Суспільство
В Україні збудують новий річковий порт
Компанія “Нібулон” має намір збудувати в Херсонській області новий річковий порт, інвестувавши в нього понад 400 млн доларів США. Будівництво може стартувати вже у 2019 році, повідомляє Укрінформ.
Де і коли збудують порт?
Під майбутній морський порт наразі знайшли земельну ділянку на території села Олександрівка Білозерського району, що на Дніпровському лимані. Компанія “Нібулон” вже надала техніко-економічне обгрунтування проекту Олександрівського порту, із визначенням терміну будівництва цього об’єкту – не менше 5 років.
“Зараз паралельно ми займаємось відведенням водної частини Дніпровського лиману для здійснення там днопоглиблюваних робіт”, – повідомляють в Херсонській ОДА.
Читайте також: “Нібулон” збудує потужний річковий термінал на Запоріжжі
Представники “Нібулону” кажуть, що цей порт – велика перспектива для розвитку всієї Херсонщини. Це надскладне завдання і дуже великі інвестиції.
“Напевно, це найскладніший проект, який є у нас в регіоні після Каховської ГЕС за такими масштабами. І це той об’єкт, який потім буде працювати не тільки на Херсонський регіон, але й на всю державу”, – наголошують посадовці облдержадміністрації.
Як зазначається, з таким портом Херсонщина зможе стати сполучною ланкою “Шовкового шляху” (сполученням Євросоюз-Україна-Грузія-Китай) та водного коридору між Гданськом (Польща) і Херсоном.
Що варто знати про компанію?
Товариство з обмеженою відповідальністю “Нібулон” (засноване в 1991 році) – один з найбільших операторів зернового ринку України. Має власний перевантажувальний термінал у Миколаївському морському порту, річною потужністю 5 млн тонн, одинадцять річкових терміналів на Дніпрі і Південному Бузі, судноплавну компанію, суднобудівно-судоремонтний завод.
Компанія в 2017-2018 маркетинговому році експортувала 4,1 млн тонн зернових і олійних (в 2016-2017 МГ – 4,65 млн тонн). Компанія в 2017-2018 транспортувала внутрішніми водними шляхами 2,5 млн тонн вантажів.
Суспільство
Дизайн, який надихає
Тираж та сувенірна продукція
Коментарі
Суспільство
- альтернативні джерела електропостачання для безперебійної роботи;
- засоби опалення для комфортного перебування;
- стабільний Wi-Fi;
- зони для зарядки електронних пристроїв.
Додаткові зручності для батьків із дітьми
- місця для годування та сповивання;
- комфортні зони очікування;
- набори для малювання, розмальовки та настільні ігри для маленьких відвідувачів.
Коментарі