Економіка
Приватним компаніям дозволили виготовляти номерні знаки для автомобілів
Міністерство внутрішніх справ України вирішило впровадити нововведення, що спрямоване на поліпшення роботи сервісних центрів МВС. Згідно з ним, тепер компанії різних форм власності отримали дозвіл на виготовлення номерних знаків для автомобілів.
Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.
«Це ще один крок до створення більш комфортних умов для громадян. Відтепер компанії, які прагнуть здійснювати виробництво номерних знаків, зможуть звернутися до Головного сервісного центру МВС зі списком необхідних документів, які передбачені відповідним регламентом», — пояснив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.
Після перевірки документації, яка займе до 5 днів, компанії отримають повідомлення про внесення до Реєстру суб’єктів господарювання.
Читайте також: «Мої свічки допомагали вижити в укритті». Переселенка з Маріуполя відродила свій бренд у селі на Полтавщині
Після цього вони матимуть змогу виготовляти номерні знаки з буквено-цифровими комбінаціями, такими як ОА, ОВ, ОС, ОЕ, ОН, ОІ, ОК, ОМ, UB, UC, AG, AJ, DB, NA, які були затверджені наказом МВС України від 30 січня 2024 року №53.
«Цей крок спростить процес присвоєння номерних знаків і зробить його більш прозорим і недоступним для будь-яких втручань», — підкреслив Драп’ятий.
Також він зауважив, що наразі жодна компанія не включена до Єдиного реєстру транспортних засобів, оскільки ці зміни лише нещодавно набули чинності.
Нагадаємо, міжнародна доставка водійських посвідчень стала доступною ще в п’яти країнах Європи.
Окрім того, в Україні запустили ТабонБот, який допоможе знайти вільні талони на практичні іспити з водіння.
Раніше ми повідомляли, що у Києві відкрили водійські курси для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну.
Фото: Bogdan Drapiatyi/фейсбук.
Економіка
Коментарі
Економіка
Як усе почалося?
Ідея європейської інклюзії в Україні
«Ми різні, але рівні»
Коментарі
Економіка
Деталі
- Якщо у вас вже є ліцензія, необхідно зареєструвати рослину як активний фармацевтичний інгредієнт (АФІ) в Державному реєстрі лікарських засобів (наказ МОЗ № 426).
- Поки триває процес отримання ліцензій в Україні, дозволено ввозити медичний канабіс із-за кордону, щоб пацієнти могли отримати необхідне лікування. МОЗ також ініціював скорочення строків реєстрації, щоб прискорити цей процес для бізнесу.
- Після реєстрації підприємства мають підключитися до електронної системи контролю, яка запрацювала 1 жовтня. Кожну операцію з канабісом необхідно вносити до системи протягом доби.
- Для ввезення сировини потрібно отримати дозвіл від Держлікслужби, погоджений зі СБУ. Заявки на квоти на 2025 рік приймаються до 1 грудня 2024 року.
- Після ввезення сировину можна продавати в аптеки, що мають відповідні ліцензії.
Коментарі