Суспільство
В Україні розробили застосунок для пошуку фізичних та ерготерапевтів (ФОТО)
Львів’янин розробив додаток Exzom, який дозволяє знайти фізичного терапевта, центр фізичної терапії, або медичний заклад, який пропонує послуги з реабілітації, прямо в смартфоні.
Про це повідомляє Ain.ua
Засновник додатку – львів’янин Юрій Геряк, співзасновник реабілітаційного центру Zarpa.
«Ми розробили застосунок для пошуку фізичних терапевтів, ерготерапевтів та компаній, які надають послуги з фізичної реабілітації. У додатку фахівець може створити свій професійний профіль у якому вказує з захворюваннями та травмами, з якими системами організму він працює та якій віковій категорії пацієнтів надає послуги», – розповідає Юрій.
Також повідомляється, що фахівці та компанії можуть додати іншу інформацію, яка спрощуватиме пошук для потенційних клієнтів/пацієнтів, а саме: чи надає послуги фахівець з викликом до дому пацієнта, чи надає послуги онлайн, чи є знижка для захисників України та постраждалих від війни.
Читайте також: Які українські інновації підкорили світ? (ВІДЕО)
Люди, які потребують послуг з фізичної реабілітації можуть шукати фахівців за спеціальними фільтрами, а також дивитися на карті.
Наразі застосунок безоплатний, оскільки його наповнюють фахівцями та компаніями. Проте надалі це буде місячна підписка для фахівців та компаній. Для людей, які шукають спеціалістів чи реабілітаційні центри додаток буде безкоштовний.
Робота над застосунком, каже Юрій Геряк, тривала рік, команда інвестувала у нього власні гроші. Спочатку був чат-бот для пошуку фахівців у певному місті, а коли люди почали активно користуватися ним, виникла ідея додатка.
Завантажити додаток можна на сайті Exzom.
Нагадаємо, Мінреінтеграції запустило мобільний застосунок I’m Ukrainian для українських біженців. Наразі він діє у 19 країнах світу.
Крім того, Netpeak Group та «Моє Місто» запустили платформу «Доповідай» для зборів коштів на волонтерські проєкти, спрямовані на допомогу ЗСУ та іншим оборонним структурам.
Фото: facebook.com/exzomapp
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі