Суспільство
Українські інженери створили систему регулювання тиску в шинах сільгосптехніки
Українські інженери розробили систему, що дозволяє оперативно регулювати тиск в шинах сільськогосподарської техніки. Про це повідомляє paaz.com.ua.
Розробники Полтавського автоагрегатного заводу створили систему, яка дозволяє знизити витрати палива, зменшити знос шин, підвищити тягові властивості техніки за допомогою зміни тиску в шинах. При цьому тиск для переднього та заднього мостів можна регулювати окремо, не зупиняючи машину.
Як працює система?
Як повідомляється, конструкція з зовнішнім підведенням у вигляді компресора з водяним охолодженням використовує систему клапанів та пневмомагістралей машини. При цьому система працює без використання електроніки.
“Контроль тиску відбувається за допомогою механічного манометра, а регулювання рівня тиску проводиться за допомогою трипозиційного тумблера on-off-on. Система контролю та регулювання встановлена в кабіні оператора на панелі управління”, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: Харківський тракторний завод випускає до 150 тракторів за місяць
Де можна використати розробку?
Створена розробка спрощує конструкцію мостів, підвищує ремонтопридатність техніки, агрегатована з раніше випущеною технікою, а також може використовуватись для причепів і спарених коліс.
Система вже успішно пройшла експлуатаційні випробування та має акт про результати проведених випробувань.
Чому тиск важливий?
Ґрунт сільськогосподарського призначення дуже чутливий живий. Під час роботи сільськогосподарських машин і автомобілів з ґрунтовою поверхнею вона деформується, що позначається на її родючості, тобто здатності давати відповідний урожай.
Тиск у шинах коліс сільгоспмашин (комбайнів, тракторів) має відповідати несучій здатності грунту і не допускати буксування коліс понад 12–15%.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Що відомо про містечко
- духовний центр;
- обсерваторію;
- музей;
- відновлювальний центр та СПА;
- два ринки, ресторани та амфітеатр;
- дитячий центр, хостел і спортивні корти.
Коментарі
Суспільство
Що на вас чекає
- Участь у панельній дискусії з героями історій на тему «Яка роль журналіста у світі торговців правдою і генераторів брехні?»;
- нетворкінг;
- кава-пауза;
- друкований примірник «Очима журналіста».
Спікери дискусії
- Василиса Степаненко — журналістка Associated Press та продюсерка документального фільму «20 днів у Маріуполі».
- Інна Білецька — шеф-редакторка редакції розслідувань «Суспільного мовлення» та співавторка стрічки «Буча».
- Єфрем Лукацький — український фоторепортер і голова бюро Associated Press у Києві. Він понад 30 років знімав війни у Чечні, Афганістані, Іраку, Секторі Гази, Сирії та в Україні.
- Модератором дискусії стане Юрій Марченко — головний редактор інтернет-журналу й агенції соціальних проєктів Platfor.ma, сценарист UNITED24.
Коментарі