Суспільство
Укрпошта отримала відзнаку від Національного поштового музею США
Укрпошта отримала особливу відзнаку за професійну стійкість та зусилля колективу під час війни від Смітсонівського поштового музею.
Про це генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський повідомив у фейсбуці за підсумками робочої поїздки у Вашингтон (США).
«Укрпошта отримала особливу відзнаку від Смітсонівського поштового музею, якою нагороджують раз на декілька років, за професійну стійкість і надзвичайні зусилля нашого колективу під час війни», – зазначив він.
Нагороду вручав голова музею Еліот Грубер та керівник Смітсонівського інституту Лонні Банч.
Читайте також: Страви з «Енеїди» та сучасні вечори на хуторі біля Диканьки. Як геологиня закохує людей в Полтавщину через етнотури
Крім того, під час робочої поїздки Смілянський провів низку перемовин – із Поштовою службою США та в штаб-квартирі Всесвітнього поштового союзу.
За його словами, було домовлено про підготовку двохсторонньої угоди для зменшення тарифів, зокрема на посилки, з обох сторін, а також на пришвидшення термінів доставки шляхом удосконалення логістики.
«Пошта США, найбільша у світі, досить нечасто заключає такі угоди і ми працювали декілька років поспіль, щоб цього досягнути. Зазвичай від домовленостей до угоди можуть йти роки, але ми спробуємо пройти цей шлях протягом декількох місяців», – зауважив Смілянський.
Під час особистої зустрічі з головою Пошти США Луїсом ДеДжойєм очільники операторів поштового зв’язку домовилися «рухатись максимально швидко».
Національний поштовий музей США (National Postal Museum) є частиною Смітсонівського інституту – найбільшого музейного та дослідницького центру у світі. Останній являє собою комплекс культурно-освітніх і наукових установ, серед яких – 19 музеїв і 21 бібліотека.
Читайте також: Єдиноріг на гербі, оригінальні креслення і два піаніно у вітальні. Як архітектори-реставратори відновлюють палац на Черкащині
Зокрема, до Смітсонівського інституту входять Національний музей природничої історії, Національний музей авіації і космонавтики, Національна портретна галерея США, Архів американського мистецтва тощо.
У колекціях інституту налічується понад 142 млн експонатів. Бюджет його сягає понад 1,6 мільярдів доларів на рік.
Нагадаємо, торік Укрпошта запустила першу благодійну марку країни «Пес Патрон».
Також Укрпошта випустила марку «Україна-мати» до 32-ї річниці Незалежності.
Фото: Ігор Смілянський.
Суспільство
Володимир Кальчук
начальник відділу земельних ресурсів та екології Черняхівської селищної територіальної громади
Змалку звик до роботи на землі
Не покинув власну землю в тяжкі часи
Дехто зі знайомих покинув землю, бо не знав, що буде далі. Але ми дуже вболівали за свою справу і, попри труднощі, продовжили обробляти поля. Цьогоріч урожай був набагато кращий за попередні роки, тому земля нам віддячила.
Тепер усі дані про землю зібрали в єдиному реєстрі
Аби з кожного клаптика землі був прибуток у бюджеті
Моя робота є важливою для громади, бо земля — це багатство України. Мені боляче дивитися на поля, які пустують чи заросли, які не використовуються за призначенням.
Коментарі
Суспільство
Укрпошта випустила нову марку під назвою «Лист Святому Миколаю» й відкрила Різдвяну поштову резиденцію.
Про це повідомляють на сайті компанії.
Про марку
Автор ілюстрації — український художник й ілюстратор Кость Лавро. На ній зображений хлопчик, який пише лист до Святого Миколая.
Придбати поштовий набір можна у відділеннях Укрпошти, філателістичних крамницях і в поштовому маркеті за посиланням. Крім того, під час відкриття Різдвяної поштової резиденції відбулося спецпогашення марки.
Різдвяна поштова резиденція приймає листи дітей святому Миколаю до 25 грудня. Також можна отримати відповідь від святого Миколая.
Читати також: Укрпошта зібрала 3,7 млн грн за благодійну марку, присвячену ГУР
Як надіслати лист
Надсилати листи можна на відділення № 01001 у Києві за адресою вулиця Хрещатик, 22. Щоб лист не загубився, його потрібно зареєструвати за посиланням. Пропонують клеїти поштову марку «Лист Святому Миколаю». Діти, які надішлють цікаві листи, зможуть отримати подарунки.
Фото: Укрпошта.
Коментарі