fbpx
Звяжіться з нами
Укрзалізниця два новых поезда на Донбасс Укрзалізниця два новых поезда на Донбасс

Новий Схід

“Укрзализныця” запускает два новых поезда на Донбасс

“Укрзализныця” запускает новые маршруты в Донецкую и Луганскую области.

С 9 декабря назначен новый поезд № 20/19 Киев — Лисичанск и продлен маршрут поезда № 142/141 Львов — Киев до Бахмута. Об этом сообщается в пресс-службе ведомства.

С новыми вагонами и быстрее

Поезд № 20/19 Киев — Лисичанск будет состоять из вагонов, которые прошли капитально-восстановительный ремонт, и курсировать быстрее почти на 2 часа, чем поезд № 138 Хмельницкий — Лисичанск.

Поезд № 20/19 Лисичанск — Киев будет отправляться из Лисичанска в 20:28 и прибывать в Киев на следующий день в 8:44. В обратном направлении поезд будет отправляться в 21:54 и прибывать в Лисичанск на следующий день в 9:48.

Читайте также: В Донецкой области отремонтировали 125 км дорог и восстановили 5 мостов

В обоих направлениях поезд будет делать остановки на станциях Рубежное, Кременная, Сватово, Купянск-Узловой, Харьков-Балашовский и Полтава-Киевская.

Из Львова в Бахмут – ежедневно

Поезд № 142/141 Бахмут — Львов будет курсировать ежедневно. С Бахмута он будет отправляться в 23:20 и прибывать на следующие сутки во Львов в 4:21.

В Киеве поезд будет делать остановку в 13:12. В обратном направлении поезд будет отправляться в 13:10 и прибывать в Бахмут на следующий день в 18:30, в Киеве поезд будет останавливаться в 4:25.

Кроме того, в новом графике движения пассажирских поездов до Бахмута будет курсировать поезд № 96/95 Мариуполь — Бахмут, а в Лисичанск поезда № 140/139 Днепр — Лисичанск, № 45/46 Ужгород — Лисичанск и № 138/137 Хмельницкий — Лисичанск.


Коментарі

Коментарі

Новий Схід

На Донеччині запрацює 8 нових Центрів безпеки

Донеччина лідирує за кількістю відкриття Центрів безпеки в об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляють в управлінні ДСНС України у Донецькій області.

Наразі триває будівництво ще восьми Центрів безпеки. Найближчим часом планується відкриття Центрів безпеки в майбутніх Ольгінській, Хлібодарівській, Новогродівській, Святогірській, Білозерській, Новодонецькій та в існуючих Андріївській і  Соледарській об’єднаних територіальних громадах.

Читайте також: У Харкові запустять систему розпізнавання облич і номерів авто

“Відкриття Центрів безпеки – важливий крок на шляху забезпечення належного рівня безпеки кожному мешканцю громади. Постійна присутність оперативних служб дозволить максимально скоротити час прибуття на місце події, своєчасно надати всю необхідну допомогу та підвищити якість безпекових послуг”, – йдеться у повідомленні.

Навіщо потрібні Центри безпеки?

Створення Центрів безпеки громадян – нова якість послуги, яку надає ДСНС, на рівні громади. Це можливість і спроможність громади повноцінно убезпечити життя своїх мешканців. У кожному такому Центрі буде розміщено пожежне депо, кабінет дільничного офіцера поліції, за необхідності ФАП.

Як запевняють правоохоронці, постійна присутність оперативних служб дозволить максимально скоротити час прибуття на місце події, своєчасно надати всю необхідну допомогу та підвищити якість поліцейських послуг.

Читайте також: 23 ОТГ на Черкащині розробили єдину систему відеоспостереження

Проект зі створення центрів безпеки на Донеччині реалізується за сприяння облдержадміністрації вже третій рік. Перший центр було відкрито в грудні 2016 року у місті Лиман. Регіональною програмою на 2019-2020 роки заплановано відкриття ще 13 таких центрів.

