Технології
В Україні освоїли технологію зварювання корабельного алюмінію
На суднобудівному заводі компанії «Нібулон» освоїли технологію зварювання корабельного алюмінію.
Про це пише Український мілітарний портал.
Повідомляється, що тентове накриття палубного обладнання для нових буксирів проєкту Т410 вже робиться з алюмінієвого прокату.
Тому технологічні можливості верфі та відповідна кваліфікація фахівців вже дозволяють здійснити закладку патрульних катерів OCEA.
Довідка
Після розпаду СРСР на території України знаходилось одне підприємство, яке серійно виготовляло судна з алюмінієвих сплавів – феодосійський завод «Море».
У 2014-у році після окупації Криму російськими військами, окупаційна адміністрація захопила державне підприємство та встановила над ним контроль. Таким чином Україна втратила унікальну технологічну можливість.
Як видно з розвитком суднобудування на миколаївському підприємстві в межах технологічної потреби було освоєно новий вид технічного процесу.
Читайте також: Як триває будівництво флоту на заводі “Нібулон” (ФОТО)
Раніше для виготовлення човнів та катерів зварювання корабельного алюмінію було освоєно київським підприємством UMS Boats, що виготовляє плавзасоби під торговельними марками Tuna та UMC.
Корабельний алюміній, або як ще іноді називають морський алюміній – це термін, що позначає групу прокату алюмінієвих сплавів, котрі використовуються при будівництві морських суден.
Читайте також: “Нібулон” показав будівництво першого на Дніпропетровщині річкового термінала (ФОТО)
Основною корисною домішкою цього сплаву є магній, що складає від 3 до 6%. Він позитивно сприяє на корозійну стійкість як у прісній, так і морській воді.
Нагадаємо, на Дніпропетровщині відкрили новий річковий перевантажувальний термінал.
Як ми повідомляли раніше, завод «Нібулон» спустив на воду нове судно.
Усі фото: mil.in.ua.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі