Економіка і бізнес
Український стартап зібрав $400 тис. інвестицій
Український стартап в сфері HR-технологій Hirio зміг залучити $400 тис., пише ain.ua.
Як повідомили в Hirio, інвестиції будуть спрямовані на прискорення зростання стартапу на міжнародних ринках.
«Наша первинна мета полягала в залученні $300 000 для досягнення показників ефективності та цілей зростання. Після того як ми запропонували ринку інвестувати в Hirio, ми викликали надзвичайно високий інтерес з боку інвесторів і вирішили збільшити цільову суму до $400 000. Ще через два дні у нас знову було більше пропозицій, ніж нам потрібно навіть для мети в $400 000. Завдяки цьому ми змогли відібрати інвесторів з найбільш актуальною експертизою для Hirio і закрити раунд за п’ять днів», – сказав генеральний директор стартапу Костя Миська.
Читайте також: З бурштином, тропічними фруктами чи травами: вісім українських виробників чаю
Засновники вирішили використовувати інвестиції для більш активного зростання на міжнародних ринках. За словами співзасновника і технічного директора Артема Дудинського, Hirio орієнтується на ринок США, де налічується понад 70 млн низькокваліфікованих робітників і де компанії використовують Excel для оптимізації процесу найму.
«Ми вирішили допомогти стартапам, запросивши міжнародних бізнес-ангелів і венчурні фонди з нашої мережі, щоб вони поговорили з учасниками нашого хаба, познайомилися з засновниками українських стартапів і побачили успішні компанії», – прокоментувала генеральний директор LIFT99 Kyiv Hub Таня Чайковська.
Про Hirio
Компанію Hirio заснували Костя Миска і Артем Дудинський в лютому 2020 року. Вони ставлять перед собою завдання автоматизувати процеси найму великої кількості співробітників і забезпечити потік індивідуальних заявок. У список користувачів входять такі великі гравці українського ринку, як Rozetka, Raketa, «Метро» та інші.
Нагадаємо, український стартап створив віртуальну ферму, де можна виростити справжню зелень.
Як ми повідомляли раніше, український фонд стартапів вибрав п’ять проєктів, які отримають державне фінансування.
Головне фото: ain.ua.
Економіка і бізнес
У Лос-Анджелесі почав роботу новий формат закладу — магазин заморожених страв Multicook із фастфудом MultiBar. Ідею реалізував Володимир Матвійчук, співвласник популярної мережі «Галя Балувана».
Про це пише Forbes Україна.
Що пропонують
Меню MultiBar включає український борщ, супи, салати та напої. У Multicook продають заморожені страви, які можна розігріти вдома. Цей формат поєднує швидкість обслуговування з традиційною українською кухнею.
«Виручка закладу на 50% залежить від продажів із Multicook, ще 50% — від фастфуду MultiBar, — розповідає Володимир Матвійчук. — Українці частіше обирають заморожені страви, а американці — фастфуд».
Читати також: Ветеран зі Львівщини започаткував власне виробництво бойових дронів
Масштаби й амбіції
Заклад площею 120 кв. м демонструє високий інтерес з обох сторін — як серед місцевих жителів, так і діаспори. Володимир Матвійчук планує масштабувати бізнес і до кінця 2025 року відкрити 150 таких закладів за кордоном. Усі майбутні Multicook працюватимуть у парі з MultiBar.
Фото: надане Володимиром Матвійчуком.
Коментарі
Економіка і бізнес
Литва цього тижня надішле Україні 4500 дронів загальною вартістю 5 мільйонів євро.
Про це повідомила міністерка оборони Литви Довіле Шакалієне у своєму X (твіттер).
Деталі допомоги
«Рада повідомити, що цього тижня Литва відправляє Україні 4500 дронів вартістю 5 мільйонів євро», — написала міністерка.
Читати також: Норвегія передасть Україні 2 мільярди євро — найбільшу в історії країни військову допомогу
Шакалієне також розповіла про зміни у процедурі передачі допомоги. За її словами, уряд Литви затвердив прискорений механізм передачі державних активів.
Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд передав Україні 1,1 мільярда доларів.
Фото: Freepik.
Коментарі
Економіка і бізнес
Забезпечення резервного живлення для всіх світлофорів столиці стало пріоритетним завданням. Це критично важливо для безпеки дорожнього руху в Києві.
Про це повідомляє КМДА.
У столиці працюють 737 світлофорних об’єктів. У 2024 році встановлено 267 шаф безперебійного живлення, що забезпечили резервне живлення для 327 світлофорів. На складі залишаються ще 142 шафи, готові до встановлення.
Проте для повного покриття потрібно ще 268 таких пристроїв.
Нагадаємо, що в Україні побудують ТЕЦ на паливі з відходів.
Фото: Freepik.
Коментарі