Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

В Україні відкрили інноваційний завод з інвестиціями 75 мільйонів доларів

Опубліковано

Компанія Biopharma, яка є одним із десяти найбільших українських виробників фармацевтичної галузі та спеціалізується на препаратах із плазми донорської крові людини, рекомбінантних та інших препаратах, офіційно відкрила в Білій Церкві інноваційний завод-фракціонатор, що не має аналогів у Східній Європі. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Як зазначається, у сусідніх країнах немає заводів-фракціонаторів плазми, найближчі розташовані в Австрії, ПАР і Китаї. Унікальна технологія, яка дозволяє виготовляти препарати, що рятують життя, втілена завдяки передовим дослідженням та розробкам, обладнанню з GMP-сертифікацією та інвестиціям, що перевищують 75 мільйонів доларів.

“Покладено початок новій наукоємній індустрії на основі високих технологій. Це ставить Україну на один рівень з такими країнами як США, Австрія, Німеччина та дозволяє Україні виходити на світовий ринок з медичними препаратами, виробництво яких потребує власної науково-дослідницької бази, високої культури виробництва, розвитку інфраструктури донорства за найвищими стандартами. Сьогодні Україна довела, що здатна на це!” – акцентував президент групи компаній Biopharma Костянтин Єфименко.

 

Читайте також: У Білій Церкві збудували завод із виготовлення препаратів крові

Яка потужність заводу?

Проєктна потужність підприємства дозволяє переробляти до одного мільйона літрів плазми на рік. Такий обсяг повністю забезпечить внутрішні потреби країни у препаратах крові, що є важливим елементом національної безпеки та збереження здоров’я громадян. За рахунок заміщення імпортних поставок українською продукцією високої якості держава заощаджуватиме близько $100 млн на рік. Крім того, запуск нового заводу дозволить Biopharma подвоїти суму податків до місцевого та державного бюджетів і зробить компанію найбільшим платником податків у Білій Церкві, який сплачуватиме сумарно більше, ніж всі місцеві підприємства разом.

На новому заводі встановлено обладнання світових виробників галузі: Stilmas, Olsa, GEA Westfalia, General Electric healthcare, Pall, Steriline. Підприємство має три лінії з випуску альбуміну, імуноглобуліну та препаратів фактора VIII, які необхідні в тому числі для лікування раку, гемофілії, важких травм і опіків, а також для лікування вагітних.

Хто такі Biopharma?

Biopharma — вітчизняна імунобіологічна фармацевтична компанія, яка розробляє та продукує препарати з плазми донорської крові людини, рекомбінантні препарати, пробіотики на основі спороутворюючих бактерій, а також традиційні лікарські засоби. Підприємство випускає близько 20 млн упаковок препаратів на рік. Кількість працівників – понад 500 осіб. Підприємство експортує препарати у 36 країн. Мінімум 4 рази на рік Biopharma проходить перевірку якості у іноземних та українських аудиторів.

Економіка

«АвтоКрАЗ» відвантажив партію автомобільної техніки до країн Європи

Опубліковано

Приватне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ» відвантажило чергову партію автомобільної техніки.

Про це повідомили у пресслужбі підприємства у фейсбуці.

Зазначається, що цього разу шасі КрАЗ-6322 прямують до країни Європейського Союзу, де на них встановлять надбудови спеціального призначення.

 

«Ми і надалі докладатимемо максимум зусиль для налагодження довгострокових партнерських відносин та посилення присутності продукції КрАЗ на європейському ринку великовантажної автомобільної техніки», – йдеться у повідомленні.

Читайте такожЯк в Україні триває робота над вітчизняною електричною вантажівкою (ФОТО)

Відзначимо, що «АвтоКрАЗ» – один із найбільших в Європі виробників великовантажних автомобілів. Початком виробництва таких автомобілів вважається 1958 рік.

Читайте такожСучасний лірник: чому інструменти львівського майстра купують навіть у Південній Кореї

Нагадаємо, український АвтоКрАЗ отримав контракт на постачання вантажівок армії США.

Як ми повідомляли раніше, АвтоКрАЗ виготовив новий потужний безкапотний самоскид.

Усі фото: facebook.com/autokraz.

Читати далі

Економіка

Залили монолітну плиту нового терміналу аеропорту в Дніпрі (ФОТО)

Опубліковано

Залита перша монолітна плита нового терміналу аеропорту в Дніпрі.

Про початок бетонних робіт на будівництві терміналу розповів у фейсбуці забудовник Вадим Єрмолаєв.

На об’єкті працює бетононасос зі стрілою довгою 48 метрів. Буде залито 200 кубічних метрів бетону.

 

Також він повідомив, що бетонний завод, який працює на проекті, забезпечує необхідні параметри якості бетону завдяки сучасній лабораторії.

Також – завдяки європейському обладнанню, найбільшому парку спеціальної техніки на території південно-східної частини України і професійній команді підприємства.

Читайте такожМонах-блогер Падре Серж: як священник на Тернопільщині підкорив YouTube

Читайте такожПечиво замість знижок та інтер’єр із відходів. Як працює вінницька екокав’ярня PicNic

Нагадаємо, найбільший плавкран Європи почав працювати на будівництві мосту в Запоріжжі.

Як ми повідомляли раніше, на Запоріжжі будують потужну сонячну станцію на площі 21 га.

Усі фото: facebook.com/ErmolaevVadym.

Читати далі

Економіка

В Україні відкриють Офіс сприяння інвестиціям та технологіям ЮНІДО

Опубліковано

У межах членства в Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) в Україні створять Офіс сприяння інвестиціям та технологіям.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Зазначається, що відкриття Офісу надасть можливість напряму використовувати технічні, експертні і фінансові можливості ЮНІДО для реалізації спільних проєктів в Україні.

 

Також відомство працює над створенням Центру сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства на базі ДП «УкрНДІспецсталь».

Очікується, що це сприятиме збільшенню експорту конкурентоспроможної металопродукції зі спеціальних сталей і сплавів, сертифікованої за міжнародними стандартами.

Про ЮНІДО

Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку, ЮНІДО – спеціальна установа ООН, створена у 1966 р., мета якої полягає у сприянні промисловому розвитку та прискореній індустріалізації країн, що розвиваються шляхом мобілізації національних і міжнародних ресурсів.

До складу ЮНІДО станом на 2019 рік входило 170 держав. Місцезнаходження керівництва — Відень. Постійні представництва ЮНІДО є у понад 60 країнах.

Читайте такожДе провести вихідні? Ви точно не чули про ці 7 місць поблизу Львова

Оперативна діяльність ЮНІДО полягає:

  • в наданні технічної допомоги країнам, що розвиваються у здійсненні конкретних проектів;
  • в розробці регіональних довгострокових стратегій розвитку.

Нагадаємо, зріс індекс інвестиційної привабливості України.

Раніше ми повідомляли раніше, Україна отримала $350 млн від Світового банку.

Головне фото: publish.com.ua.

Читати далі