

Економіка і бізнес
Українці запустили стартап REMO для віддалених працівників і залучили $1 млн інвестицій
Український стартап Remo, що створює робочі місця для віддаленої роботи, залучив $1 млн інвестицій.
Про це пише AIN.UA.
Remo — компанія, що створюють українські підприємці Ярослав Пригара та Данило Пасько. Стартап організовує для робітників, які працюють віддалено, професійні робочі простори. Зокрема:
- сервіс у фізичному просторі, тобто робоче місце для віддаленого робітника, яке має розміщуватись у місцях, в яких людина максимально ефективна.
- мобільний застосунок, що дозволяє тим, хто працює віддалено, самим вирішувати, у якій частині світу вони хотіли б жити та працювати.
Читайте також: Розробники створили зручну українську CRM-систему (ВІДЕО)
Засновники стверджують, що вони надають найбільш функціональні, добре продумані середовища віддаленої роботи. У кожному приміщенні є все, що працівник очікує побачити в сучасному офісі. Гарантують, що працівник матиме під час робочої подорожі доступ до стабільного Wi-Fi та звукоблокуючих кімнат для зустрічей і дзвінків.

У команді Remo працюють близько 30 людей, п′ятеро з них на full-time, оскільки стартап активно віддає завдання на аутсорс.
Читайте також: «Виробництво почали з сараю й 170$». Як ветеран із Харкова знайомить світ з українськими ножами та новим видом спорту
«Ми притримуємось позиції, що тільки ключові ролі мають бути покриті full-time employee, а все, що можна аутсорсити ми маємо аутсорсити, тому full-time team на сьогодні становить 5 людей. Ще стільки ж part-time, ще біля 20 — це співробітники команд інвесторів та партнерів, які працюють над проектом», — повідомив співзасновник стартапу Ярослав Пригара.

Відомо, що у Remo понад 20 інвесторів-янголів із України та інших країн. Стартап вже відкриває другу локацію для віддаленої роботи в Мексиці і готується до відкриття перших локацій в Києві та США.
«Невдовзі ми відправимо перші наші індивідуальні гаджети-офіси до Києва. Де встановимо їх на березі озера за 15 хвилин їзди від центру міста», – написав Ярослав Пригара.
Нагадаємо, українська IT-компанія Yalantis відкрила офіс на Кіпрі.
Як ми повідомляли раніше, українська ІТ-компанія SoftServe виходить на ринок Латинської Америки.
Фото: ain.ua; speka.media.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay