Суспільство
В Україні запрацювала гаряча лінія для психологічної підтримки постраждалих від війни
Національна асоціація психологічної допомоги створила лінію підтримки для всіх, хто постраждав від війни.
Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Лінія працює у двох форматах через аудіо та відеозв’язок. Психологи лінії — кваліфіковані спеціалісти, які пройшли спеціальне навчання з кризових психологічних інтервенцій та травматерапії.
Вони мають відповідний досвід роботи та дотримуються етичних стандартів. Звернення цілком конфіденційні. У разі необхідності спеціалісти лінії скеровуватимуть до фахівців суміжних спеціальностей.
Номер телефону лінії — 0-800-100-102.
Допомога також надається українцям, які перебувають в інших країнах світу. Ознайомитися з міжнародними гарячими лініями можна за посиланням.
Читайте також: Безкоштовна психологічна допомога для українців: 10 перевірених сервісів та платформ
Нагадаємо, МОЗ опублікувало надійні канали для психологічної підтримки підлітків.
Також ми розповідали, що запустили освітній серіал про юридичну та психологічну допомогу під час війни.
Дивіться відео від ШоТам: «Вбивця бухарів»: маріуполець рятує алкозалежних, від яких усі відвернулися
Фото: Pinterest.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі