Економіка і бізнес
В Україні відкрили інноваційний завод з інвестиціями 75 мільйонів доларів
Компанія Biopharma, яка є одним із десяти найбільших українських виробників фармацевтичної галузі та спеціалізується на препаратах із плазми донорської крові людини, рекомбінантних та інших препаратах, офіційно відкрила в Білій Церкві інноваційний завод-фракціонатор, що не має аналогів у Східній Європі. Про це повідомляє пресслужба компанії.
Як зазначається, у сусідніх країнах немає заводів-фракціонаторів плазми, найближчі розташовані в Австрії, ПАР і Китаї. Унікальна технологія, яка дозволяє виготовляти препарати, що рятують життя, втілена завдяки передовим дослідженням та розробкам, обладнанню з GMP-сертифікацією та інвестиціям, що перевищують 75 мільйонів доларів.
“Покладено початок новій наукоємній індустрії на основі високих технологій. Це ставить Україну на один рівень з такими країнами як США, Австрія, Німеччина та дозволяє Україні виходити на світовий ринок з медичними препаратами, виробництво яких потребує власної науково-дослідницької бази, високої культури виробництва, розвитку інфраструктури донорства за найвищими стандартами. Сьогодні Україна довела, що здатна на це!” – акцентував президент групи компаній Biopharma Костянтин Єфименко.
Читайте також: У Білій Церкві збудували завод із виготовлення препаратів крові
Яка потужність заводу?
Проєктна потужність підприємства дозволяє переробляти до одного мільйона літрів плазми на рік. Такий обсяг повністю забезпечить внутрішні потреби країни у препаратах крові, що є важливим елементом національної безпеки та збереження здоров’я громадян. За рахунок заміщення імпортних поставок українською продукцією високої якості держава заощаджуватиме близько $100 млн на рік. Крім того, запуск нового заводу дозволить Biopharma подвоїти суму податків до місцевого та державного бюджетів і зробить компанію найбільшим платником податків у Білій Церкві, який сплачуватиме сумарно більше, ніж всі місцеві підприємства разом.
На новому заводі встановлено обладнання світових виробників галузі: Stilmas, Olsa, GEA Westfalia, General Electric healthcare, Pall, Steriline. Підприємство має три лінії з випуску альбуміну, імуноглобуліну та препаратів фактора VIII, які необхідні в тому числі для лікування раку, гемофілії, важких травм і опіків, а також для лікування вагітних.
Хто такі Biopharma?
Biopharma — вітчизняна імунобіологічна фармацевтична компанія, яка розробляє та продукує препарати з плазми донорської крові людини, рекомбінантні препарати, пробіотики на основі спороутворюючих бактерій, а також традиційні лікарські засоби. Підприємство випускає близько 20 млн упаковок препаратів на рік. Кількість працівників – понад 500 осіб. Підприємство експортує препарати у 36 країн. Мінімум 4 рази на рік Biopharma проходить перевірку якості у іноземних та українських аудиторів.
Економіка і бізнес
Як обладнали салони
- столиками для пасажирів верхніх полиць;
- відеоспостереженням у чотирьох зонах;
- декількома режимами освітлення у трьох зонах вагона;
- портами Type-C для зарядки пристроїв на кожному пасажирському місці.
Де курсуватимуть вагони
Коментарі
Економіка і бізнес
Які маршрути пропонує SkyUp
- Кишинів – Париж (Франція): понеділок і п’ятниця;
- Кишинів – Лісабон (Португалія): п’ятниця;
- Кишинів – Барселона (Іспанія): середа (згодом додадуть ще два дні);
- Кишинів – Аліканте (Іспанія): понеділок і п’ятниця;
- Кишинів – Пальма-де-Майорка (Іспанія): середа й субота;
- Кишинів – Ларнака (Кіпр): три рейси на тиждень;
- Кишинів – Салоніки (Греція): вівторок;
- Кишинів – Іракліон (Греція): понеділок, середа, субота (планують додати ще один день).
Коментарі