

Можливості
В Україні триває набір учасниць на програму «Від ідеї до власної справи»
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Всеукраїнська молодіжна громадська організація (ВМГО) «Соціальний вектор» запрошує жінок-військових, а також жінок, члени родин яких загинули на війні, долучитися до програми «Від ідеї до власної справи».
Про це повідомляють на сайті ВМГО.
Про програму
#ВідІдеїДоВласноїСправи – безкоштовна навчальна програма для жінок, що бажають зробити перші кроки в започаткуванні власної справи або мають намір працювати зі своєю кар’єрою/мають намір змінити місце роботи.
Зазначається, що програма спрямована на посилення ролі жінок в українському суспільстві, їх підтримку в самореалізації та підвищенні впевненості у своїх силах, та працюватиме у двох напрямках: сприяння особистісному та кар’єрному розвитку менті.
Також повідомляється, що у кінці навчання всі учасниці отримають дипломи про участь у навчальній програмі. А по завершенню всього проєкту відбудеться фінальна презентація кращих проєктів у приміщенні Українського кризового медіа-центру в м. Києві (орієнтовно червень 2023 р.).
Для кого
Ця програма для вас, якщо ви:
- є громадянкою України;
- маєте бізнес-ідеї;
- маєте намір працювати із своєю кар’єрою/маєте намір змінити місце роботи;
- маєте високий рівень мотивації та бажання творити зміни для себе і країни.
Коли і де
Програма проходитиме в м. Київ 24-27 березня 2023 року.
Зазначається, що на період проведення заходів організатори покривають всі витрати, пов’язані із проживанням та харчуванням учасниць. Оплата проїзду здійснюється власним коштом учасниць.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь необхідно заповнити гугл-форму.
Дедлайн реєстрації – 20 березня.
Нагадаємо, організація «Open Media Space» проведе безоплатний онлайн-курс «Excel та Google Sheets для громадських організацій».
Крім того, міжнародна організація з міграції (МОМ) оголошує конкурс на підтримку мікро- та малих підприємств, які постраждали під час війни.
Фото: фейсбук-сторінка ВМГО «Соціальний вектор».

Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Українська креативна агенція TWID запустила платформу, яка полегшить пошук союзників для колаборацій та зміцнить зв’язки між українською та світовою креативною спільнотою.
Про це повідомляє ШоТам.
Про платформу
Платформа має назву Twïnning, її створили TWID в партнерстві з британською креативною агенцією Red Bee Creative.
Twïnning спрямована на пошук «близнюка» у креативному світі – «twїn`а», з яким можна як обмінюватися досвідом, так і створювати нові проєкти.
Читайте також: Українці можуть отримати €25 тис. гранту на волонтерські та ветеранські проєкти. Які умови.
Головною метою Twïnning є допомогти українським агенціям розвивати українську креативну індустрію та отримати професійну підтримку від закордонної креативної спільноти.
Зазначається, що наразі вже обрано трьох учасників з українського боку і в розпалі пошук партнерів для них з британської сторони. За розвитком цих перших пар TWID та Red Bee Creative будуть спостерігати особливо уважно, удосконалюючи Twïnning як формат взаємодії.
Переваги Twïnning
- Участь в ініціативі надає доступ до світового нетворку з небайдужими іноземними агенціями.
- Співпраця з міжнародною агенцією це можливість обміну досвідом, можливість отримати конструктивний фідбек від іноземних колег, і зарекомендувати себе як творчу одиницю, розповісти про свої інсайти та кейси, навчитися адаптуватися в іншій бізнес-культурі
- Це можливість запуску сумісних проєктів та ініціатив. Як клієнтських, так і в соціальних.
- Проєкт Twїnning надає великий потенціал для українського креативу зробити свій внесок для залучення європейського та загальносвітового суспільства в український контекст в рамках допомоги Україні у війні, у боротьбі з російськими наративами.
Як долучитись
Усі охочі долучитися до Twїnning можуть зробити це, приєднавшись до спільноти в LinkedIn. Наступні кроки – розповісти про свою команду, відповідати на запити або самому шукати цікаві пропозиції від іноземних агенцій.
Більше деталей можна дізнатись на сайті платформи.
Нагадаємо, Український ветеранський фонд запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин.
Крім того, ресторан Urban Space 100 оголошує грантовий сезон для проєктів на розвиток Івано-Франківську.
Фото надане ШоТам.
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Український ветеранський фонд запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин.
Про це повідомляють на сайті фонду.
Про програму
Український ветеранський фонд – платформа розвитку ветеранських можливостей. Це установа у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України. Фонд працює для ветеранів і їхніх родин.
Читайте також: Українські стартапери можуть отримати грант на суму $2 000. Які умови.
«Поки ветерани знову захищають Україну на фронті і захищають наше майбутнє – ми турбуємось про їхнє завтра», – кажуть у фонді.
Подавати заявки можуть ветерани, ветеранки, дружина, чоловік, батько, матір, дитина (у тому числі усиновлена) учасника чи учасниці бойових дій, а також загиблих захисників.
Фінансування
Повідомляється, що програма розрахована на 500 аплікантів. Максимальна сума відшкодування – 20 тисяч гривень на одну заявку. Усього на програму виділено 10 мільйонів гривень.
Як подати заявку
Подати заявку можна на сайті фонду. До неї зокрема потрібно додати пакет документів.
Перелік документів:
- паспорт заявника з пропискою;
- виписка чи витяг з ЄДР про ФОП, чи самозайняту особу;
- документ, що підтверджує статус ветерана: посвідчення УБД, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни;
- документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни: свідоцтво про одруження чи свідоцтво про народження дитини;
- документи, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів (чек або видаткова накладна).
Якщо ваша заявка відповідає вимогам, після перевірки документів і схвалення – ви отримаєте кошти протягом 10 днів. Проєкт діятиме до завершення воєнного стану.
Нагадаємо, Міжнародна організація з міграції (МОМ) проводить грантовий конкурс для українських організацій та установ, які працюють з ветеранами.
Крім того, програма розвитку ООН (ПРООН) запрошує українців до участі в грантовому конкурсі «Надання комплексної підтримки населенню, постраждалому від війни, з особливою увагою до осіб з інвалідністю».
Фото: pixabay.com
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Ресторан Urban Space 100 оголошує грантовий сезон для проєктів на розвиток Івано-Франківську.
Про це повідомляють організатори.
Про конкурс
Зазначається, що грантовий сезон від Urban Space 100 це можливість для ініціативних та активних містян отримати фінансування на втілення проєктів у Івано-Франківську.
Читайте також: Данія надає гранти українським блокчейн-стартапам.
Мешканці та гості міста відвідують ресторан, замовляють страви та напої – і 80% чистого прибутку від цих замовлень йде у грантовий фонд. Далі співзасновники ресторану шляхом голосування розподіляють грантові кошти поміж найкращими проєктами на Загальних зборах.
Для кого
Грантові кошти переможцям можуть бути переведені виключно на рахунок неприбуткової організації (громадська організація, благодійний фонд тощо).
Організатори рекомендують знайти партнерську організацію, що реалізовує схожі проєкти, якщо ви не є учасником чи засновником такої організації.
Читайте також: Креативна Європа оголошує грантовий конкурс для інноваторів. Як взяти участь.
Які проєкти не можуть брати участь:
- проєкти, що містять політичну або комерційну складову;
- проєкти, в яких передбачено понад 20% загального бюджету на гонорар чи оплату за адміністрування проєкту.
Як подати заявку
Для того, щоб взяти участь потрібно завантажити та заповнити проєктну заявку, яку ви знайдете на сайті ресторану. Також учасників просять завантажити коротке відеозвернення тривалістю до однієї хвилини з презентацією проєкту.
Дедлайн
Грантовий сезон триває з 15 березня до 15 квітня 2023, відповідно дедлайн подачі заявок – 15 квітня.
Переможців обиратимуть на Загальних зборах, які відбудуть 28 квітня, і ввечері того ж дня їх опублікують на сайті Urban Space 100.
Нагадаємо, посольство Королівства Нідерландів в Україні оголошує грантовий конкурс для громадських організацій.
Крім того, Європейський молодіжний фонд (EYF) оголошує грантовий конкурс на підтримку молодих людей з України.
Фото: facebook.com/urbanspace100