Саме в Донецькій області в рамках підписаного меморандуму між Державною службою з надзвичайних ситуацій та облдержадміністрацією розпочалася реалізація пілотного проекту зі створення Центрів безпеки в об’єднаних громадах. В рамках децентралізації громади самостійно можуть обирати формат утворення Центру безпеки із залученням грошей з обласного бюджету. Перший варіант – посилення матеріально-технічної бази діючої пожежної частини, завдяки чому зростає якість послуг у сфері безпеки. Другий варіант – створення нових  Центрів безпеки як самостійних підрозділів та комунальних закладів у тих громадах, де раніше не було своєї пожежної команди.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Новий Схід

Діти, які постраждали від війни на Донбасі, підкорять Гімалаї

В Україні стартував набір у першу реабілітаційну експедицію в Гімалаї для дітей, які постраждали від війни на сході України.

Дітей з Донбасу у Гімалаї везе журналіст Валентин Щербачов. І все безкоштовно. У квітні у гори поїдуть 5 підлітків із прифронтової зони. Валентин підіймався на Гімалаї 46 разів. 2015-го він розказував про Гімалаї дітям з Талаківки.

“Я захотів, аби вони замість звуків вибухів почули співи пташок”, – каже Валентин Щербачов.

Гроші на реабілітаційну експедицію збирав 3 роки. На небезпечну висоту не підійматимуться – досліджуватимуть низькогір’я.

Читайте також: Танцювали на перонах: донецькі діти відправилися поїздом дружби через всю країну

“Поспішати не будемо, будемо йти по 10-15 кілометрів, багато відпочивати”, – говорить Валентин Щербачов.

Набір у команду ще триває! Відбір – за мотиваційними та фізичними показниками. Для команди Валентина Щербачова важлива відкритість дитини, жага до пригод та готовність відверто говорити про себе та свої почуття. Кожна дитина віком від 14-15 років має написати автобіографічний лист, в якому розкажете про себе, свої інтереси та мрії, а також чому подорож в Гімалаї цікава для неї. Також потрібно записати відеозвернення на 5-7 хвилин, якість відео не має значення для організаторів, головне – що ви скажете. Розкажіть про своє сприйняття війни, свою історію життя на Донбасі під час цих майже п’ятирічних подій, що вас вразило найбільше.

За деталями – тисни на посилачку.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Новий Схід

Підприємець відроджує занедбане садівниче товариство на Донбасі

Успішний підприємець Іван Дегтяр, який створив компанію з екологічного миловаріння у Слов’янську, відроджує занедбане садівниче товариство. Про це йдеться у публікації Свои.City.

Товариство “Мрія” у селі Адамівка було створено у 1988-му та з роками прийшло в запустіння. Навесні 2017 року Іван покликав на загальні збори всіх членів “Мрії” і запропонував їм об’єднати зусилля у відродженні саду.

Об’єднали землі в сад і виробляють сік

Члени садового товариства надали Івану вотум довіри, обравши його головою. Єдине, що залишилось у товариства “Мрія” після занепаду – це 43 гектари землі з невеликою орендною платою і близькістю до джерел води.

Читайте також: Переселенець із Луганська будує на Дністрі незвичну ГЕС

“Мрію” вирішили відновлювати, але вже з новими підходами і правилами. Всі запустілі ділянки (близько 600) об’єднали у один колективний сад у рамках інвестиційному проекту “Адамівка”.

На цільові внески закупили обладнання для виробництва яблучного соку та “живого уксусу” під торговою маркою “Адамівка”. Тепер у саду стоїть “польовий комбайн” для переробки продукції. Влітку минулого року виробили 3000 літрів соку.

Знайшов саджанці на Вінниччині

Іван довго шукав потрібні сорта яблунь, які б давали гарний врожай, не хворіли та були не дуже привередливі у догляді. Такі яблуньки знайшлись у Вінницькій області. Дегтяр разом з сином-підлітком всю відпустку віддав на те, щоб прищепити саджанці.

За словами Івана, все у них гарно, але не вистачає споживачів продукції та членів товариства. Як же можна стати членом цього “райського саду”?

“Ідея дуже проста. З квітня по травень у саду треба висадити 4000 саджанців яблунь, абрикосів та слив. Будь-хто весною, взявши з собою друзів, може приїхати в Адамівку , щоб висадити дерево і взяту опіку над ним (тобто декілька разів його полити). На висаджені дерева ви отримаєте сертифікат зGPS координатами, таким чином ставши повноправним учасником садівничого товариства”, – пояснює Іван.

Читайте також: Переселенець із Донецька заснував меблевий бізнес і завойовує світ

Якщо з якихось причин людина не зможе зробити це самостійно, то можна сплатити за висадку дерева та його полив у перший рік. З розрахунку Івана, це становить 42 грн за рік на одне дерево. Можна навіть зробити це дистанційно, отримавши іменний сертифікат на дерево поштою.

Висадять 10 тисяч дерев

Всього за планом, розробленим на три роки, у саду будуть висаджені 10 тисяч дерев. Членами садівничого товариства можуть бути дитячі садочки, школи або інші заклади харчування. П’ята частина врожаю ( в тому числі переробленого – сік, оцет) буде розподілена між членами садівничого товариства. Інша частина піде на оплату роботи працівників, які будуть працювати в саду та інші витрати на переробку і т.ін.

“Ми робимо перші кроки у колективному садівництві і не застраховані від помилок, критик та невдач”, – додає Іван.

Але кожен з учасників може запропонувати свої ідеї, які винесуть на відкрите голосування. Свою місію Іван бачить подібною до облаштування вселенського ковчегу у вигляді зеленої планети радості. Тому Іван творить “райський сад” на своїй землі та запрошує співмешканців до свого “ковчегу”.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Новий Схід

На Миколаївщину “переїжджає” завод з окупованої території

Алчевський завод з виробництва металопрокату, який розташований на окупованій території і не працює з 2014 року, відновлює роботу у м.Первомайськ Миколаївської області. Запланована потужність підприємства – 78 тис. тонн прокату з полімерним покриттям на рік. Запуск очікується у травні, повідомляє Ukraine Now.

Фактично йдеться про відновлення роботи алчевського заводу “Метали і Полімери” на підконтрольній Україні території.

Що відомо про новий-старий завод?

На заводі буде використовуватися обладнання Bronx International Ltd. (Великобританія / Австралія). Основною сировиною для нового виробництва стане оцинкований прокат з Туреччини.

“Річна потужність підприємства 78 тис.тонн. За 2 роки плануємо вийти на максимальне завантаження”, – повідомляють на підприємстві.

Читайте також: Державний завод почав ремонтувати літаки Boeing

Експлуатацією та обслуговуванням устаткування займеться технологічна команда, яка працювала на заводі “Метали і Полімери” (Алчевськ). З 2014 року підприємство не працює, оскільки розташоване на непідконтрольній Україні частині Луганської області. Власник заводу “Метали і Полімери” – бізнесмен Володимир Рисухін. Обсяг інвестицій в нове підприємство не називають.

Як раніше повідомлялось, за майже п’ять років окупації частини Донецької і Луганської областей росіяни вивезли звідти в РФ майже всі підприємства, які мають будь-яку цінність. Це донецький «Топаз», де виробляли відому «Кольчугу», Стахановський завод феросплавів, Стахановський вагонобудівний завод, Ясинуватський машинобудівний завод, Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат, Луганський патронний завод, завод електронного машинобудування “Машзавод – 100”, завод “Юність”, Луганський фармзавод, «ЛугаТерм», обладнання з рубіжанської «Зорі» та ін.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Новий Схід

Переселенка продает шерстяные вещи по всему миру: как ей удалось

Людмила Креминская продает шерстяные вещи в Израиль и Марокко. Она превратила давнее хобби в собственное дело, выиграла два гранта на оборудование и открыла собственный магазин.

В 2014-м девушка переехала из Горловки в Краматорск. Чтобы как-то выжить в новом городе, начала вязать на заказ. И пошла учиться предпринимательскому делу. Свои первые работы выкладывала в соцсетях – и заказы пошли.

Читайте также: Покупают в Израиле и Марокко: переселенка превратила вязание в прибыльный бизнес

Сейчас девушка продает изделия практически по всему миру С помощью грантов купила современное оборудование. И объединила вокруг себя пятерых мастериц-переселенок. Клиенты находят мастерицу со всего мира. А Людмила мечтает открыть в городе вязальное ателье.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Новий Схід

У Маріуполі та Бахмуті відремонтували й утеплили 17 багатоповерхівок

У Маріуполі та Бахмуті на Донеччині коштом обласного бюджету відремонтували та утеплили 17 багатоповерхівок. Про це у повідомляє Донецька військово-цивільна обласна адміністрація у Facebook.

“9 багатоповерхівок у Маріуполі та 8 – у Бахмуті відремонтували та утеплили коштом обласного бюджету за програмою «Теплий будинок»”, – йдеться у повідомленні.

На проведення робіт в рамках наданих проектів Маріуполь отримав від області 35,7 млн.

"Теплий будинок": на Донеччині утеплюють багатоповерхівки

9 багатоповерхівок у Маріуполі та 8 – у Бахмуті відремонтували та утеплили коштом обласного бюджету за програмою «Теплий будинок».На проведення робіт в рамках наданих проектів Маріуполь отримав від області 35,7 млн гривень, Бахмут – 27,6 млн грн.Обласна програма з утеплення та ремонту будинків триває. Поки що найактивніше в ній бере участь Бахмут: у цьому році місто планує коштом обласного бюджету відремонтувати ще 7 багатоповерхівок.

Geplaatst door Олександр Куць op Maandag 11 februari 2019

Зазначається, що обласна програма з утеплення та ремонту будинків на Донеччині триває. Поки що найактивніше в ній бере участь Бахмут: у цьому році місто планує коштом обласного бюджету відремонтувати ще 7 багатоповерхівок.

Читайте також: На “теплі кредити” регіони отримають 100 млн грн

Нагадаємо, на території Донеччини, підконтрольній уряду України, з початку проведення АТО було зруйновано або пошкоджано 12 905 житлових будинків та потім відновлено 6 988.


Коментарі

Коментарі

Читати далі
Громадська діяльність15 години ago

Студенти у Краматорську виграли грант і збудували притулок для собак

Реформи19 години ago

Ще одна країна затвердила безвіз для українців

Екологічні технології21 годину ago

На Дніпропетровщині збудували найбільшу в Європі сонячну електростанцію

Екологічні технології2 дні ago

У Києві приймають на переробку поламані парасольки

Новий Схід2 дні ago

На Донеччині запрацює 8 нових Центрів безпеки

Освіта2 дні ago

На Дніпропетровщині будують сільську школу з обсерваторією

Сільське господарство2 дні ago

В Україні з’явиться перший завод із переробки солодкого перцю

Інфраструктура2 дні ago

На Харківщині відкрили сучасний спорткомплекс на 400 осіб

Екологічні технології2 дні ago

У Вінниці зведуть унікальну енергоефективну багатоповерхівку

Новий Схід2 дні ago

Діти, які постраждали від війни на Донбасі, підкорять Гімалаї

Інвестиції3 дні ago

Світовий банк дасть українським аграріям 200 мільйонів доларів

Інвестиції3 дні ago

Катери й автомобілі: поліція Одещини отримала нову техніку

Реформи3 дні ago

В Україні запатентують гуцульську бринзю, мелітопольську черешню і херсонський кавун

Інфраструктура3 дні ago

Відомі круїзні лайнери зайдуть в Одеський порт

Новий Схід3 дні ago

Підприємець відроджує занедбане садівниче товариство на Донбасі

Інвестиції3 дні ago

Корейці купують зерновий термінал у Миколаєві

Новий Схід3 дні ago

На Миколаївщину “переїжджає” завод з окупованої території

Громадська діяльність3 дні ago

В Івано-Франківську активісти збирають зі смітників столітні двері і реставрують

Новий Схід3 дні ago

Переселенка продает шерстяные вещи по всему миру: как ей удалось

Інвестиції3 дні ago

В Україні вироблятимуть корейські агродрони

Інфраструктура4 дні ago

Україна завершує будівництво поромної переправи через Дунай до Румунії

Інфраструктура4 дні ago

ЄС дає 20 млн євро на об’їзну дорогу біля Тернополя

Стартапи4 дні ago

В Україні стартує конкурс ІТ-проектів із призовим фондом 2 500 000 гривень

Інфраструктура4 дні ago

Київ закупить понад 400 трамваїв, тролейбусів та електробусів

Сільське господарство4 дні ago

Україна експортувала зерна на рекордну суму

Екологічні технології4 дні ago

На Дніпропетровщині птахофабрика переходить на біопаливо і сонячну енергію

Стартапи4 дні ago

Українську “розумну” розетку купують у 12 країнах світу

Промисловість4 дні ago

Свіжа й корисна: як роблять вінницьку олію з конопель і малини

Промисловість5 днів ago

У Херсоні вирощуватимуть найдорожчі у світі гриби

Новий Схід5 днів ago

У Маріуполі та Бахмуті відремонтували й утеплили 17 багатоповерхівок

Реформи5 днів ago

TruCam в Україні: як працюють і скільки коштує перевищення швидкості

Інфраструктура5 днів ago

У Києві збудують новий термінал річкового порту

Новий Схід5 днів ago

У Вугледарі навчальні заклади обладнали камерами спостереження

Інфраструктура5 днів ago

У київській електричці можна оплатити проїзд карткою чи смартфоном

Промисловість5 днів ago

Державний завод почав ремонтувати літаки Boeing

Новий Схід5 днів ago

Гімназія у Краматорську стала мультимедійною і повністю інклюзивною

Громадська діяльність5 днів ago

Жінка самотужки створила притулок для літніх людей під Кропивницьким

Культура6 днів ago

В Україні знімають 19 серіалів

Суспільство6 днів ago

У Миколаєві 33 ветерани бойових дій на Сході отримали квартири

Новий Схід6 днів ago

На Донбас призначили 26 додаткових рейсів

Інфраструктура6 днів ago

Містечко на Тернопіллі переводить маршрутки на електронні квитки

Промисловість6 днів ago

У Черкасах запускають конвеєрне виробництво холодильників

Екологічні технології6 днів ago

На Волині збудують електростанцію на 35 вітряків

Інфраструктура6 днів ago

Почали будувати метро на Виноградар: подробиці

Реформи7 днів ago

У Києві евакуйовують неправильно припарковані авто

Екологічні технології7 днів ago

В Україні інвестували 1,7 млрд євро в альтернативні джерела енергії

Промисловість1 тиждень ago

Український завод виробляє найдовшу дощувальну машину

Інвестиції1 тиждень ago

США виділить 57 тис. доларів українським аграрним науковцям

Промисловість1 тиждень ago

“Антонов” відновлює виробництво трьох літаків без російських деталей

Сільське господарство1 тиждень ago

Два українських заводи експортуватимуть молоко у Малайзію

Освіта1 тиждень ago

У Чернігові відкрили ПТУ на базі підприємства

Новий Схід1 тиждень ago

На Донбасі за 6 млн гривень ремонтують автовокзал

Реформи1 тиждень ago

У Києві тестують камери із системою розпізнавання облич

Стартапи1 тиждень ago

У Вінниці подружжя заснувало крокодилячу ферму

Громадська діяльність1 тиждень ago

У Запоріжжі археологію викладатимуть під водою на турецьких кораблях

Новий Схід1 тиждень ago

Переселенка создала собственный бренд детской одежды и слингов

Шо реально маланка
Громадська діяльність1 тиждень ago

Блогер показав унікальний буковинський карнавал

Новий Схід1 тиждень ago

На розвиток малого бізнесу Донеччини виділять понад 200 млн гривень

Освіта1 тиждень ago

Українське місто отримало престижну премію ЮНЕСКО

ОТГ1 тиждень ago

20 ОТГ на Рівненщині отримають ІТ-обладнання

Суспільство1 тиждень ago

На Чернігівщині зводять гуртожитки для понад 400 військових

Екологічні технології1 тиждень ago

У Славутичі до кінця року збудують біоТЕЦ

Реформи1 тиждень ago

Українські банки почали продавати валюту онлайн: подробиці

Стартапи1 тиждень ago

Ветеран АТО робить бізнес на засобах для укладки волосся

Новий Схід1 тиждень ago

Как на Донбассе молодая мать стала сапером

Промисловість2 тижні ago

Українські трамваї почали експортувати до Єгипту

Промисловість2 тижні ago

Україна торік продала на 16% більше промислової продукції

Реформи2 тижні ago

Українські вчені будуть досліджувати Антарктиду з космосу

Суспільство2 тижні ago

В Україні запрацював реєстр корупціонерів

Інфраструктура2 тижні ago

Між Дніпром і Запоріжжям почнуть будувати аеропорт

Громадська діяльність15 години ago

Студенти у Краматорську виграли грант і збудували притулок для собак

Новий Схід2 дні ago

Діти, які постраждали від війни на Донбасі, підкорять Гімалаї

Громадська діяльність3 дні ago

В Івано-Франківську активісти збирають зі смітників столітні двері і реставрують

Новий Схід3 дні ago

Переселенка продает шерстяные вещи по всему миру: как ей удалось

Стартапи4 дні ago

Українську “розумну” розетку купують у 12 країнах світу

Промисловість4 дні ago

Свіжа й корисна: як роблять вінницьку олію з конопель і малини

Новий Схід5 днів ago

Гімназія у Краматорську стала мультимедійною і повністю інклюзивною

Громадська діяльність5 днів ago

Жінка самотужки створила притулок для літніх людей під Кропивницьким

Промисловість1 тиждень ago

Український завод виробляє найдовшу дощувальну машину

Громадська діяльність1 тиждень ago

У Запоріжжі археологію викладатимуть під водою на турецьких кораблях

Новий Схід1 тиждень ago

Переселенка создала собственный бренд детской одежды и слингов

Шо реально маланка
Громадська діяльність1 тиждень ago

Блогер показав унікальний буковинський карнавал

Стартапи1 тиждень ago

Ветеран АТО робить бізнес на засобах для укладки волосся

Новий Схід1 тиждень ago

Как на Донбассе молодая мать стала сапером

Новий Схід2 тижні ago

Житель Константиновки торгует эко-сумками с Берлином

Громадська діяльність2 тижні ago

У Львові студент вчить бабусь акторської майстерності

Новий Схід2 тижні ago

В Константиновке переселенка дает надежду для детей с особыми потребностями

Сільське господарство2 тижні ago

На Житомирщині блогер вчить розводити свиней

Новий Схід2 тижні ago

Переселенка построила во Львовской области теплицу за 2 миллиона гривен

Новий Схід2 тижні ago

Чашки зі Слов’янська допомагають бійцям на передовій

двоповерхову гуцульську мазанку Дизайнер Сергій Махно
Суспільство2 тижні ago

Українець перетворив квартиру на двоповерхову гуцульську мазанку

Ольга Сабадин из Константиновки
Новий Схід2 тижні ago

Художница из Константиновки превращает перегоревшие лампочки на игрушки

Мариупольчанка Екатерина Файновская руководитель компании Mofy.life
Новий Схід2 тижні ago

Мариупольчанка зарабатывает на инстабуках

Hair for Share
Громадська діяльність2 тижні ago

Українські дівчата діляться волоссям на перуки для онкохворих діток

Елена Хатмуллина
Новий Схід2 тижні ago

Предприятие с Донбасса бросило вызов Обухову

Культура3 тижні ago

На Полтавщині 23-річний студент створив музей у дідовій хаті

Мариуполь шахматный IT-хаб
Новий Схід3 тижні ago

В Мариуполе создали шахматный IT-хаб

Розвідник Андрій Дробіт вирощує ірландські троянди
Стартапи3 тижні ago

Біля Львова боєць-розвідник вирощує ірландські троянди

Харківський трактор ХТЗ-181.20
Промисловість3 тижні ago

Харківський завод випустив нове покоління тракторів

Андрей Пивоваров и Михаил Спотарь
Новий Схід3 тижні ago

IT-специалисты из Горловки строят необычные купольные дома

Громадська діяльність3 тижні ago

90-річна пенсіонерка з Дніпра допомагає українській армії

Стартапи3 тижні ago

Українці виготовляють будинки на колесах і продають за 14 000 євро

Новий Схід3 тижні ago

Мусорные баки и клуб с вай-фай: как переселенцы изменили село

Суспільство3 тижні ago

Ветеран АТО, який втратив дві ноги, підкорив Говерлу

Громадська діяльність3 тижні ago

Як найкращий двірник Львова вперше поїхав за кордон

Громадська діяльність3 тижні ago

Зірка інтернету: на Тернопіллі сільський священик веде кулінарний блог

Новий Схід3 тижні ago

Дети в Краматорске устраивают робофутбол и бои роботов

Стартапи3 тижні ago

Заснувала бізнес, бо звільнили: як створити ательє натуральної косметики

Громадська діяльність3 тижні ago

Художница бесплатно разрисовывает Бахмут

Промисловість3 тижні ago

Колишній журналіст став рибоводом і зайнявся виробництвом чорної ікри

Екологічні технології4 тижні ago

Стіна з сонячних панелей: як у Києві багатоповерхівки стають енергоефективними

На дніпровському дні археологи знайшли стародавні кораблі
Громадська діяльність4 тижні ago

На дніпровському дні археологи знайшли стародавні кораблі

Новий Схід4 тижні ago

Пастор вывез 4000 людей из-под обстрелов

Сільське господарство4 тижні ago

Житомирська ферма запрошує роботів працювати на полях

Новий Схід4 тижні ago

На мини-ферме в Славянске делают конфеты с козьим сыром

Екологічні технології4 тижні ago

У Кролевці зі сміття роблять тротуарну плитку

Громадська діяльність4 тижні ago

В Україні відкрили найбільший у світі притулок для свійських тварин

Суспільство4 тижні ago

Найстарший український доброволець пішов на війну услід за синами

Реформи4 тижні ago

Як новітні технології зробили “розумним” містечко на Київщині

Громадська діяльність4 тижні ago

Как школьники в Торецке взяли под опеку дом престарелых

Промисловість4 тижні ago

Екзотичний бізнес: у Херсоні вирощують австралійських раків

Стартапи4 тижні ago

Українка шиє одяг для чотирилапих улюбленців голлівудських зірок

Промисловість1 місяць ago

Матір трьох дітей заснувала на Херсонщині фабрику килимів

Стартапи1 місяць ago

Продає всьому світу: харків’янин покинув IT-офіс, щоб виробляти шкіряні гаманці

Сільське господарство1 місяць ago

Подружжя проміняло Київ на село і заснувало екоферму

Культура1 місяць ago

Як на Буковині гуляють відому на весь світ автентичну Маланку

Суспільство1 місяць ago

Як вчитель фізкультури став живою легендою війни на Донбасі

Екологічні технології1 місяць ago

На Запоріжжі чоловік створив сонячний колектор із пивних бляшанок

Промисловість1 місяць ago

Херсонські науковці вирощують перли

ОТГ1 місяць ago

Містяни на Прикарпатті зібрались грошима і збудували собі футбольне поле

Сільське господарство1 місяць ago

Як фермер на Київщині занедбані землі перетворює на гроші

Суспільство1 місяць ago

Японка малює українських бійців у стилі аніме

Культура1 місяць ago

Село на Хмельниччині розмалювали унікальним розписом

Освіта1 місяць ago

В Одесі уроки матаналізу викладає 9-річний хлопчик

Стартапи1 місяць ago

Український спортсмен створив корисний фаст-фуд

Новий Схід1 місяць ago

Крупнейший завод керамики в Славянске дает работу переселенцам и ветеранам

Суспільство1 місяць ago

Унікальна команда черлідерок у Харкові: найстаршій 72 роки

Суспільство1 місяць ago

Українська варенична на колесах підкорює Канаду

Новий Схід1 місяць ago

Переселенец бесплатно учит черкасских мальчишек столярничать

Мандри1 місяць ago

На Тернопіллі є віадук, наче у фільмі про Гаррі Поттера

Тренди