Звяжіться з нами

Технології

У Славутичі спільнокоштом збудують сонячну станцію. Яка вигода?

28.02.2019

У Славутичі побудують СЕС спільнокоштом, кожен мешканець зможе вкласти від 500 і стати пайовиком та отримувати прибуток за “зелену енергію”.

Чим більше внесок, тим більше частина прибутку. Енергетичний кооператив продаватиме електроенергію за “зеленим тарифом”. За допомогою спільнокошта планують побудувати сонячну електростанцію потужністю близько 350 кВт.

“Якщо не маєте 10 тисяч доларів на власну СЕС, вкладіть 500 і заробляйте”, – каже організатор Андрій Зінченко.

Читайте також: На Вінничині з’явиться нова сонячна електростанція

Кооператори планують залучити $300 000. Сонячні панелі розмістять на дахах чотирьох комунальних будинків у центрі міста: на Будинку культури, універмазі «Мінськ», універсамі «Дніпро» та БПО «Люкс». Місто віддає ці дахи в оренду на 30 років.

Керівник кооперативу Андрій Зінченко вважає, що електростанція окупиться менше ніж за сім років. Наразі «зелений тариф» в Україні — один із найвищих у Європі.

Читайте також: На Одещині запускають нову вітрову станцію

5% доходу кооперативної СЕС отримуватиме місто. Ці кошти надходитимуть до міського фонду енергоефективності. Їх можна буде використовувати на енергоефективні заходи.

Що таке енергетичний кооператив?

Енергетичні кооперативи популярні в Німеччині та Австрії. Це об’єднання громадян, підприємств чи організацій, які реалізовують локальні проекти у сфері відновлювальної енергетики.

Найчастіше такі об’єднання спрямовують свої зусилля на децентралізоване, екологічне і незалежне від компаній та концернів виробництво енергії.

Існують різні моделі: від кооперативів громадян до комунальних кооперативів, учасниками яких є громади чи комунальні підприємства.


Технології

Київському облавтодору передали партію дорожніх машин

“АвтоКрАЗ” передав підприємству “Київський облавтодор” чергову партію комбінованих дорожніх машин із солерозкидальним обладнанням точного дозування та поворотним відвалом на базі самоскида КрАЗ-65055-05, призначених для цілорічного утримання магістральних та міських автодоріг із асфальто- та цементобетонним покриттям

В облавтодорі цього року замовили велику партію із 67 одиниць техніки – КДМ із відвалом та солерозкидальним обладнанням на шасі КрАЗ-65055, адже в таких машинах для утримання доріг є дуже велика потреба, що вимірюється не десятками, а сотнями і навіть тисячами машин по всій Україні.  

Читайте також: КрАЗ відправив на експорт партію броньованих автомобілів

Як зазначили у пресслужбі, попередні партії  КрАЗів, котрі “Укравтодор” замовляв роками раніше, із обладнанням фірми “SHMIDT”, добре себе зарекомендували і справно працюють. Нові машини будуть використовуватися взимку для посипки фрикційними матеріалами (солерозкидальне обладнання працює на трьох компонентах і, до того ж, можливе застосування і  соляної ропи, що економічно вигідно), а в теплий період – як самоскиди для перевезення сипучих вантажів різних видів. Тобто, автотехніка буде працювати цілорічно.

Читати далі

Технології

Для ЗСУ закуплять надсучасне медичне обладнання

Цього року військові медики отримають фінансову допомогу від Японії та Німеччини. Про це пише АрміяInform.

Від Японії надійшло 800 тисяч американських доларів, від Німеччини – близько 500 тисяч євро.

На кошти закуплять сучасне медичне обладнання, зокрема, рентгенапарат, комп’ютерний томограф та магнітно-резонансовий томограф.

Як зауважив начальник Головного військово-медичного управління ЗСУ генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко, з огляду на те, що у бюджеті на 2019 рік на потреби військової медицини виділено значно менше від заявленої потреби, така допомога є надактуальною.

