Суспільство
“Нібулон” збудує потужний річковий термінал на Запоріжжі
“Нібулон” інвестує 19 млн доларів у будівництво річкового перевантажувального терміналу на Запоріжжі. Його вже почали будувати у селі Тернівка Запорізької області, це вже третій річковий термінал в області.
Яка користь області?
Черговий інвестиційний проект “Нібулон” на Запоріжжі — це додатковий прибуток для місцевих аграріїв, значні стабільні надходження до районного та обласного бюджетів, нові робочі місця та поштовх для розвитку багатьом іншим галузям економіки нашої країни.
Як повідомляють в “Нібулоні”, кількість робочих місць на терміналі складе 120 осіб, Податки в місцевий бюджет – понад 2,7 млн грн на рік.
Читайте також: Інноваційний завод запустили на Харківщині
Крім терміналу, проектом передбачається будівництво причалу довжиною понад 3 км і роботи з днопоглиблення 1,8 тис. м лівого берега річки Плоска Осокорівка.
Зазначається, що введення терміналу в експлуатацію заплановано на червень 2019 року.
Що варто знати про компанію?
Товариство з обмеженою відповідальністю “Нібулон” (засновано в 1991 році) – один з найбільших операторів зернового ринку України. Володіє власним перевантажувальний термінал у Миколаївському морському порту річною потужністю 5 млн тонн, одинадцятьма річковими терміналами на Дніпрі і Південному Бузі, судноплавною компанією, суднобудівно-судоремонтним заводом.
Компанія в 2017-2018 маркетинговому році (МР) експортувала 4,1 млн тонн зернових і олійних (в 2016-2017 МГ – 4,65 млн тонн). Компанія в 2017-2018 МР транспортувала внутрішніми водними шляхами 2,5 млн тонн вантажів.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі