Технології
В Україні запрацювала система електронної ідентифікації: що це означає?
В Україні стартувала система електронної ідентифікації, повідомляє Державне агентство з питань електронного урядування України у Facebook.
“Державне агентство з питань електронного врядування створило інтегровану систему електронної ідентифікації, яка вже працює в дослідній експлуатації та забезпечує ідентифікацію такими засобами, як електронний підпис, Mobile ID, Bank ID”, – йдеться в повідомленні.
Для чого потрібна система електронної ідентифікації?
Система електронної ідентифікації – це майданчик, який об’єднує всіх надавачів послуг електронної ідентифікації (електронний підпис, Mobile ID, Bank ID, ID-картка).
Вона забезпечує доступну та безпечну електронну ідентифікацію та автентифікацію громадян та бізнес-структур у зручний для них спосіб у захищеному кіберсередовищі.
Читайте також: Стали відомі переможці національного IT-конкурсу
Що відомо про проект?
Проект постанови Кабінету міністрів України “Про затвердження Положення про інтегровану систему електронної ідентифікації” , який пропонується для обговорення, визначає механізм функціонування системи, її структуру, порядок формування та використання.
Наразі можна надсилати свої зауваження та пропозиції щодо роботи системи. Пропозиції приймаються до 18 травня 2019 року на адресу е-пошти: konoval@e.gov.ua.
Нагадаємо, кіберполіція України запустила кампанію щодо запобігання шахрайства під час купівлі-продажу в інтернеті і захисту персональних даних.
Технології
Українська компанія «A3tech-Україна» локалізувало виробництво робочого органа для машин розмінування хорватської фірми DOK-ING. Тепер ремонт після підривів займатиме менше часу.
Про це повідомили у Міністерстві економіки України.
Діяльність української компанії
Компанія з України є партнером DOK-ING. У 2024 році фахівці зібрали вісім важких машин розмінування MV-10 та відремонтували десять машин після підривів і технічних несправностей.
Як зазначили в міністерстві, найбільш пошкоджену легку машину MV-4 фахівці змогли відремонтувати за 12 днів. За словами заступника міністра економіки України Ігоря Безкаравайного, тепер ремонт триває в рази швидше, ніж якби довелося чекати фахівців та компоненти з Хорватії.
Читайте також: Українці створили мобільний застосунок для допомоги у критичних ситуаціях
Переваги від локалізації
«Виготовлення в Україні деталей до машин розмінування дозволяє здешевити вартість такої техніки. Наприклад, молоток для робочого валу майже у два рази дешевший за хорватський аналог. А їх для однієї машини потрібно майже 50. Завдяки цьому ДСНС, яке провело тендери на закупівлю запчастин для машин розмінування фірми DOK-ING, заплатило на 30% менше, ніж якби ці послуги замовляли безпосередньо у хорватської фірми-виробника. А це п’ять мільйонів економії для державного бюджету», — сказав директор компанії «A3tech-Україна» Марат Мінц.
Нагадаємо, що амбасадори UNITED24 зібрали понад 480 тисяч доларів на розмінування України.
Фото обкладинки: сайт Національної платформи протимінної діяльності
Коментарі
Технології
Що відомо про підтримку від Microsoft
Коментарі
Технології
Читайте також: В Україні зареєстрували перші ліки на основі медичного канабісу
Коментарі