Читайте також: Україна отримала американське медобладнання для військових

Разом з тим запевняється, що фінансового ресурсу, передбаченого у бюджеті на закупівлю медикаментів для потреб військових госпіталів, не бракує.

Раніше повідомлялося, що для Збройних Сил України оновили вже майже половину парку санітарного транспорту. До кінця року Збройні Сили України отримають ще понад 180 санітарних авто.

Читати далі

Технології

В Україні хочуть створити центр кібербезпеки у сфері телекомунікацій

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації (Держспецзв’язку) пропонує створити за участю Інтернет асоціації України (ІнАУ) організаційно-технічний комплекс із питань кібербезпеки в сфері телекомунікацій.

Така ініціатива міститься у листі Держспецзв’язку до ІнАУ від 11 липня 2019 року, оприлюдненому на сайті асоціації, передає ЕП з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

“Держспецзв’язку наголошує на необхідності створення галузевих центрів реагування на кіберзагрози (центрів компетенції з кібербезпеки), пропонує розглянути питання створення за участю ІнАУ та її членів організаційно-технічного комплексу з питань кіберзахисту в сфері телекомунікацій”, – зазначається у тексті листа.

При цьому насамперед, на думку Держспецзв’язку, потрібно створити галузевий центр реагування на кіберзагрози, який стане галузевою розгалуженою платформою для обміну інформацією в сфері кіберзахисту.

Читайте також: Новий центр кібербезпеки СБУ відкрили в Одесі

Крім того, служба пропонує ІнАУ розглянути питання про вжиття заходів щодо захисту від кіберзагроз на об’єктах операторів (провайдерів) та інших суб’єктів господарювання, які виконують функції точок обміну трафіком і надають послуги DNS.

“Пропонуємо організувати і провести робочу зустріч, щоб обговорити подальші можливі шляхи співпраці … Спільна реалізація зазначених проектів у рамках державно-приватного партнерства дозволить ефективно вирішувати питання кіберзахисту в цілому”, – підкреслюють у Держспецзв’язку.

Читати далі

Технології

На всіх парковках України до 2030 року можуть з’явитися електрозарядки

У Мінрегіоні пропонують обов’язково передбачати електрозарядки на АЗС, а до 2030 року планують обов’язковим обладнання всіх машиномісць на автомобільних парковках в Україні зарядками для електромобілів.

Як відомо, з 1 липня цього року набули чинності зміни у ДБН щодо автостоянок і гаражів, які ввели обов’язкове влаштування 5% машиномісць на нових або реконструйованих парковках з можливістю заряджання електрозарядками. І ця норма буде поступово переглядатися та збільшуватися.

На изображении может находиться: текст

“Ми дивимося на перспективу, тому прагнемо, щоб до 2030 року всі 100% машиномісць на українських парковках були з електрозарядками. І у всіх інших громадських місцях вони теж обов’язково влаштовувалися. У першу чергу, на автозаправках та біля житлових будинків”, – наголошують у Мінрегіонбуді.

Читайте також: Попит на електромобілі в Україні зріс на 58%

У відомстві додають, що це необхідно, оскільки кількість електромобілів в Україні, як і в усьому світі, невпинно збільшується, і треба завчасно подбати про необхідні зарядні пристрої для цих авто.

Нагадаємо, в Україні для електромобілів введуть нові дорожні знаки і зелені номери замість звичайних білих.

Читати далі

Технології

Фортеця Тустань запрошує туристів випробувати локацію віртуальної реальності

У рамках найбільшого фестивалю української середньовічної культури «ТуСтань!», який пройде 2-4 серпня, запрацює локація віртуальної реальності Тустань VR, пише Na Chasi.

Це проєкт, що дозволяє з висоти пташиного польоту побачити дерев’яну фортецю Тустань, залишки якої розташовані в Українських Карпатах.

Що являє собою туристична новація?

Локація віртуальної реальності складається з фізичної конструкції, на яку людина лягає, та віртуального середовища для польотів на дельтаплані над Тустанню. Глядачі мають можливість роздивитися фортецю та скельний комплекс під різними кутами огляду у високій деталізації.

віртуальна реальність
Тустань

Читайте також: Українці створюють 3D-тур замком князів Острозьких

Хто займався розробкою?

3D-модель фортеці відтворили розробники SoftServe з використанням новітньої технології Unreal Engine 4.

За основу розробки взяли дані багаторічних досліджень, започаткованих науковцем Михайлом Рожком ще у 1971 році.

Дослідникам вдалося детально вивчити історичні згадки, описи та безпосередньо скельний комплекс. Під час досліджень було знайдено понад 4 тисячі слідів кріплень настінної фортеці.

Читайте також: Карпатськими водоспадами можна прогулятися у віртуальному турі

Нова атракція, на думку ініціаторів, сприятиме підвищенню інтересу до історії цього місця та подальшій популяризації заповідника.

Про фортецю

Тустань — середньовічна наскельна фортеця, яка була важливим стратегічним пунктом Карпатської лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а згодом і Галицько-Волинського князівства. Нині ця спадщина є втраченою, фізично відтворити її неможливо через високу ймовірність руйнації скелі.

Однак віртуальні технології допомагають зберегти пам’ятку та знайомити з нею нові покоління туристів з України та закордону.

Читати далі

Технології

На зупинках у Вінниці встановлять 50 електронних табло

З наступного тижня у Вінниці почнуть встановлювати електронні табло на зупинках громадського транспорту. До першого вересня ними планують обладнати 50 зупинок. Тоді ж вони й запрацюють: разом із сайтом та мобільним додатком. Вже з вересня рух громадського транспорту у Вінниці можна буде відслідкувати онлайн, повідомляє vezha.vn.ua.

Як це працюватиме?

Перше інтерактивне табло з розкладом руху міського транспорту незабаром встановлять на тролейбусній зупинці по вулиці Театральній, яку саме зараз реконструюють. Завдяки ньому люди будуть спостерігати за рухом транспорту: коли трамваї чи тролейбуси прибуватимуть на зупинку. Також там будуть спеціальні позначки для людей з інвалідністю, для того, щоб вони знали, коли саме прибуватиме тролейбус з низькою підлогою.

Де облаштують електронні табло?

До 1 вересня планують встановити 50 таких табло, як на зупинках у центрі міста, так і на околицях: Залізничний вокзал, Центральний ринок, Площа перемоги, Соборна (Універмаг), Мури, Ліверпуль, Майдан Незалежності, Майдан Небесної Сотні, біля “Троянди”, Атамановського, Медичний університет, лікарня ім. Пирогова, Урожай, Електромережа, Аграрний університет, Барське шосе, Ващука, Юності, Проспект Космонавтів, 600-річчя, ДПЗ, Меморіал Визволення, Лікарня швидкої допомоги, Центральний автовокзал, Чехова, Баженова, Лугова, 8-го березня, Мілька клінічна лікарня, Сабарів, Є. Патона, Топольського, Чорновола, ВНТУ та інші.

Читайте також: На нових громадських зупинках можуть з’явитися вбиральні – Мінрегіон

Поки що електронні табло будуть тестувати, і очікується, що з 1 вересня вони повністю запрацюють. Тоді ж запрацює і мобільний додаток та сайт, на яких також можна буде відстежувати рух транспорту. Консолі тролейбусів та трамваїв матимуть gps-навігатори, які й дозволять визначати точний час прибуття транспорту на ту чи іншу зупинку.

Після запуску перших 50 електронних табло, їхню кількість планують поступово збільшувати.

Крім того, з першого вересня за проїзд можна буде розраховуватися “карткою вінничанина”. 

Читати далі
Суспільство2 години тому

“П’яний посуд” із Харкова конкурує з ІКЕА та продається в Омані

Технології2 години тому

Київському облавтодору передали партію дорожніх машин

Технології3 години тому

Для ЗСУ закуплять надсучасне медичне обладнання

Суспільство3 години тому

Аеропорт у Черкасах готується до відновлення польотів

Суспільство3 години тому

У Києві будинки отримуватимуть паспорти: для чого це потрібно?

Суспільство4 години тому

В Одесі відреставрують 100-літні трамвайні зупинки

Суспільство4 години тому

Держава профінансує 280 проектів будівництва та реконструкції шкіл і дитсадків

Технології4 години тому

В Україні хочуть створити центр кібербезпеки у сфері телекомунікацій

Економіка5 години тому

Українські банки почнуть використовувати нові реквізити рахунків

NewСхід5 години тому

У зоні ООС запустили культурний проєкт “Українське кіно – Донеччині”

Технології5 години тому

На всіх парковках України до 2030 року можуть з’явитися електрозарядки

Економіка6 години тому

Переселенці з Криму виготовляють на Черкащині 20 видів крафтових сирів

Суспільство6 години тому

На першу сортувальну станцію у Запоріжжі принесли вже більше 700 кг вторсировини

Суспільство6 години тому

Про завантаженість дитячих садочків Києва батьки можуть дізнаватися онлайн

NewСхід7 години тому

11 міст Донеччини отримають понад 106 мільйонів державних коштів

Технології7 години тому

Фортеця Тустань запрошує туристів випробувати локацію віртуальної реальності

Суспільство7 години тому

В Умані відкрили оновлену частину фентезі-парку “Софіївка”: що цікавого

Технології8 години тому

На зупинках у Вінниці встановлять 50 електронних табло

Суспільство8 години тому

Назвали ТОП-5 найпопулярніших вишів серед абітурієнтів

Технології8 години тому

Норвежці зведуть сонячну станцію на 12,6 га у Київській області

Технології9 години тому

Українські десантники отримали новітні БТР

NewСхід9 години тому

ООН виділить 5 млн доларів для зміцнення безпеки Донбасу

Суспільство9 години тому

Українські собаки-рятувальники потрапили до сотні найкращих у світі

Суспільство10 години тому

Перші пропозиції: якою буде об’їзна дорога Борисполя

Технології10 години тому

Літак Збройних сил пройшов успішні випробування з турецькими радіостанціями

Суспільство10 години тому

На лівому березі Києва завершується масштабна реконструкція стадіону

Суспільство10 години тому

В Україні набув чинності закон про мову

Технології11 години тому

Український проєкт компактної фотостудії зібрав $25 000 за 2 години

NewСхід12 години тому

Українці отримають компенсацію за зруйноване на Донбасі житло

Суспільство13 години тому

У Києві реставрують чотири пам’ятки

Суспільство13 години тому

Синдром бідності: що це таке та як розпізнати

Суспільство1 день тому

Ліки з доставкою додому: як Liki24.com вирішує проблеми українців

Суспільство1 день тому

В Україні по-новому будуватимуть лікарні

Технології1 день тому

Українці створили камери для власників домашніх тварин: можна дистанційно розважати своїх улюбленців

Технології1 день тому

На Волині ввели в експлуатацію модернізовану систему посадки українського виробництва

Суспільство1 день тому

Коли українським абітурієнтам обов’язково потрібно буде здавати ЗНО з англійської

NewСхід1 день тому

У Станиці Луганській запустили автобус до КПВВ

Суспільство1 день тому

Головну вулицю України внесуть до списків спадщини ЮНЕСКО

Суспільство1 день тому

Українська тенісистка перемогла у Вімблдонському юніорському турнірі: це вдруге в історії світового тенісу

Суспільство1 день тому

На Прикарпатті встановлюють лавки, зроблені з пластикових кришечок

Технології1 день тому

Повітряні сили України переходять на систему логістики НАТО

Технології1 день тому

Сервіс таксі Uklon запустив можливість оплати проїзду через Google Pay

Суспільство1 день тому

Український майстер викував героїню “Гри престолів” із заліза

Економіка1 день тому

Бізнес на палаючому поліні. Власник Vogner про те, як поєднати прибуток та екологічність

Суспільство1 день тому

Де полюбляють відпочивати українці: рейтинг від Google

Технології1 день тому

У ЗСУ оновили близько половини санітарного транспорту

Суспільство1 день тому

Для електромобілів в Україні введуть нові дорожні знаки і зелені номери

Суспільство1 день тому

У Києві школярі отримуватимуть електронні учнівські квитки

NewСхід1 день тому

Виші-переселенці Донбасу отримають до 350 тисяч доларів

Суспільство1 день тому

Український школяр здобув срібло на Олімпіаді геніїв у США

269 e1562924327231
Суспільство2 дні тому

ТурботаHub: капелан створив центр адаптації для ветеранів АТО

272 e1562929401762
Економіка2 дні тому

Каберне Совіньйон за 90 грн та 15 000 літрів вина на рік: історія закарпатської винарні Nota Bene

273 e1562930054299
NewСхід2 дні тому

Як вибити молотком зі шкіряної сумки візерунок та 3500 грн на додаток

271 e1562925580499
Суспільство2 дні тому

Разом попри все: як дівчина рятує життя своєму чоловіку-ветерану АТО

Економіка2 дні тому

Жорсткий та неввічливий crash-ТЕСТ: Який ти бізнесмен?

262 e1562837389481
Суспільство2 дні тому

Син українського героя став чемпіоном світу з футболу

Суспільство2 дні тому

Два вестибюлі київського метро працюватимуть без жетонів уже з 15 липня

268 e1562923802732
NewСхід2 дні тому

На Донеччині створюють екосувеніри, які з’єднують Україну

Суспільство2 дні тому

Київські екскурсії локаціями серіалу “Чорнобиль” уже запустили

260 e1562836166523
Суспільство2 дні тому

Власний Гранд Каньйон і не тільки: Кривий Ріг запрошує туристів на екстремальні екскурсії

249 1 e1562576298400
Суспільство3 дні тому

Житловий квартал патріотів під Києвом, де Україна змінюється на краще

IMG 5564
Суспільство3 дні тому

Ігрові зони для дітей та кімната “маленький свідок”: як зміняться українські суди

264 e1562841867942
NewСхід3 дні тому

На Донбасі підприємець добуває паливо з гуми, полімерів та ПЕТ-пляшок

28507 e1562945307786
Економіка3 дні тому

Україна підписала угоду про безвіз із ще однією країною

265 e1562850548401
Без рубрики3 дні тому

Чому морська академія в Херсоні унікальна: відео

266 e1562919265702
NewСхід3 дні тому

Вихователька зі Сватового робить Залізну людину… з торта

267 e1562923379141
Економіка3 дні тому

Покинула все, щоб варити сир: як полтавка сама зробила успішний бізнес

263 e1562667925542
Суспільство3 дні тому

Ніяких чортів: чому варто відвідати Чортків

fotolivejournalcom rect 14cb 50px qpr e1562947618470
Суспільство3 дні тому

ТОП-10 позитивних новин тижня

261 e1562598048969
Економіка3 дні тому

Харківським склом прикрашають готелі в Омані і Дубаї

269 e1562924327231
Суспільство2 дні тому

ТурботаHub: капелан створив центр адаптації для ветеранів АТО

272 e1562929401762
Економіка2 дні тому

Каберне Совіньйон за 90 грн та 15 000 літрів вина на рік: історія закарпатської винарні Nota Bene

273 e1562930054299
NewСхід2 дні тому

Як вибити молотком зі шкіряної сумки візерунок та 3500 грн на додаток

271 e1562925580499
Суспільство2 дні тому

Разом попри все: як дівчина рятує життя своєму чоловіку-ветерану АТО

262 e1562837389481
Суспільство2 дні тому

Син українського героя став чемпіоном світу з футболу

268 e1562923802732
NewСхід2 дні тому

На Донеччині створюють екосувеніри, які з’єднують Україну

260 e1562836166523
Суспільство2 дні тому

Власний Гранд Каньйон і не тільки: Кривий Ріг запрошує туристів на екстремальні екскурсії

249 1 e1562576298400
Суспільство3 дні тому

Житловий квартал патріотів під Києвом, де Україна змінюється на краще

264 e1562841867942
NewСхід3 дні тому

На Донбасі підприємець добуває паливо з гуми, полімерів та ПЕТ-пляшок

265 e1562850548401
Без рубрики3 дні тому

Чому морська академія в Херсоні унікальна: відео

266 e1562919265702
NewСхід3 дні тому

Вихователька зі Сватового робить Залізну людину… з торта

267 e1562923379141
Економіка3 дні тому

Покинула все, щоб варити сир: як полтавка сама зробила успішний бізнес

263 e1562667925542
Суспільство3 дні тому

Ніяких чортів: чому варто відвідати Чортків

261 e1562598048969
Економіка3 дні тому

Харківським склом прикрашають готелі в Омані і Дубаї

257 1
Суспільство4 дні тому

Українка у США організувала курс англійської мови для рідної школи в Сумах

256 e1562576402298
Суспільство1 тиждень тому

“Сніг на голову”: кафе у Харкові, де люди з інвалідністю готують кулінарні шедеври

255 e1562577248765
Технології1 тиждень тому

17-річна українка здійснила унікальний прорив у медицині

259
Суспільство1 тиждень тому

Як українські “п’яні” стакани підкорили світ

246 1 e1562576424137
Економіка1 тиждень тому

Динозаври у стилі стимпанк: український майстер виробляє скульптури з металобрухту та продає їх за $2000

cropped 246
Суспільство1 тиждень тому

Як священник-староста відновив життя у глибинці на Дніпропетровщині

247
Технології1 тиждень тому

Українці створили футболки для протирання окулярів

253 1
Суспільство1 тиждень тому

Картингова лихоманка на Чернігівщині: у містечку Остер збираються будувати картодром міжнародного рівня

248
Суспільство1 тиждень тому

Опера під відкритим небом: як український райцентр заманив купу туристів

239
Суспільство1 тиждень тому

Не равликами єдиними: ТОП-5 екзотичних українських ферм

251
Суспільство1 тиждень тому

Майже Венеція: у Вінниці туристів катають на екзотичній гондолі

258
Економіка1 тиждень тому

Як заробити 35 000 доларів на гектарі черешні

254
Суспільство1 тиждень тому

Бандерівська кав’ярня: як працює прикарпатський центр реабілітації бійців

252
NewСхід1 тиждень тому

Переселенка заснувала на Донеччині естетичний центр і допомагає онкохворим

243
NewСхід1 тиждень тому

Переселенець шиє білизну на експорт до Франції

242
Економіка1 тиждень тому

Як побудувати бізнес на салатній зелені з нуля

241
Економіка1 тиждень тому

Підприємець у Харкові робить гамаки за 10 тисяч гривень

240
NewСхід2 тижні тому

Ляльки майстрині з Донбасу підкорюють ринки Європи і США

230
NewСхід2 тижні тому

Пряжа Barwa: як бізнес-леді з Маріуполя заснувала власне виробництво

235
Економіка2 тижні тому

Ульотні “льотні” комбінезони українського виробництва, які скуповують Америка та Європа

233
NewСхід2 тижні тому

На Донеччині колишній викладач відкрив унікальний столярний дім

238
Економіка2 тижні тому

Гра престолів та коти: українка робить “залізні трони” для домашніх улюбленців

cropped 231
Суспільство2 тижні тому

Мандруй: сім неймовірних озер України, які варто відвідати

232
NewСхід2 тижні тому

Сувеніри з гільз та патронів: незвичайні витвори від військовослужбовиці добровольчого батальйону

234
Економіка2 тижні тому

Закарпатська грибна юшка смакує за кордоном: підприємниця зробила бізнес на сушених грибах

224
NewСхід2 тижні тому

Підприємниця з Донеччини навчає діточок програмуванню та китайської мови

cropped 225
Суспільство2 тижні тому

Український полковник консультував творців культового серіалу “Чорнобиль”

215
Економіка2 тижні тому

Бізнес на равликах: на Закарпатті заробляють десятки тисяч доларів на незвичайній фермі

cropped 237
Економіка2 тижні тому

Училище на Вінниччині виготовляє найдорожчий сир в Україні

226
NewСхід2 тижні тому

Масаж як бізнес: скільки заробляє переселенка з Луганська

228
NewСхід2 тижні тому

Лікар у Попасній провів під обстрілами 380 операцій

236
Суспільство2 тижні тому

ТОП-5 виробників українського морозива

223
NewСхід2 тижні тому

Підприємець на Донбасі вчить, як заробляти сотні доларів на взутті

222
Економіка2 тижні тому

У Харкові подружжя виготовляє популярні за кордоном алкогольні цукерки

220
Економіка2 тижні тому

Колишній тракторист на Луганщині заробляє на сирі до 35 000 грн

217
Економіка2 тижні тому

Українець заснував бізнес на картинах з моху

cropped 216
Суспільство3 тижні тому

Неймовірне місто в Україні, яке варто відвідати на вихідні

cropped 219
Суспільство3 тижні тому

Кинула виклик учневі: як запальна директорка запропонувала вихованцю парі на схуднення

212
NewСхід3 тижні тому

Переселенець зробив успішний бізнес на прибиранні

218
Суспільство3 тижні тому

Дівчата можуть усе: як візажистка зі Львівщини стала далекобійницею

213 1
NewСхід3 тижні тому

Як громада на Донеччині відродила життя у селі

214
Суспільство3 тижні тому

Єдина в Україні гінекологиня на візку допомогла народитися сотням малюків

211
Технології3 тижні тому

Мрія еколога: українець виробляє унікальні меблі з картону

210
Економіка3 тижні тому

“Сік” із хробаків: на Житомирщині фермер успішно розвиває незвичний бізнес

209
NewСхід3 тижні тому

Український студент винайшов програму, що прогнозує інфаркт

198
Суспільство3 тижні тому

Незряча 6-річна киянка стала рекордсменкою України

207 1
Економіка3 тижні тому

Як весільні сукні з Івано-Франківська підкорюють світ

206
NewСхід3 тижні тому

Луганчанка створила власний бренд одягу із залишків тканини

Screenshot 6
Технології4 тижні тому

Як українці будують smart-оазиси на сонячних панелях в Арабських Еміратах

07295197236c0f1688ab4e6062107ace e1560506463730
Суспільство4 тижні тому

Як канадець закохався в Україну та переїхав сюди назавжди

DSC 4035 768x513
Економіка4 тижні тому

Від безіменного виробника до відомого бренду: історія власника сироварні “Іберія”

imgonline com ua resize jh61sa8nuohewtya 1024x768
Економіка4 тижні тому

ТОП-5 відверто дивних бізнес-ідей від успішних українців

0060 e1560505088431
Економіка4 тижні тому

На Закарпатті фермер збудував ягідну імперію на лекварі

201 2
NewСхід4 тижні тому

Волонтерка на Донбасі допомагає тисячам людей

IMG 0819
Економіка4 тижні тому

Франківець робить меблі з мотлоху і продає за кордон

184
Суспільство4 тижні тому

Дрогобич дивує туристів селфі-точками: що там цікавого

Тренди