаторії — мобільна аптека
«Не всі люди можуть поїхати до міста, не всі мають автомобіль, а літнім бабусям складно їздити навіть автобусом. Тому ці аптеки стали знахідкою для нас, бо тут великий асортимент ліків: від тиску, застуди та різних хвороб. До цієї аптеки завжди приходить десяток людей».
Їдуть у найвіддаленіші села, попри небезпеку
«У нас досі є проблеми зі зв’язком та інтернетом, тому навіть складно викликати швидку допомогу, якщо комусь погано. Ми дуже раді, що тепер в село приїжджає аптека», — ділиться Лариса.
«Я вже знаю багатьох бабусь і дідусів по іменах. І коли вони кажуть: “Дякуємо, ці ліки мені допомогли” — це найкраща для мене подяка».
Коментарі
Суспільство
Про проєкт
- Житловий блок — призначений для чотирьох працівників пекарні, які наразі проживають у неприйнятних умовах.
- лекційну залу для освітніх заходів, майстер-класів та зустрічей у межах Академії супроводжуючих, де навчатимуть соціальних терапевтів;
- кінотеатр і простір для відпочинку, де можна буде дивитися фільми, обговорювати їх і просто спілкуватися за чашкою чаю.
Коментарі