Суспільство
В Україні оголосили набір в освітній грантовий проєкт
Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії розпочинає набір учасників у новий проєкт «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України», повідомляє Громадський простір.
Проєкт спрямований на соціально-економічний розвиток Донецької та Луганської областей (тут і далі йдеться про території, контрольовані Урядом України), зокрема районів уздовж лінії розмежування на сході України.
Зокрема, проєкт передбачає надання підтриманим бенефіціарам грантів до 700 доларів США (у гривнях за поточним курсом ООН) у вигляді оплати навчання на професійних курсах з інформаційних технологій та в дотичних сферах, а також надання ІТ-обладнання (наприклад, ноутбука, настільного комп´ютера, графічного планшета, програмного забезпечення тощо) вартістю до 1 000 доларів США для навчання та подальшої роботи.
Курси мають відбуватися онлайн та тривати не більше від шести місяців. Прикладами обраних напрямів можуть бути веб- чи графічний дизайн, цифровий маркетинг, програмування, копірайтинг — усі ті сучасні спеціальності, що дозволяють працювати дистанційно.
Потреба в запитуваному обладнанні має бути належним чином обґрунтована. Фінальне рішення щодо конкретної моделі чи технічних параметрів наданого обладнання ухвалюватиме Міжнародна організація з міграції.
Після завершення курсів учасники мають реалізувати невеликий волонтерський проєкт у своїй громаді, застосувавши отримані знання та навички. Це може бути запуск онлайн-карти з усіма аптеками населеного пункту, створення чи обслуговування вебсайту міської чи сільської ради, розробка брендбуку для місцевої громадської організації. Перелік не обмежений: головне, щоб проєкт приносив користь вашій громаді та її мешканцям.
Які вимоги
- Внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці, які проживають у Донецькій чи Луганській областях. Перевага надаватиметься мешканцям населених пунктів, розташованих у 20-кілометровій зоні від лінії розмежування.
- Вік від 18 до 35 років.
- Бажання професійно розвиватися в ІТ та дотичних сферах, здобути відповідну освіту і застосувати нові знання на користь своєї громади.
Під час відбору учасників будуть враховуватися такі критерії, як освіта, попередній професійний досвід, місце проживання, потенційна користь для громади від запропонованого волонтерського проєкту, обґрунтованість потреби в навчанні, соціально-економічний статус заявника тощо.
Детальніше про умови участі та етапи проєкту на сторінці Фейсбук
або на сайті МОМ
Фото: rbc.ua
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі