Технології
Українці створили новий додаток для читання і слухання книжок
Українські програмісти запустили платформу Lingart Живі Книги, що дозволяє одночасно читати текстові і слухати аудіоверсії книг. Про це повідомляє litakcent.com.
Як працює додаток?
Lingart пропонує найзручніший спосіб слухати аудіокнижки: текст і аудіо синхронізовано, тому кожну книжку можна читати в електронному форматі та слухати в аудіо, перемикатися між читанням і слуханням, а також читати і слухати паралельно. Текст і аудіокнижки можна перемотувати по реченнях. Засновники обіцяють у найближчому майбутньому також можливість підключати фонову музику та спецефекти, додавати власні нотатки, ділитися цитатами з іншими користувачами, а також інтегрувати з текстом Вікіпедії.
Lingart уже можна завантажити на Play Market і AppStore. Користувач не завантажує книжки з ресурсу, а за оплату дотримує до них доступ, що протидіє піратству.
Читайте також: Хочете заробити мільйон гривень? Сім порад від світового експерта, як це зробити
Хто створив?
Lingart засновано львівськими програмістами, які орієнтується на глобальний ринок і планують розміщувати в себе книжки різними мовами. Сьогодні на платформі вже є книжки українською та англійською, у найближчих планах – білоруською та кримськотатарською мовами.
Перші книжки з української сучасної літератури – романи Марини Гримич «Клавка» і новинка «Юра» (видавництво «Нора-друк»).
Команда Lingart – переможці StartUp Прориву, який відбувався 2018 року на базі Tech StartUp School (Львів), переможці Всеукраїнського фестивалю інновацій (2019 р.), фіналісти міжнародного фестивалю Innovation-2019, переможці Creative Spark Startup Competition. Lingart був представлений на Kyiv Tech Hub, на IT-арені у Львові, G-Fair у Кореї, на Startup Competition в рамках Investor Days в Ерфурті у Німеччині. У конкурсі відеопітчів Big Idea Challenge від Creative Spark Lingart став одним із трьох фіналістів.
Фото: osvitoria.media
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі