

Економіка і бізнес
Український стартап створив віртуальну ферму, де можна виростити справжню зелень
Компанія Harvefy пропонує за допомогою програми на телефоні «орендувати» частину екоферми, вирощувати мікрозелень і отримувати свіжий урожай завдяки доставленню.
Про це пише ogorodniki.news.
Незвичайний український стартап Harvefy пропонує перетворити віртуальні грядки на реальний урожай!
Як розповів засновник проєкту, бажання побудувати таку екоферму виникло з необхідності мати органічну, свіжу зелень щоденно на столі, при цьому не витрачаючи час і ресурс на утримання городу чи «копання в землі», а додавши елемент розваги, новітніх технологій і геймінгу. Тому засновники стартапу зібрали команду таких самих урбаністів, як і вони самі. Тих, у кого є бажання контролювати якість і процес вирощування продукту, який вони споживають, при цьому не перетворюючись на фермерів. Протягом 6 місяців їм вдалось втілити в життя проєкт, що безпосередньо з’єднує виробництво й покупця, минаючи посередників і, за переконанням Harvefy, надає можливість економити до 60% вартості проти купівлі в магазині.
Клієнт встановлює в телефон мобільний додаток і купує підписку на місяць, отримуючи в користування від 3 слотів для вирощування рослин на вибір. Він може сам обирати сорт рослини, догляд, добрива й полив, збір та доставлення врожаю до власного дому.
Читайте також: З бурштином, тропічними фруктами чи травами: вісім українських виробників чаю
По іншу сторону екрану команда досвідчених агрономів, теплиця, обладнана системами поливу, обігріву й освітлення, екологічні методики вирощування мікрозелені та високоякісне насіння.
Протягом місяця з однієї ділянки можна отримати від 5 до 8 врожаїв саме тих рослин, які вам найбільше до вподоби.
Компанія з гордістю сповіщає, що після стартового місяця 95% користувачів вподобали екологічний додаток і продовжили підписку.
Нагадаємо, український фонд стартапів представив учасників 21-го відбору.
Як ми повідомляли раніше, український фонд стартапів вибрав п’ять проєктів, які отримають державне фінансування.
Головне фото: ogorodniki.news.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay