Суспільство
В Одесі відкрили пункти ночівлі для бездомних громадян
Безхатні громадяни можуть отримати допомогу в спеціальних відділеннях соціальної допомоги, та переночувати в призначених для цього пунктах. Про це поінформували у мерії Одеси.
“У зв’язку з погіршенням погодних умов та з метою належної організації надання своєчасної допомоги бездомним особам в осінньо-зимовий період 2019-2020 років в комунальному закладі «Одеський міський центр реінтеграції осіб без певного місця проживання» функціонують відділення для ночівлі”, – ідеться у повідомленні мерії.
В осінньо-зимовий період Центр переведений на цілодобовий режим роботи.
Де знаходяться пункти
За адресою вул. Ціолковського, 1 працює відділення для ночівлі чоловіків, розраховане на одночасне перебування до 94-х осіб.
За адресою Балтська дорога 2 розташовані приміщення для розміщення 80-ти осіб без певного місця проживання, як чоловіків, так і жінок. За необхідності є можливість установки додаткових 30 ліжко-місць.
Читайте також: В Одесі відкрили ще один пункт допомоги безпритульним
Яку допомогу надаватимуть
У цих відділеннях безхатні громадяни можуть отримати одяг та взуття, які постійно оновлюються відповідно до сезону. Також клієнтів Центру забезпечать гарячим харчуванням і засобами гігієни.
Окрім мінімальної соціальної допомоги бездомні можуть отримати інформаційну, консультативну та юридичну підтримку, допомогу в працевлаштуванні і відновленні документів і прописки.
Читайте також: Притулок для речей: як старий гардероб зробить вас благодійником
Направлятимуть бездомних з вулиць до Центру
Спільно з благодійними та громадськими організаціями в мерії планують запустити патрулювання місць потенційного скупчення бездомних осіб, щоб направляти їх в Центр реінтеграції. А в разі значного зниження температури відкриють стаціонарні пункти обігріву.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
- електронні направлення на реабілітацію;
- записи про стаціонарну медичну допомогу та лабораторні дослідження;
- медичні висновки для усиновлення, отримання водійських прав;
- електронний контроль за ліками від закупівлі до розподілу;
- черга на ендопротезування;
- рейтинг для розподілу в інтернатуру;
- реєстри для харчових добавок, лікарських засобів і ліцензій на медичну практику;
- електронний кабінет пацієнта, доступний через «Дію».
Коментарі