Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

В Україні з’явився перший тренінговий центр з виховання доброчесності

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

На базі Донецького державного університету внутрішніх справ запрацював перший в Україні тренінговий центр «Виховання доброчесності» під патронатом МВС та міжнародних партнерів.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства внутрішніх справ України.

Його мета – сприяння розвитку та пропаганді доброчесного світогляду серед працівників МВС, підвищення розуміння доброчесних принципів та стандартів поведінки, яких повинні дотримуватися працівники системи МВС.

Ректор ДонДУВС Сергій Вітвіцький у вітальній промові наголосив на важливості функціонування центру у системі МВС України: «Відповідальна місія з пілотування проєкту Тренінгового центру з сертифікованою програмою навчання була покладена на ДонДУВС Антикорупційною програмою МВС України на 2023-2025 роки. Впевнений, що центр стане хабом та «серцем» розбудови доброчесності та етики в системі МВС та Кропивницькій громаді». Під час презентації центру Сергій Вітвіцький озвучив основні напрями його роботи.

Читайте також: Про доброчесність, або Щоби що?

Першу лекцію для слухачів центру на тему «Виховання доброчесності в сучасних умовах» провів начальник Управління запобігання корупції МВС Анатолій Фодчук.

Звертаючись до присутніх він висловив сподівання, що цей осередок стане опорною навчально-методичною і науковою базою у системі МВС з питань впровадження серед працівників системи МВС принципів доброчесності.

Нагадаємо, ми повідомляли, що до кінця року МВС покращить роботу сервісних центрів.

Фото: МВС України.

Суспільство

Британія оголосила про виділення 43 млн євро на гуманітарну допомогу Україні

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Велика Британія надасть гуманітарну допомогу Україні на суму 37 мільйонів фунтів (понад 43 мільйонів євро – ред.).

Про це повідомили на сайті британського уряду.

Згідно з заявою, міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон оголосив про виділення цих коштів під час свого візиту до США 6 грудня.

Посадовець зокрема оголосив про новий зимовий пакет гуманітарної допомоги Україні у розмірі 29 мільйонів фунтів, а також про виділення ще 7,75 мільйона фунтів на гуманітарну діяльність, спрямовану на задоволення потреб найбільш вразливих верств населення України.

Це фінансування є частиною загального обсягу гуманітарної допомоги Україні та регіону від Великої Британії в розмірі 127 мільйонів фунтів на 2023-2024 роки, про що було оголошено на Конференції з питань відновлення України у червні.

Читайте також: Як поєднується «Кадилак» і кози? Ця фермерка з Київщини робить крафтовий сир, береже своїх «дівчат» і руйнує стереотипи

Загальна військова, гуманітарна та економічна підтримка України з боку Великої Британії наразі становить майже 11 мільярдів фунтів.

Нагадаємо, Нідерланди оголосили про виділення 17 млн євро на розслідування воєнних злочинів в Україні.

Окрім того, 13 листопада Норвегія оголосила про виділення 84 млн євро на гуманітарну допомогу Україні.

Фото: reuters.com.

Читати далі

Суспільство

Укрпошта випустила благодійну марку «Подарунки Святого Миколая»

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

6 грудня Україна вперше відзначає День святого Миколая. З цього приводу Укрпошта презентувала благодійну поштову марку «Подарунки Святого Миколая».

Про це повідомили у пресслужбі Укрпошти.

Зазначається, що тираж поштової марки становить 600 тисяч примірників. Марка коштує 18 грн і відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України.

До цієї вартості додається +5,00 грн як благодійну складову. Ціна маркового аркуша – 115 грн.

Також повідомляється, що до поштової марки Укрпошта за традицією випустила конверт «Перший день» та художню картку.

Читайте такожПід обстрілами рятували коней, а тепер займаються реабілітацією: як відновлюється кінно-спортивна школа на Харківщині

Донатні кошти, які будуть виручені від продажу поштової марки, будуть направлені на підтримку ЗСУ. Придбати марку можна відсьогодні, у відділеннях Укрпошти по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині Укрпошти.

Що зображено на поштовій марці «Подарунки Святого Миколая»

На поштовому випуску «Подарунки Святого Миколая» у виконанні відомого українського художника-ілюстратора Костянтина Лавро поєднані два важливі для українців свята.

Автор не тільки зберіг традиційний образ святого Миколая як доброго дідуся-чарівника, а й вдало відтворив його, додавши актуальні деталі.

Тепер Миколай не летить на санях по небу, а їде на козацькому коні. На його плечах – камуфляжний мішок, заповнений військовою технікою, такою як літаки, танки і ракети, які є надзвичайно важливими для української армії для досягнення Перемоги.

На поштовій марці символічно відтворено перемогу над ворогом: під копитами коня лежить розтоптаний символ Росії – двоголовий орел, якого Миколай пронизує палицею, ніби списом.

Нагадаємо, в Україні стала доступною електронна марка для рекомендованих листів.

Раніше в Україні презентували благодійні марки, намальовані бійцями ТрО.

Фото: Укрпошта.

Читати далі

Суспільство

Нідерланди виділяють 17 млн євро на розслідування воєнних злочинів в Україні

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Під час візиту до Києва пані міністр закордонних справ Нідерландів Ханке Брейнс Слот заявила про виділення 17 млн євро для розслідування воєнних злочинів в Україні.

Про це повідомили в МЗС Нідерландів.

Зазначається, що частина грошей буде спрямована на зміцнення системи правосуддя в Україні.

Пані міністр Нідерландів наголосила, що воєнні злочини проти українського народу не повинні залишатися безкарними.

Внесок у розмірі 17 мільйонів євро складається з двох частин.

9 мільйонів євро буде надано для проєкту «Відновлення гідності та справедливості в Україні», який спрямований на підтримку української системи правосуддя у галузі міжнародного кримінального права. Цей проєкт зосереджений на таких сферах, як боротьба з безкарністю за сексуальне та гендерне насильство, зміцнення спроможності України переслідувати ці види злочинів, а також зміцнення спроможності України розслідувати та переслідувати міжнародні злочини, скоєні проти дітей.

Дивіться відео: Українець вибрався з полону і дав свідчення в Гаазі проти окупантів

Крім того, Нідерланди також підтримують Консультативну місію Європейського Союзу (EUAM Ukraine) внеском у розмірі 8 мільйонів євро. Ці гроші будуть спрямовані на зміцнення прокуратури України та поліції у звільнених районах країни. Місія також використає гроші на консультативні послуги у сфері розслідування та прокуратури.

Нагадаємо, Європол створив робочу OSINT-групу для розслідування воєнних злочинів Росії в Україні.

Раніше ми повідомляли, що США передали Україні дрони Skydio для документування воєнних злочинів.

Фото: twitter.com/HankeBruinsSlot.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство20 години тому

Як поєднується «Кадилак» і кози? Ця фермерка з Київщини робить крафтовий сир, береже своїх «дівчат» і руйнує стереотипи

Фермерка Анастасія Кириленко розвозить замовлення на особливій моделі «Кадилака» — таких у світі всього 2000....

Суспільство24 години тому

Власноруч робить натуральну олію та хлібці. Історія матері чотирьох дітей з Полтавщини, що започаткувала екобізнес

«Чи є вас щось, заради чого хочеться вставати рано-вранці чи зовсім не лягати спати? Щось,...

Суспільство2 дні тому

«А хто мені скаже, що я не можу?». Історія волонтерки з «кришталевістю» кісток, яка йде проти законів фізики

Усі навколо казали, що вона порушує закони фізики та робить неможливе. Ольга Пометун народилася з...

Суспільство2 дні тому

З міста — в село, з російської — на українську. Історія дитбудинку сімейного типу з Донеччини та досвід адаптації на Заході

Перше слово найменшої доньки подружжя Распертових з Донеччини було не «мама», а «там бах». «Їй...

РЕКЛАМА: