Суспільство
В Україні планують запровадити обов’язкове озеленення вулиць та доріг
Озеленення вулиць та доріг після ремонту чи реконструкції пропонують зробити обов’язковим. Відповідні зміни до державних будівельних норм розробляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. Про це повідомляє прес-служба Уряду.
“Озеленення є невід’ємною частиною благоустрою. Тому ми у нових змінах до ДБН розглядаємо можливість введення низки змін щодо покращення благоустрою наших міст, зокрема, обов‘язкового озеленення при проектуванні доріг. Це покращить екологічний стан міст і надасть їм новий сучасний вигляд, а жителям – комфортні умови для перебування і проживання”, — зазначили у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
Читайте також: В Україні дозволили підземні паркінги під ресторанами та музеями
При цьому в Міністерстві роблять акцент на вивченні досвіду Німеччини, Нідерландів, Австрії та інших високорозвинених європейських країн. Наприклад, у німецькому Лейпцигу площі зелених насаджень диференціюються в залежності від щільності забудови та норм озеленення в окремих районах міст.
Що варто знати про ДБН?
Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.
ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» вступили в дію з 1 вересня 2018 року. Ними було введено низку принципово якісних змін для безпеки і комфорту людей, зокрема, можливість звуження ширини смуг руху на дорогах, обов’язкове встановлення спеціальних захисних огороджень на зупинках громадського транспорту, обов’язкове облаштування острівців безпеки на нерегульованих переходах, велодоріжок та велосмуг та інші зміни.
Суспільство
Програма екскурсій
«Київ хрещатий»
- Знайомство з головною вулицею столиці, її визначними об’єктами та історією видатних особистостей, які жили та працювали на Хрещатику.
- Дата та час: 30 листопада, субота, 12:00.
- Реєстрація: Тут.
«Таємниці града Володимира»
- Історія розбудови Києва за князя Володимира та створення перших оборонних споруд і Десятинної церкви — першого кам’яного храму Київської держави.
- Дата та час: 30 листопада, субота, 17:00.
- Реєстрація: Тут.
«Старим Подолом» (адаптована для людей із порушеннями слуху)
- Прогулянка вулицею Петра Сагайдачного з ознайомленням із найстарішими архітектурними об’єктами Подолу: Аптека-музей, Києво-Могилянська академія, старовинні храми та найстаріший будинок Києва. Екскурсія супроводжуватиметься перекладачем жестової мови.
- Дата та час: 1 грудня, неділя, 12:00.
- Реєстрація: Тут.
Коментарі
Суспільство
Дизайн, який надихає
Тираж та сувенірна продукція
Коментарі
Суспільство
- альтернативні джерела електропостачання для безперебійної роботи;
- засоби опалення для комфортного перебування;
- стабільний Wi-Fi;
- зони для зарядки електронних пристроїв.
Додаткові зручності для батьків із дітьми
- місця для годування та сповивання;
- комфортні зони очікування;
- набори для малювання, розмальовки та настільні ігри для маленьких відвідувачів.
Коментарі