Технології
В Україні почнуть виробляти обладнання для сонячних електростанцій
Інжинірингово-виробниче ТОВ “С-Інжиніринг” (Одеса) наприкінці лютого підписало ліцензійну угоду з компанією AEG Power Solutions, яка надасть йому виключне право виробляти сонячні інвертори за технологією AEG PS. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
На сьогодні інвертори, що є основним компонентом СЕС, в Україні не виробляють.
Де вироблятимуть обладнання?
Як зазначають на сайті “С-Інжиніринг”, інвертори потужністю до 1000 кВА вироблятимуть на його одеському заводі під брендом SEMAG, створеним групою компаній “Метрополія” і групою компаній SE Group International.
“Обладнання, вироблене в Україні за технологією компанії AEG PS, матиме достатню частку місцевого виробництва для отримання сертифіката У-1, що підтверджує українське походження товару”, – зазначив директор із проектів сонячної енергетики ТОВ “С-Інжиніринг”.
На що чекати в майбутньому?
Віце-президент із розвитку бізнесу та нових ринків AEG Power Solutions, у свою чергу, повідомив, що в майбутньому компанія має великі плани щодо розширення лінійки продукції, яка виготовляється за її технологією в Україні.
“Метрополія” надає інжинірингові послуги повного циклу в енергетиці. SE Group International на чолі з “С-Інжиніринг” виробляє електрощитове обладнання, сертифіковане за європейськими стандартами.
Що відомо про компанії?
“С-інжиніринг” – українська інжинірингова компанія, яка входить до складу холдингу Se Group International, розробляє та впроваджує проекти «під ключ» за такими напрямами, як системи електропостачання, системи автоматизації, керування електроприводом, технічна безпека, телекомунікаційні системи, а також пропонує сервісне обслуговування.
AEG Power Solutions – провідний світовий постачальник систем і рішень для систем електропостачання.
Читайте також: У Славутичі спільнокоштом збудують сонячну станцію. Яка вигода?
Нагадаємо, що у Вінниці запустили завод із виробництва сонячних панелей. Це наймасштабніший подібний завод в Україні. Промислове виробництво матиме загальну потужність до 400 МВт на рік. Сьогодні введено в роботу першу чергу на 200 МВт, а до кінця року запустять і другу, після чого завод запрацює наповну.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі