Суспільство
В Інституті серця зробили унікальну операцію: імплантували протез через підключичну артерію (ВІДЕО)
В Інституті серця зробили унікальну операцію, яку в світі виконують вкрай рідко — пацієнту імплантували протез через підключичну артерію.
Про це повідомили в Інституті серця МОЗ України.
Операція називається ендоваскулярне втручання при стенозі аортального клапану.
Особливістю цього втручання було те, що воно проведено не традиційно через стегнову артерію, а через праву підключичну артерію, саме таким способом втручання в світі виконуються вкрай рідко, це обумовлено вищим ризиком ускладнень та складністю імплантації клапана.
Причиною вибору саме цього доступу був цілий комплекс патологій у 73-річного пацієнта. Чоловіка виписали на 4-ту добу після операції під амбулаторне спостереження з хорошим результатом.
Операцію проводила команда лікарів: Andriy Hohlov, Oleh Zelenchuk, Микола Стан, Michael Todurov, Яна Антонюк, Максим Шиманко, Наталія Понич, Юлія Мотько, Тетяна Касапова.
Дивіться відео: Українські лікарі вилікували 84-річну бабусю, за яку не бралися закордонні колеги
Про Інститут серця
Інститут серця – був відкритий у Києві у 2007 році. Клініку будували за європейськими стандартами, вона одразу набула статусу одного з найкращих кардіохірургічних закладів країни. Вперше в Україні в стінах однієї клініки зібралися експерти в галузі запобігання захворюванням та вад серця, діагностики, терапії, хірургії, анестезіології та реабілітації.
В Інституті щороку проводять понад 100 000 діагностичних досліджень серцево-судинної системи. Крім того, за рік лікарі здійснюють 6 000 операцій на серці – як відкритим шляхом, так і інвазивно, більш як 2000 з яких – зі штучним кровообігом.
Нагадаємо, хірурги Інституту серця провели надскладну операцію та врятували життя бійця ЗСУ.
Також ми розповідали, що в Україні вперше виконали трансплантацію серця 6-річній дитині.
Фото: facebook.com/Heart.Institute.Kyiv.
Суспільство
Для чого створили цей каталог
Які дані можна отримати на платформі
- потужності виробництва;
- регіон та місцезнаходження;
- контактні особи (в тому числі англомовні);
- асортимент продукції;
- наявність сертифікатів відповідності.
Коментарі