Технології
В Україні розробили застосунок для пошуку фахівців за принципом Tinder
В Україні освітня платформа Creative Management Camp та Культурна Агенція ∀ запустили застосунок «Навзаєм», що допомагає знайти команду, експертні консультації та обмінятися досвідом.
Про це пише AIN.UA.
Відомо, що наразі мобільний додаток працює у бета-версії.
Як працює «Навзаєм»?
«Навзаєм» – метчмейкінг-застосунок для нетворкінгу в культурній та креативній сфері. Як зазначають представники команди, принцип роботи схожий на Tinder – пошук працює по галузях та напрямках діяльності фахівців, також по компетенціях та маркерах щодо цілі й формату спілкування. Користувачі можуть знаходити корисні контакти по заданому запиту.
Додаток «метчить» користувачів також за обраними тегами: якщо вони збігаються, відбувається навзаєм. На момент виходу матеріалу доступна бета-версія вебзастосунку в десктопному та мобільному форматі.
Створення проекту стало можливим завдяки підтримці Українського Культурного Фонду в рамках грантового напрямку НОРД (Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти).
Читайте також: Частинка Криму у Львові. Як родина переселенців заснувала пекарню «Кримська перепічка» та об’єднує людей зі спільними цінностями
На момент запуску, застосунок працює безкоштовно. Однак засновники не приховують: коли сервіс набере обертів і справно виконуватиме свою функцію, буде запроваджено оплачувані варіанти користування.
Як приєднатися?
Для того, щоб долучитися до «Навзаєм» необхідно перейти на сайт та зареєструватися.
Далі варто обрати статус пошуку, індустрію, професійне позиціонування, вказати основні напрямки особистої діяльності та компетенцію. Після цього, за бажанням, можна додати опис власного профілю.
Оскільки «Навзаєм» — це впорядкована книга контактів, з можливістю написати користувачам в особисті соцмережі, потрібно вказати посилання посилання на них.
Після заповнення профілю користувач може розпочати пошук за заданим запитом. Для цього достатньо натиснути вкладку «Пошук контактів». Якщо відбувся метч – користувачі можуть перейти до особистого спілкування через соцмережі.
Нагадаємо, створили мовний застосунок для дітей національних меншин в Україні «Йой».
Як ми повідомляли раніше, у Львові створили застосунок для оплати проїзду у громадському транспорті.
Фото: ain.ua.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі